320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Gruusia - Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas marconius Vaata postitust
    Huvitav kust tead palju seal kohti on?
    Selgeltnägija Vasja?
    No hiirega peale minnes näitas mitu odavat piletit saadaval on.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas dannar Vaata postitust
      No hiirega peale minnes näitas mitu odavat piletit saadaval on.
      Riiga sõidud siis veel hotell üks või kaks päeva rohkem ühesõnaga jeblja.Üks jagu sitt on see Riiga loksumine .
      Tallinnast tsharteriga teeb ikka odavam välja ja mugavam igatpidi.
      FCF Forever

      Kommentaar


        #18
        Kui puhkust saab selleks ajaks siis lendan ka kaasa.

        Kommentaar


          #19
          Selge, ma vaatasin Tallinn-Riia-Tbilisi ja tagurpidi. Eks siis toetan ikka EJLi
          poborsky@jalgpallihaigla.ee

          Kommentaar


            #20
            Panen ka end kirja. Bookisin küll hosteli eraldi ja sain kahe öö tasuks 900 krooni ligi. Kui ise minna ei saa või kellelgi niisama vaja seal ööbida on, siis andke soovist teada. Peaks olema kahene ruum, et saaks 450 per naase. Kodulehe väitel kesklinnas.

            Kommentaar


              #21
              Kui pole saladus, võiksid öömaja info ka foorumisse lisada. Mul endal veel hotelli/hostelit välja valitud pole, mistõttu olen tänulik teabe eest neilt, kes oma valiku juba teinud.
              poborsky@jalgpallihaigla.ee

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas Poborsky Vaata postitust
                Kui pole saladus, võiksid öömaja info ka foorumisse lisada. Mul endal veel hotelli/hostelit välja valitud pole, mistõttu olen tänulik teabe eest neilt, kes oma valiku juba teinud.

                Kommentaar


                  #23
                  Ja paluks järgmiseks reisisihtkohaks Usbekistani, Kõrgõstani ja Mongooliat. Lääne-Euroopa on homodele.

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas dannar Vaata postitust
                    Ja paluks järgmiseks reisisihtkohaks Usbekistani, Kõrgõstani ja Mongooliat. Lääne-Euroopa on homodele.
                    ehk siis sulle?

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                      ehk siis sulle?
                      Nops.
                      10 tähemärki.

                      Kommentaar


                        #26
                        ok !

                        1000

                        Kommentaar


                          #27
                          Nägin unes, et Gruusias on mängu ajal kodusõda, rahvast tapetakse tänavail robustselt (umbes iga teise auto taga lohiseb keegi nööri külge seotuna) ja mäng toimus hoopis Lätiga, kellele kaotatakse 1-2, seejuures Eesti värav lüüakse väljakule tormanud fänni poolt. Väravas oli Pareiko, ilmselgelt kehvas vormis ja mõlemas väravas süüdi, kuid tegi ka ühe supertõrje. Mängiti väljakul suurusega u. 25x50m, vaade ja olud tribüünidel väga kehv.

                          Ilmselgelt on tegemist hapude viinamarjadega, sest sedapuhku ei saa ise tulla.
                          Which ship has never docked at Liverpool?
                          The Premiership.

                          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas Poborsky Vaata postitust
                            Kui pole saladus, võiksid öömaja info ka foorumisse lisada. Mul endal veel hotelli/hostelit välja valitud pole, mistõttu olen tänulik teabe eest neilt, kes oma valiku juba teinud.
                            Kuna minek juba vähem kui kuu aja pärast, siis ühineksin ka abipalvega. Hostelworldist olen üht-teist juba leidnud, aga kui kellelgi oleks mingit Tbilisi veebikaarti, mis reaalselt (tänavaotsing jms.) funkaks (googlemapsi jänkide jaoks tundub Tbilisi ja muu Gruusia täiesti tundmatu maa olevat, Taliban seega), siis oleksin jube tänulik. Ei tahaks ööbimist huupi kinni panna, teadmata kus on kesklinn, kus staadionid asuvad jne.

                            "Very close to city centre" on suhteline mõiste, millega saab iga hosteli ahvatlevaks teha.

                            Tänud ette,

                            Kommentaar


                              #29
                              Leidsin venekeelse versiooni Gruusia koosseisust Eesti vastu.
                              Сборная Грузии
                              Вратари: Георгий Ломая («Интер» Баку), Нукри Ревишвили («Анжи»), Георгий Лория («Динамо» Тбилиси).
                              Защитники: Лаша Салуквадзе («Рубин»), Малхаз Асатиани («Локомотив» Москва), Каха Каладзе («Милан»), Зураб Хизанишвили («Рединг»), Гурам Кашия («Динамо» Тбилиси), Георгий Шашиашвили («Эрготелис»), Александр Амисулашвили («Спартак» Нальчик).
                              Полузащитники: Илия Канделаки («Штурм»), Давид Квирквелия («Рубин»), Джаба Канкава («Днепр»), Леван Кобиашвили («Герта»), Гогита Гогуа («Спартак» Нальчик), Зураб Ментешашвили («Хапоэль» Тель-Авив), Александр Иашвили («Карлсруэ»).
                              Нападающие: Георгий Меребашвили («Войводина»), Давид Сирадзе («Спартак» Нальчик), Отар Марцваладзе («Волга» Нижний Новгород), Владимир Двалишвили («Маккаби» Хайфа).

                              Kommentaar


                                #30
                                Peaaegu 3 nädalat on aega ja juba on koosseis teada, normal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X