320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondise fännid.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pool fännikat ei laula ega midagi, lihtsalt sinisärk. MIKS?

    PALUN TEHKE SELGEKS MULLE, MIDA TE RONITE SINNA, AHVID!
    slimm.ee

    Kommentaar


      Algselt postitas JanK Vaata postitust
      Pool fännikat ei laula ega midagi, lihtsalt sinisärk. MIKS?

      PALUN TEHKE SELGEKS MULLE, MIDA TE RONITE SINNA, AHVID!
      Äkki seal on koos olles soojem,kuigi minagi olen tabanud end samalt küsimuselt...muideks olen see kes karjus kogu Brasiilia mängu-Maradona ja Argentiina...naljamees noh

      Kommentaar


        Algselt postitas UrmoT Vaata postitust
        Üldiselt siiski väiksed ebakõlad on, ehkki nö dirigente ja rahva utsitajaid oli isegi meeldivalt palju seekord, siiski suhteliselt nõme, et üks pool lõunatribüünist võtab üles oma laulu ja teine tribüün oma, nii juhtus mitu korda, dirigente tarvis rohkem, kes oleksid kooskõlas.
        Ma olin selles nii-öelda vasakus tiivas ja kui alguses jäi mulje, et on omad dirigendid olemas, kes üldist viisi juhatavad, siis mängu käigus kiskus asi sinna, et n-ö cheerleaderid kippusid juba esimesel vaikusehetkel omaenda viisi üles võtma. Mis viis sinna, et orkester ja keskmine osa tribüünist laulsid üht laulu ja äär oma. Which is wrong. Lugu peaks ikka algama keskelt ja kanduma ääretribüüni-saadikute abil edasi. Aga muidu oli täna täitsa kena, mina ilmselt homme palju ja kõvasti ei räägi.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Ise olin vasakul poolel, laulsin ja hüüdsin kõva häälega, ja vasak pool isegi hüppas kaasa ka. Samal ajal olid osad päris tasa, hoiti lihtsalt häid kohti kinni. Igatahes, täna oli juba asi parem ning fänlus edeneb, isegi küljetribkad ühinesid vahel, mõned uued hüüded ja asi oleks juba päris kobe.

          Kommentaar


            Algselt postitas zip Vaata postitust
            mõned uued hüüded ja asi oleks juba päris kobe.
            'Võit tuleb koju' töötas ju täitsa kenasti juba; ja võeti viis üles küll ka seal 'kõrval'. Ainult see teine rida kõlas umbes nagu 'kuhu (defineerimatu müra) minna'.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Kuulge, täna oli päris hea! (Y)
              Jalgpallihaigla liige

              Kommentaar


                Jep. Karjusin omal hääle ära.
                Läänetribüüni nurgas põhja pool olin.
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Võin edaspidigi dirigent olla =)
                  Jalgpallihaigla liige

                  Kommentaar


                    ÜLdiselt nagu ,ma olen suht joogne, aga ma armastan teid kõiki!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                    Toetus oli täna üle prahi! aitüma bosnialastele, kes meile lahkelt lutti andsid. Täna oli näha, et enamik lõunatribüünost pingutas nii, nagu oleks kurat isiklikult neile oraga tagumenti torkind. Minu poolest võiks alati nii olla.
                    Fakk jeee!! 2:0
                    Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                    Kommentaar


                      Pean häbiga tunnistama, et mind staadionil polnud. Aga televusserist oli küll väga hästi fännide möllu kuulda. Nagu kodumängul olema peab.

                      Mängust pole suurt midagi rääkida, Eesti valikmängude parimaid esitusi pärast taasiseseisvumist. Head olid kõik. Kink ja Vosko olid nagu natukene vales kohas kohati, aga kuna kaitse toimis superhästi, ei tekitanud nende eksimused erilisi probleeme.

                      Pärast sellist mängu on täitsa kahju, et valiktsükkel läbi sai.

                      Kusjuures Läti ja Leedu said ka mõlemad võidu. Vastavalt Moldova ja Serbia vastu. Seega väga kena päev baltimaade jalgpallis.
                      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                      Kommentaar


                        Noo Moldova pole nthn special, Srbija on juba teine tera. : )

                        Fännidest nii palju, et olles (nüüd pmst endine) aktiivne jalkafänn, olin eile 2. poolaeg fännikas ja puudub loogika. Rahvuskoondise fännid (paremas osas) seisavad ja näpivad noksi, puhuvad oma FAKING JUBEDAID pasunaid ja ise on nii õnnelikud, et pasun head häält teeb. Damn, ma puhusin seda pasunat 2005. a 3. septembril viimati, sain ise ka aru, et see on jubedus kuubis. Kas empaatiavõime puudub teil, kossufännid? :O

                        Shoot it, Smutt
                        slimm.ee

                        Kommentaar



                          Siit on hea kuulata , kuidas peale Lindpere söötu juba fännid olid päris hoos ja teadlikud , et värav tuleb
                          Telekast oli jap hästi kuulda fänne .

                          Kommentaar


                            http://www.soccernet.ee/public/gallery/1255559566.JPG <-- üks pasuna mees on tabatud, mitte küll pasunat puhumas, aga seda omammas

                            Kommentaar


                              Kristjan Kalkun on Kalkun mis Kalkun.
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                Väga hairivad need DUDKAD, raisk. Lapsed ja täiskasvanud inimesed, ostavad neid ning davai puhuvad tervet mängu. Milleks!? Tuleb teha kampaaniat ÄRA VÕTA SUHU KÕIKE! On olemas fänne, kes lauluvad, skandeerivad ning karjuvad ning pool staadionit kasutavad dudkad ning segavad ise oma fänne. Ning kõlab see ka nii vastik!
                                Lootus sureb viimasena!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X