320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Serbia-Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    3 esimese valikmänguga 5 erinevat väravalööjat. Päris hea.
    Saag, Piiroja, Zenjov, Kink, Vassiljev.
    Algselt postitas alehis
    "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
    Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

    Kommentaar


      mingepersemingepersemingeperse, nali, ei, nali, ei?

      vahva, et mäng alles nüüd meelde tuli ..

      ööäöäöäöääööää, nutta või naerda.

      Kommentaar


        müts maha, poisid
        Which ship has never docked at Liverpool?
        The Premiership.

        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

        Kommentaar


          Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
          iseasi kui palju selles tõtt on....
          aga muidugi, kui see ka tõsi on , siis ikka väga kõva sõna
          Täitsa tõene, Serbia koondis sai ju alguse aastast 2006, enne oli tegu Serbia ja Montenegroga.

          Kommentaar


            SUPER SUPER SUPER! muud polegi öelda
            kõik tegid super tööd.
            väga magus võit võõrsilt .
            Järgmiseks lammutame Sloveeniat.

            Keegi oskab öelda mitu kohta umbes Eesti fifa edetabelis tõuseb nüüd?

            Kommentaar


              Kuldsed sõnad Piirojalt ikkagist: "Ilusate kaotuste aeg on möödas". Korraks sai tunda ennast kui ühe suure jalgpalliriigi kodanikuna. Ausalt öeldes ei olnud eriti häbeneda midagi. Vahepeal jäi küll mulje, et mingi uus, liialt kerge pall on kasutusele võetud, kui kumbki meeskond oli 5 korda üle põrutanud.

              Seekord võib 12 meeskonnaliikme koha ära jagada nii kohele lennanud Eesti fännide kui ka Serbia poolehoidjate vahel. Niimoodi omasid maha vilistada ... njah, eks tulemus räägib oma eest, aga toetuskisa on meeskonnale kindlasti parem kõrvarohi, kui tihe vile iga fännile mõistetamatu liigutuse eest. Eriti kui see tuleb täiesti õigustatud käigu eest, nagu väravavahile palli tagasi andmise eest. Seda muidugi juhul kui väravavaht on seal kuhu pall tagasi antakse

              Mis Sloveenia mängu puutub, siis arvestades kui mitu korda Piiroja täna mängu päästis, on teda ikka väga raske asendada. Bärengrub tema kohal oleks garanteeritult 2 väravat Sloveeniale. Parem juba Klavan, kes paistab olevat taas oma mängu leidnud. Võibolla olen ebaõiglane, aga Bärengrub koos Posti jt kuulub seltskonda kes ei ole minu jaoks suutnud oma eksistensti Eesti koondises tõestada..

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                No mõne palli võiks ju väravale ka saada. Seda esiteks. Teiseks on see väravavahi vilistamine veider. Keegi teab miks? See ei saa ju ainult seetõttu olla, et pall taga on, sest väga täpselt algab ja lõpeb. Klubifännidel kana kitkuda?
                Ei tea kas vahepeal vastatud või mitte. ERRi tekstilives sai tiba mainitud seda asja. Nimelt on mees Crvena Zvezda legendaarne mängija, valitu kuulsuste halligi. Nüüd on aga Sportingust laenul linnarivaali Partizani juures. Kusjuures mehel on väidetavalt laenulepingus punkt, et ta derbi mängudes Zvezdaga osalema ei pea. Selline lugu.

                Kommentaar


                  Kui vaadata seda youtube klippi, siis kolmanda värava puhul tundub viimase korduse põhjal selgelt, et omavärava löönud sell oleks tegelikult jõudnud palli enne väravajoone ületamist ära lüüa kui oleks ainult viitsinud end liigutada...

                  Kommentaar


                    frustratsioon
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zaz Vaata postitust
                      Kommentaatorid teadsid rääkida et punatähe fännid ei tulevatki sellele staadionile mängu vaatama, seega see variant väga loosi ei lähe...
                      Selliseid fänne on väidetavalt 10000 ringis. On ka selliseid Zvezda fänna, kes lähevad. Väidetavalt pidi olema ka u 1000 Partizani fänni, kes oma jalga Crvena Zvezda staadionile ei tõsta.

                      Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                      Steiv ehk foorumi meesmuiste peaks selleks meheks olem

                      Ma seal kargasin jah. Pärast Kingi väravat kui ringi hüppasin, siis tahtis mingi vend tribkalt mind tapma tulla. Üks jalg oli juba üle ääre, kui turvad teda tagasi lükkama hakkasid Siis näitas veel näpuga mu poole ja seletas midagi turvadele.

                      Kommentaar


                        http://www.youtube.com/watch?v=ijYYQv5xzwk , Kingi pommike ingliskeelsete kommentaaridega.
                        Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                        Kommentaar


                          14.30 kõik Lennujaama siis ja lipud kaasa. Võtame rüütliväe korralikult vastu . Pole õieti terve öö suurt magada saanud ,sest pea kubiseb igasugu mõtetest. I love this game!
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Haa ülikõva, pole sõnu ja ei suuda seda siiani uskuda. Kahjuks ei saanud mängu vaadata, kuna viibisin sünnipäeval aga kui seal seda uudist kuulsin olin sõnatu.

                            Müts maha, ränk tulemus ikka.

                            Kommentaar


                              hommikul enne tööle minekut tegin etvspordi lahti
                              ning mõtlesin endamisi, et 0-4 oleks halvim variant, kõik alla selle, oleks juba oodatud tulemus, ning kui saaks veel 1 väravagi löödu balkani tipule, võõrsil, siis oleks juba suht hea
                              ning kui ette tuli kiri 3-1 võit!! siis ma mõtlesin endamisi, et näen vist und, sest see on täiesti ebareaalne
                              seda mängu ma lihtsalt pean kuskilt nägema. niiet kui keegi seda lindistas, siis palun, pane see täispikkuses kuskile ülesse
                              ma lihtsalt pean seda nägema, ning nautima
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                piisab teise poolaja vaatamisest, et kõik väravad ära näha. 15 minutit enne lõppu oli meie kaisteliin juba suht väsinud ja serblased tegid päris palju napikaid. tekkis juba hirm, et äkki meie poisid ei suuda eduseisu hoida. peale serbia oma väravat võis aga pidu juba alata teoreetiliselt oleks serbial veel võimalus olnud, aga kuna nende pealtvaatajad hakkasid peale kolmandat kolli staadionilt lahkuma, siis lahkus ka serbia meeskonna usk koos nendega.
                                Rüütli tegi eile väga head vahetused ja need tõid teravust kohe jurde, serbia treener jäi oma vahetustega aga selgelt hiljaks.
                                Kahju muidugi Piiroja kollasest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X