320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondise fännid.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kartul Vaata postitust
    tribüünid saavad alles enamvähem täis 10. mänguminutiks .. eriti veel siis, kui on oodata täismaja.
    keegi mikriga mees võiks lasta proovida, nii et laulvad jalkafännid järgi. Muidugi peaks miski kümnene kamp ühele poole ja teisele poole orgunnitama harjutus hetkeks.

    Vasak pool: EESTI
    Parem pool: SURU
    Vasak pool: IIRI
    Parem pool: VASTU MURU
    Vasak pool: EESTI
    Parem pool: SURU
    Vasak pool: IIRI
    Parem pool: VASTU MURU
    pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

    Kommentaar


      Tere,

      mis kõvatad?
      Ganvix!

      Kommentaar


        Nüüd peetakse mind küll maailma kõige eestivaenulikumaks inimeseks, vangutatakse päid ja imestatakse, kust selline mõrd küll välja hüpanud on, aga mina päris ausalt kohe loodan, et Eesti reedese jalgpallimatši kaotab. Sest mina ei suuda seda jalgpallihullust oma kodus enam taluda.

        MA ei saanud muud moodi ma pidin selle siia yles panema:P

        Kommentaar


          Algselt postitas jansa75 Vaata postitust
          http://naistekas.delfi.ee/suhted/suh...69708&l=fplead
          MA ei saanud muud moodi ma pidin selle siia yles panema:P
          see juba kultuur!

          Kommentaar


            Eesti Jalgpalli Liit palub kõigil, kellel on pilet reedeõhtusele Eesti - Iirimaa Euroopa meistrivõistluste play-off mängule, staadionile varakult saabuda, et osaleda pealtvaatajate lauluproovis.


            Et olgem kohal härrased ja teeme ka tribüünide poolt sajandi mängu
            sigpic

            Kommentaar


              kogu selle siniseks keeramise värgi juures - miks ei tooda esile peamist ja kõige lihtsamat asja? Nimelt, et majade omanikud ja kortermajade bossid otsiksid välja Eesti lipud ja tõmbaks need lehvima? Enam ju ei ole seda, et lipp võib lehvida vaid tähtpäeval - praegu ju hoopis promotakse, et kui on pidupäev siis tõmba lipp lehvima ja tee sellest pilti! Reede igatahes on pidupäev!

              Kutsun üles!

              Kommentaar


                Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                kogu selle siniseks keeramise värgi juures - miks ei tooda esile peamist ja kõige lihtsamat asja? Nimelt, et majade omanikud ja kortermajade bossid otsiksid välja Eesti lipud ja tõmbaks need lehvima? Enam ju ei ole seda, et lipp võib lehvida vaid tähtpäeval - praegu ju hoopis promotakse, et kui on pidupäev siis tõmba lipp lehvima ja tee sellest pilti! Reede igatahes on pidupäev!

                Kutsun üles!
                Teema oli arutusel FB ,st ise vist tõstatasin..samas võis see olla ka teemaks kui sai pressikat VES kampaaniast tehtud..ise plaanin homme hommikul aknast lipu välja panna
                sigpic

                Kommentaar


                  Homme-hommik lägeb ka siinpool lipp vardasse ... eesti lipp!
                  pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

                  Kommentaar


                    Ma teen homme keemiahoones mängu puhul pauku kah

                    Kommentaar


                      loodan, et arestimajas siis lubatakse telkut ka vaadata

                      Kommentaar


                        Tallinnas Iiri pubi pidav Patric Doherty (31) avalikustab, et on saanud tapmisähvardusi ja Eesti tulihingelised jalgpallifännid on ähvardanud konkurendid suisa ära vägistada. 

                        Kommentaar


                          eestlaste hulgas leidub ju igasugu värdjaid
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Väike kriitika fänluse arvel kah, õnnestus eile kohtumist nautida fännika all oleval tribkal ning kohati oli pilt päris jama. Nii suure armeega fänniorganisatsioon vajab kindlat juhti, kes oleks ruuporiga kõige ees, ideaalis kui saaks mingi kõrgema koha kuskil posti otsas, aga A.le.Coqil raske teostada. Praegu on seis selline, et igast nurgast võtab keegi suvaline üles ja keegi ei saa aru, mida nüüd karjuma peab. Ei saa ükski asi nii toimida, et kõik võtavad otsuseid vastu, ei toimiks jalgpallitiim kah kui tal oleks 10 peatreenerit.

                            Ja no mida, vähemalt mingi veerand fännisektorist ei suuda isegi sellisel mängul regulaarselt häält teha, mida te fännisektoris üldse teete?! Muud härrad, kes plagusid ja muid asju orgunnisid, müts maha!

                            Viimane aeg oleks muidugi repertuaar tõsiselt üle vaadata, vähemalt minu jaoks ei ole põnev mängu jooksul karjuda 10x võitle, Eesti, võitle. Samas on siin ka teine parem pool, et tavaline inimene, kes keerulisemaid laule ei tea, saab seda täispeaga ikka kaasa joriseda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                              Kas keegi taipab või oskab lahti seletada, mis tolle toetusrühma mõte on? Pressiteatest Riigikogus loodi Eesti jalgpalli toetusrühm seda paraku välja ei loe. Lause peale "Toetusrühma eesmärgiks on toetada Eesti jalgpalli arengut ning kaasata jalgpalli juurde suuremat hulka inimesi." ei oska küll muud küsida, et kui "Ah, misasja?".

                              Töörühma liikmete nimekiri on selline, et tekib küsimus, kas liikmete toetusrühma kuulumine on vaid soov saada kutset järgmistele mängudele.

                              Foorumi staarajakirjanikud võiksid asja uurida ja valgustada spordisõpru.
                              Toetusrühma aseesimees: http://tv.delfi.ee/video/yljdaid2/

                              "Need inimesed, kes sinna toetusrühma on koondunud on olnud ka siin staadionil, kui Eesti on paraku pidanud vastu võtma suuri kaotusi ja publikut on siin siis mitte üle kolme-neljakümne inimese olnud."

                              Suurim kaotus A. le Coq Arenal oli eilne 4-0. Varasemalt 3-0 Inglismaale ja Hispaaniale. Okei ma saan aru kui ta oleks Kadrioru staadionit maininud. Ja no 30-40 inimest publikuks??

                              Kommentaar


                                Aitäh teile kes olite Iirimaal, telekast vaadates, siis väga tublid olite seal, väga kaunilt oli kuula EESTI EESTI!
                                Sümpaatne mäng täna minujaoks ja polegi väga pettunud, et EM'le ei saanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X