320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondise fännid.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Ärge nüüd õhinaga üle ka pingutage.
    Tähtsaim on siiski esialgu fännisektoris laulud-skandeerimised sünkrooni saada.
    Spontaansus peab ka säilima.
    Esialgu lihtsamad ja kõigile teada-tuntud asjad kindlalt paika, siis võib uut ja huvitavat proovida.
    Lihtlabane ja kõigile teada Võitle Eesti Võitle ei tohiks kõlada kui kaanon.
    Äärepoolsetel pole mõtet ise laulualgatajate initsiatiivi üles näidata vaid parem keskelolijatega rütmi tabades kaasa minna.
    Salli jm. liikumised võiks küll keegi eespool ette näidata.

    Kommentaar


      #92
      ole.. olaa.. vperjod estonija..

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
        Teiseks sallidest. Kui on koondise hümn, tuleks kõikidel, kel sall olemas on tõsta see pea kohale üles ja laulda hümni kaasa!! Kui pea tervel staadionil sinine sall otsa ees on annab see väga kifti pildi televaatajale ja endalegi staadionil..
        Kas sellel ajal ei ole sektori kohal üks kolmevärviline kangas?
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #94
          Ega siis see terve üle alumise korruse pole.

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Kas sellel ajal ei ole sektori kohal üks kolmevärviline kangas?
            On taun, muud ma ei oska öelda ! Millise keha osaga sa mõtled? sorry!
            Jalgpallihaigla liige

            Kommentaar


              #96
              ot laulmine ei pea olema mingi luuletuse ettelugemine. nõus romarioga- asi peab olema lühike ja lööv
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas umbro91 Vaata postitust
                On taun, muud ma ei oska öelda ! Millise keha osaga sa mõtled? sorry!
                Ajuga. Ja just seetõttu saan ma aru, kus on inimesed, kellel üldse on sobiv sinine sall ja kes äkki viitsiks selle ka üles tõsta. Sinu jaoks võin selle aga välja öelda, sest tõenäoliselt tekkis sul kuskil tõrge: nö fännitribüünil.

                Seega
                1) võiks näiteks selle lipu sealt minema liigutada ja rulliks selle lahti mängijate ees ja taga ja mujalgi, et staadionile tulnud inimesi mujalgi kaasa tõmmata.

                2) võiks selle fännitribüüni üldse sealt minema lüüa ja normaalselt kesktribüüni keskossa koguneda, mis annaks a) võimaluse peegeldada vastastribüünile, kus asuvad samuti eestlased, b) oleks rohkemate inimeste keskel ja c) võrdlemisi pidevas telepildis.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #98
                  2) võiks selle fännitribüüni üldse sealt minema lüüa ja normaalselt kesktribüüni keskossa koguneda, mis annaks a) võimaluse peegeldada vastastribüünile, kus asuvad samuti eestlased, b) oleks rohkemate inimeste keskel ja c) võrdlemisi pidevas telepildis.
                  Toetan ettepanekut ning lisaks sellele tuleks senine fännisektor eraldada suitsetajatele ning ümbritseda see klaaskastiga.

                  Kommentaar


                    #99
                    Olen kunagi ka kuhugi varasemasse teemasse postitanud, et mulle on võõrsilt silma-kõrva jäänud paar asja.

                    Esiteks meenub Eindhovenis koondise 0:5 sauna ajal hollandlaste fännitribüünil paiknenud suur orkester, kes võttis viisijupi üles, mingeid kaanoneid ei tekkinud ja suur tribüünitäis rahvast laulis ühtselt kaasa. Oli meeliülendav

                    See mis Newcastle´is kahe otsatribüüni hard-core fännide vahel toimus, tekitas aga juba külmavärinad. Sellist võimsat häält ja lihtsat ning kiiret vastastikku laulmist oli ikka omaette elamus kuulata!

                    Ehk siis ka juba eelpoolmainitud asjadega annab nii mõndagi ära teha:
                    * koordinaator-dirigent;
                    * rohkem pillimehi (alustuseks Simmule ja sõpradele ehk mõned velled juurde), kuid eesmärk võiks ikkagi olla orkester;
                    * lihtsad, lühikesed ja löövad viisijupid.

                    Metsatöll; Kare Kauks; Eesti, maailmameister jne. on toredad, aga sellisel juhul peaks:
                    a) kõik sõnu teadma;
                    b) kõik ka laulda jaksama. Ja selle all ei mõtle ma viisijupi lõpuni inisemist, vaid oma hääle kasutamist.
                    Paraku seda viimast laulmistunnis ei õpi ja kui just poiste-meestekooris käinud pole, siis on lähim võimalus sellega tutvuda sõjaväes. Seal aga pole jällegi enamus ilmselt mahti saanud käia...
                    Fännikal olles tundub meile võibolla, et küll me paneme mõnusalt, aga kui korraks keskjoone juurde sattuda ja sealt kuulata, siis pole tegelikult enamasti mitte sittagi aru saada, mis kammaijaa seal toimub.

                    Siinkohal oleks heaks õpetuseks Levadial kunagi külas käinud Bohemiansi fännid, kes oma võimsa häälega 10-15kesti ikka vägagi korralikult staadioni kajama panid. Respekt!

                    Samal põhjusel, mis fittil ja mõnelgi teisel, ei viitsi ka mina fännikal suurt neid laule enam kaasa ümiseda, kuna 18 aasta jooksul on asi jäänud üpris üheülbaliseks.

                    Vahepeal tuli Huntide leerist Tezi algatusel minu arvates lööv ja lihtne ning mõnusalt kaasa möirgamist vääriv "Me tahame väravat(-kärakat)", nii et eks neid uusi juppe aeg-ajalt läbi alkovine ikka tekib

                    Minu, kui JPH lihtliikme arvates, võiks fännikal toimuv organisatsiooni üks olulisi tegevussuundi olla.
                    Hetkel tasun ma liikmemaksu seetõttu, et saada mängudele eelisjärjekorras ja soodsamalt.
                    Muidugi on ka koostööpartnerite juures saadavad allahindlused tänuväärt lisaväärtus, aga mind isiklikult see ei peibuta. Mind huvitaks rohkem fännikultuuri sihipärane arendamine.

                    P.S. Oku poolt lisatud Hammarby viisijupp oli üsna vahva, alustada tulekski pigem lihtsast, lühikesest ja löövast.

                    Kommentaar


                      Singer-Vinger oli toodud näitena. Oleks võind olla suvaline eesti artist. Point oli sellest, et meie artistid on loonud/coverdanud piisavalt muusikat, mis on hästi tehtud (tõlgitud) ja rahval kerge kaasa laulda, sest teatakse sõnu.

                      Ntx kunagi ammu iidsel ajal mugandasid Liverpooli fännid loo "Que sera, sera" enda repertuaari (meil laulis seda Heli Lääts "Ei me ette tea, mis elu meil tuua võib") mis nüüdseks on vist kõikidel klubidel üheks lauluks staadionil.

                      Küljetribüünid. Paar viimast valiktsüklit on saand Nike sektoris veeta. Rahvas tribüünidel on natuke rohkem kaine, kuid laulab meelsasti kõike kaasa mis fännisektori kakofooniast eraldada suudetakse. Mõned korrad oleme suutnud ise laulu/hõiked üles võtta, millega siis staadion on kaasa läinud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas alx Vaata postitust
                        Tuleme kui tuultepojad,
                        võitleme kui verevennad,
                        kunagi mõtsin, et nende sõnadega tuleks üks suurem plakat teha laulmiseks pidasin seda liialt keeruliseks. aga kui suudetaks laul ära teha, oleks super (Y)

                        Kommentaar


                          Ses suhtes, et laulud võiksid ikka võimalikult lihtsad olla. Ma lähen ikka staadionile mängu vaatama, mitte laulusõnu lugema, et terve mäng ka ei viitsi pea lauluraamatus olla. Sihukesed sõnad, et korra viskad pilgu peale siis jääb juba terve rida meelde.

                          Üldiselt arvan siiski, et uued laulud võiksid jääda tulevikku. Ennem vaja saada kogu staadion mingise nipiga neid kõige tavalisemaid hüüdeid kaasa hõikama.

                          Kommentaar


                            ...ei saanud täna fännikat ühiselt laulma, ebaõnnestus.
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Ennem pange fännisektoris kõik kaasa laulma,siis hüppama,ning siis mõelge uusi ja kaasa tõmbavamaid lugusi välja.Enne kui te seda ei ole suutnud teha, ei ole ka nende uute lugude väljamõtlemisest mitte mingisugust kasu.Oleme ausad,ennem kui fännisektor ei laula koos jne,siis ei hakka ka kõrval tribüünidel keegi kaasa laulma,ega jorisema. Toome näite Bosni mängust.Oleks meil samasugune kaasa tõmbav ühtsus,siis vajuksid ka paljudel suud lahti ja joriseksid kaasa nagu seda tegid lausa osad Eestlased Bosnia mängul,kes ümisesid bosnia rütme kaasa,kahjuks peab ka tunnistama,et üpris suurelhulgal ka fännisektoris olevatel inimestel jäi suu ammuli ja pigem vaatasid vastas fänne kui süvenesid sellele,et kuidas häälekamalt ja elavamalt enda poistele kaasa elada
                              sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                              Kommentaar


                                Minu arvates oli täna fänlus päris kena, meeldiv näha, et ühe mehe käskluse peale hoidis sisuliselt terve lõunatribüün salle (kel neid vähegi oli) hümni ajal pea kohal. Üldiselt siiski väiksed ebakõlad on, ehkki nö dirigente ja rahva utsitajaid oli isegi meeldivalt palju seekord, siiski suhteliselt nõme, et üks pool lõunatribüünist võtab üles oma laulu ja teine tribüün oma, nii juhtus mitu korda, dirigente tarvis rohkem, kes oleksid kooskõlas.
                                Ahjaa, pasunate kohta ka ei saa mainimata jätta, et kõige hullem polnud, aga pinda ikka käis. Kurat terve lõunatribüün laulab kõva häälega üht laulu, kui üks otsustab lambist lihtsalt pasunat tõrtsutada ja no ongi kõik..(vend oli kohe mu kõrval) kui ta seda pasundama hakkas, uppus sõnaotseses mõttes terve laul, mida suht kenake hulk inimesi esitasid, selle meeletu pinina sisse lihtsalt.
                                Rongkäigu ja fännide ürituse kohta ka, kõik oli kena ja tore, meeldiv, et ka sinna ilmunud Belgia fännidega hästi läbi saadi. rahvast oleks võinud ehk veel pisut rohkem olla, aga pole hullu. Ahjaa, väga kahju, et vabadussambal praegu pimedas tuled ei põle, oleks asi veel palju efektsem olnud.
                                Mina tänan.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X