320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti- Angola

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marconius
    Minek kindla sõbraga-lõhnab piidiku järgi või ma jälle millestki valesti aru saanud?

    no ma ei tea, ma lugesin küll välja, et minek on kindel....

    Kommentaar


      marconious ajab paska ja üritab stiilne ja lahe olla. kukub suht hambutult välja aint. lame. tüüpiline jalkapedede 'lahedus' samas... piinlik.

      Kommentaar


        Algselt postitas Artur Vaata postitust
        marconious ajab paska ja üritab stiilne ja lahe olla. kukub suht hambutult välja aint. lame. tüüpiline jalkapedede 'lahedus' samas... piinlik.
        Ok,aga kumma poolt sina oled?Kas Angoola või Jeesti?

        Kommentaar


          Algselt postitas marconius Vaata postitust
          Ok,aga kumma poolt sina oled?Kas Angoola või Jeesti?
          Analüüsides marconiuse Eesti-Angoola ja Sander Puri foorumitest tehtud seisukohti ning kellegi väidet, nagu oleks tal naine ja laps(ed) võin uhkusega teatada, et olen suhteliselt suure tõenäosusega avastanud tema tegeliku identiteedi - http://www.thesun.co.uk/sol/homepage...cle2233878.ece

          Pole tänu väärt!

          Kommentaar


            Kas Albert Stepanjan on jalgpallitreener ja imeravitseja/posija ühes iskus Eestis või on tegemist nimekaimudega ?
            RummaBastards!

            Kommentaar


              Algselt postitas jansa Vaata postitust
              Kas Albert Stepanjan on jalgpallitreener ja imeravitseja/posija ühes iskus Eestis või on tegemist nimekaimudega ?

              tegemist on nimekaimudega. http://www.stepanjan.com/

              Kommentaar


                Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                tegemist on nimekaimudega. http://www.stepanjan.com/
                Selle viidatud lehe sektsioon "Meist" kohaselt on tegu siiski ühe ja sama inimesega.

                (Ma muidugi ei tea, kuidas see küll Eesti-Angola teemasse läheb...)

                Kommentaar


                  Algselt postitas khristo Vaata postitust
                  Selle viidatud lehe sektsioon "Meist" kohaselt on tegu siiski ühe ja sama inimesega.

                  (Ma muidugi ei tea, kuidas see küll Eesti-Angola teemasse läheb...)
                  ..on ka selle tsharteril oma pojaga..
                  Nii et kellel viina viga külges või soov tubak maha jätta , või ehk naine üle aisa lööb ja vaja talle silm peale panna siis elu võimalus
                  RummaBastards!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas jansa Vaata postitust
                    ..on ka selle tsharteril oma pojaga..
                    Nii et kellel viina viga külges või soov tubak maha jätta , või ehk naine üle aisa lööb ja vaja talle silm peale panna siis elu võimalus
                    no ja siis peale seda muretsege omale kusagil kloostris hea soe koht.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jansa Vaata postitust
                      ..on ka selle tsharteril oma pojaga..
                      Nii et kellel viina viga külges või soov tubak maha jätta , või ehk naine üle aisa lööb ja vaja talle silm peale panna siis elu võimalus
                      Albert paneb teid sellisesse hüpnoosi ja transi, et juua pole vajagi. Ma aastavahetusel Saaremaal, seekord jääb siis ära. Kiiret lendu,rsk!

                      Parapsühholoogiline Abi:
                      Alkoholisõltuvuse täielik programmeerimine.
                      Alkoholisõltuvuse doseeritud programmeerimine (võib tarvitada kuni 200 gr alkoholi).
                      Nikotiinisõltuvuse programmeerimine.
                      Hasartmängusõltuvuse programmeerimine.
                      Liigne kehakaal.
                      Jalgpallihaigla juhatuse liige

                      Kommentaar


                        Niiet kõik alkohoolikud ja sõltlased lennukisse!
                        Loodetavasti parandab ta mul kandluu ka ära.

                        Kommentaar


                          Kärakasõbrad kodeeritakse ära karsklasteks ?
                          Jumala õnn et ma kaasa ei sõida

                          Kommentaar


                            Algselt postitas olll Vaata postitust
                            Kärakasõbrad kodeeritakse ära karsklasteks ?
                            Jumala õnn et ma kaasa ei sõida

                            ..hullem oleks kui koodid sassi läheksid ja jäädki eluks ajaks purjuks....
                            RummaBastards!

                            Kommentaar


                              kuna töönädal on jalkaliidus läbi, siis ilmselt saan siit kiirema vastuse:

                              mitmekilost kohvrit tšarterlendudel pagasiruumis tolereeritakse?

                              ei ole küll plaanis tervet elu kaasa võtta, aga siiski...
                              Which ship has never docked at Liverpool?
                              The Premiership.

                              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sicmic Vaata postitust
                                kuna töönädal on jalkaliidus läbi, siis ilmselt saan siit kiirema vastuse:

                                mitmekilost kohvrit tšarterlendudel pagasiruumis tolereeritakse?

                                ei ole küll plaanis tervet elu kaasa võtta, aga siiski...
                                20kg ei tohiks probleem olla,võid ka rohkem tassida,aga siis juba maksad...lisakilo hind alates 160kr kilo kohta

                                Kommentaar

                                Working...
                                X