320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondise fännid.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sama vana jutt millest kogu aeg räägitud on. Juttu palju aga tegusi vähe.

    Kommentaar


      No minuarust see hüppamine oleks kergelt korraldatav, vähemalt fännitribüünilt. Suurem osa võtab kõrvaloleva inimese õlgadelt kinni, ning hakkab hüppama. Seda isegi korra tehtud ju. Küll hakkab see teine ja tuim inimene ka hüppama, uskuge mind.

      Kommentaar


        Nii, Erxu jõudiski probleemi põhiolemuseni. Kuidas saada eesti fänn niikaugele, et ta emotsiooni (mujal kui internetis) välja näitama hakkab?

        Kommentaar


          Üldiselt tahaks selle eelmisel lehel mainitud lipu nüüd valmis teha. Tänu soovitustele lisasin veel teksti "alati õiges kohas" sest nagu me kõik teame, on Piiroja abiks nii ründes kui kaitses. Arvamused? Kui ka teised fännid leiavad, et lipp on piisavalt hea, teeme ära.

          Kommentaar


            Väga kena minuarust, väga lahe oleks sellist statal näha. : )
            Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

            Kommentaar


              Broo! Kui sul, Zip, selle vastu midagi ei ole, siis võtaksin hetkel oma abipakkumise tagasi ja suunaksin selle omalt poolt veel ühe banneri tegemisse. Zipi oma on plakatiformaadis, ma teeks banneriformaadis, esialgu on mõte miskit 10 m pikk ja meeter kõrge ja lihtsalt tekstiga, aga seda märgatavam. Paneks Experdi sektori kohale reelingu külge nagu Poomi ja Reimi omad olid?

              Kuivõrd Uru mäng ja telepilt ka - kas peaks tegema ingliskeelse? Või pigem ikka jääma kodumaiseks nagu olid "Meie Poominaator" ja "On ainult üks Martin Reim" plagud? Ise kaldun viimase poole.

              EDIT: midagi sellist pean silmas. Kriitika, ettepanekud: welcome. Zip, sorry, et sinu kasutatud fonti kopeerin, aga Arial Rounded on lihtsalt kõige mõnusam sellise asja jaoks.

              Kommentaar


                zipi plakati kohta paar märkust kui ei ole hilja.

                tausta sinise asendaksin ma heledama sinisega. põhjus selles, et siis tuleb Piraaja must kontuur paremini esile ja see ei lähe väga hullult valge teksti ja numbriga kontrasti. Need hakkavad üksteist vaikselt killima.

                meenutuseks, 99nda asja puhul kingiti Piirojale selline särk:






                tänan tähelepanu eest

                Kommentaar


                  markofkin: pole probleemi, ja banneri idee on väga hea.
                  meesmuiste: muutsin tausta värvi ära, on see parem? http://img337.imageshack.us/img337/9...iov2rvmuud.png

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zip Vaata postitust
                    markofkin: pole probleemi, ja banneri idee on väga hea.
                    meesmuiste: muutsin tausta värvi ära, on see parem?
                    kindlasti parem kui enne vbla isegi gramm veel heledamaks. a hetkel olen vale monitori ees, et seda öelda. peamise probleemse koha sõnastasin. kindlasti on see nüüd väiksem. õige tasakaal ongi paras kunsttükk ja lõpuks läheb asi baas(värvi)idee ja maitse peale

                    Ma rohkem videomees, kujundajaid siin ka kindlasti liikumas. Nad võiksid ka korra arvamust avaldada

                    Kommentaar


                      Kujunduse koha pealt ei oska kobiseda aga idee ees müts maha!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                        kindlasti parem kui enne vbla isegi gramm veel heledamaks. a hetkel olen vale monitori ees, et seda öelda. peamise probleemse koha sõnastasin. kindlasti on see nüüd väiksem. õige tasakaal ongi paras kunsttükk ja lõpuks läheb asi baas(värvi)idee ja maitse peale

                        Ma rohkem videomees, kujundajaid siin ka kindlasti liikumas. Nad võiksid ka korra arvamust avaldada
                        Ära heledamaks küll enam keera. Ma istun kalibreeritud monitori ees ja siin on ta hetkel väga paigas, võib-olla isegi juba otsapidi liialt cyan-ikas. Hea!

                        Kommentaar


                          Mõlemad on super (banner võiks ikka eestikeelne olla, aga mis mõõtmetes?). Kas kedagi rahaliselt ka vaja toetada?

                          Kommentaar


                            Särgil võiks nelja asemel olla 100. 4 ei sümboliseeri suurt midagi ja selle "hailaitimine" pole ju vajalik. Saja puhul oleks teine tera. Kena plakat muidu

                            Kommentaar


                              Mõte on hea, aga siis oleks sama plakati kasutamine mõnel teisel mängul äkki veidi kohatu? Kui muidugi oli mõttes seda korduvkasutada üldse - mis oleks tegelt loogiline mõneti.

                              Ma pole süvafänluse knihvidega nii kursis, äkki targemad räägivad, kuidas ntks välismaal on? Kas on stata tribüünidel näha mõnele kindlale mängijale suunatud nö "motivaatoreid"?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Bobik Vaata postitust
                                Särgil võiks nelja asemel olla 100. 4 ei sümboliseeri suurt midagi ja selle "hailaitimine" pole ju vajalik. Saja puhul oleks teine tera. Kena plakat muidu
                                4 on ju Piiroja number olnud juba päris pikka aega ning kuna plaanis on lippu kasutada igal kodumängul, poleks numbril 100 pärast Uruguay mängu erilist tähendust.

                                Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                                Mõte on hea, aga siis oleks sama plakati kasutamine mõnel teisel mängul äkki veidi kohatu? Kui muidugi oli mõttes seda korduvkasutada üldse - mis oleks tegelt loogiline mõneti.

                                Ma pole süvafänluse knihvidega nii kursis, äkki targemad räägivad, kuidas ntks välismaal on? Kas on stata tribüünidel näha mõnele kindlale mängijale suunatud nö "motivaatoreid"?
                                Kuna ise hoian pöialt Liverpoolile, siis tean et nende fännid teevad küll mängijatele igasuguseid lippe ja bännereid. Nt. väravavaht Pepe Reinale:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X