320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondise fännid.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis nali see nüüd oli, aga lennujaamas oli mängijaid vastuvõtmas 3 fänni, press puudus üldse.Vähe nadi või mis?
    Once a Gooner, always a Gooner

    Kommentaar


      Kes töönädala keskel 5:30 sinna ikka ronib...
      Aga et pressi polnud? See on küll üllatav, tavaliselt ju Delfi igale poole esimesena trügib ja pildid ka kohe üles.

      Kommentaar


        See delfi poiss oli ju Iirimaal. Isegi kui oli samas lennukis kui koondis, ei saanud ta neile vastu minna.
        Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

        Kommentaar


          üle väga pika aja oli fännisektoris taas tagasi väga tore olla, kripeldama jäi ainult üks asi - umbes kaheksanda minuti paiku avastasin ma end mõttelt, et avavilest alates laulan ma juba kolmandat korda 'võitle eesti võitle'.

          aga muidu oli meeldiv.

          Kommentaar


            Algselt postitas mongol Vaata postitust
            Mis nali see nüüd oli, aga lennujaamas oli mängijaid vastuvõtmas 3 fänni, press puudus üldse.Vähe nadi või mis?
            Mina nägin nelja - 3 koondise salli/särgiga + 1 Eesti Leegioni märk jaki revääril...
            Usk kaob viimasena...

            Kommentaar


              Algselt postitas mongol Vaata postitust
              Mis nali see nüüd oli, aga lennujaamas oli mängijaid vastuvõtmas 3 fänni, press puudus üldse.Vähe nadi või mis?
              Kell oli nagu ta oli. Eestit on juba grupifaasi eest tänatud (kahel korral - P-Iiri lennukile vastu minnes ja Ukraina mängule minnes+pärast Slo-Srb mängu statkal). Kui mitu korda neid tänama peab? Play-offi pääsu eest on tänatud, play-offis endas aga midagi uut tänuväärset korda ei saadetud.

              Edit: Punased kaardid olid lihtne, kuid geniaalne idee.
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                kahel korral - P-Iiri lennukile vastu minnes ja Ukraina mängule minnes+pärast Slo-Srb mängu statkal
                Lisaksin siia nimistusse veel Sloveeniast tagasituleku Serbiat hetkel ei mäleta kuidas siis oli...kui mälu ei peta siis ka Serbiast tagasitulekul tänati.

                Kommentaar


                  Algselt postitas 17 Vaata postitust
                  üle väga pika aja oli fännisektoris taas tagasi väga tore olla, kripeldama jäi ainult üks asi - umbes kaheksanda minuti paiku avastasin ma end mõttelt, et avavilest alates laulan ma juba kolmandat korda 'võitle eesti võitle'.

                  aga muidu oli meeldiv.
                  Kes neid chante üles võtab üldse? Mäletan, et (kas oli äkki vs Moldova?) ühel mängul oli Brandon seal ees, näoga fännide poole ja võttis ise chante üles.

                  Mina lahterdaks koondise fännid kolme osasse - fännid, kes käivad ka ML mänge vaatamas ja on aktiivselt fänlusega seotud/need, kes ainult koondise mängudel käivad ja seetõttu oma "võitle eesti võitle" chanti üles võtavad, sest midagi ju muud meelde ei tule/fännid, kes lihtsalt tahavad melu sees olla ja/või niisama lahedana end tunda

                  Dirigent koori ette ja juhendama! Oleks aeg.
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Kusjuures jah olen näinud ka ükskord dirigeerimist. oli 2 meest kes asja keema ajasid!
                    Sellise melu, et pool fraasi mööda ei lauldaks peaks olema tõesti üks mölafoniga mees ees. veel pädeval oleks see kui keegi fännika ees üritaks seda teha?
                    pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jkddp Vaata postitust
                      Kusjuures jah olen näinud ka ükskord dirigeerimist. oli 2 meest kes asja keema ajasid!
                      Sellise melu, et pool fraasi mööda ei lauldaks peaks olema tõesti üks mölafoniga mees ees. veel pädeval oleks see kui keegi fännika ees üritaks seda teha?
                      mölafoniga mees on meil täitsa olemas

                      Kommentaar


                        Ma nüüd viimastel mängudel pole tähelepannud aga varem oli nii, et kui jagada fännisektor kolmeks osaks: Vasak äär, keskmised ja parem äär siis välja nägi see laulmine nii, et keskmised laulsid kõige kõvemini omi laule, üks äär üritas vaikselt kaasa ümida ja mingi äär laulis oma laulu või oli lihtsalt maha jäänud kuidagi. Kui saaks terve fännitribüüni kasvõi laulma ja liikuma oleks progress. Näiteks Eesti - Iirimaa mängus keskmisel grupil olid väga paljudel mängu algul sallid peakohal aga minust paremat kätt grupil ei olnud praktiliselt kellegil, maksimaalselt 3-5 salli.

                        Seda mölafoni ma olen inimeste käes näinud küll aga kuulda seda pole küll korralikult kuhugi ja arusaada, pole veel igastahes tähelepannud. Keegi peab minema sinna ette reelingu peale, tõmbama kõhu paljaks ja hakkab juhendama - nagu seda tegid Bosnia fännid. Väga ilus oli!

                        Kommentaar


                          Lahja on see praegune mögafoni mudel muud midagi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ballack Vaata postitust
                            Lahja on see praegune mögafoni mudel muud midagi.
                            No võimsamaid enam sisse ei lasta. Sellel on niigi piirangud peale pandud.
                            Jalgpallihaigla liige

                            Kommentaar


                              No ma ei saa, GB vorm olümpial meenutab vägisi Jalgpallihaigla sümboolikat.

                              Kommentaar


                                Krt aga mina nõustun järgneva jutuga! http://www.ohtuleht.ee/blogid/spordiblogi/3740
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X