320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Serbia-Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Serbia alistamisega EM-valikgrupis Itaalia järel teisele kohale tõusnud Eesti valiksari jätkub teisipäeval kodus Sloveenia vastu, kui tuleb läbi ajada ilma kahe põhitegijata.

    Koondise kapten, keskkaitsja Raio Piiroja ei saa Sloveenia vastu osaleda mängukeelu ja ründaja Sergei Zenjov vigastuse tõttu. Mängus Itaaliaga lõpuvile järel kohtunikuga vaidlemise eest kollase kaardi teeninud Piiroja sai kohtumises Serbiaga 10. minutil Miloš Krasici kukutamise eest samuti kollase ja peab nüüd järgmise matši vahele jätma.

    "Vahel on nii, et kui tuleb kaart võtta, siis tuleb. Ei saa ju 10. minutil vastast väravavahiga 1-1 olukorda lubada. Mul on hea meel, et selle vea tegin - 0:1 kaotusseis olnuks paha."

    Suure tõenäosusega on audis ka ründaja Zenjov, kelle Rüütli oli sunnitud vigastuse tõttu välja vahetama. "Paistab, et üsna kindlalt audis," märkis peatreener.

    Kommentaar


      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
      hommikul enne tööle minekut tegin etvspordi lahti
      ning mõtlesin endamisi, et 0-4 oleks halvim variant, kõik alla selle, oleks juba oodatud tulemus, ning kui saaks veel 1 väravagi löödu balkani tipule, võõrsil, siis oleks juba suht hea
      ning kui ette tuli kiri 3-1 võit!! siis ma mõtlesin endamisi, et näen vist und, sest see on täiesti ebareaalne
      seda mängu ma lihtsalt pean kuskilt nägema. niiet kui keegi seda lindistas, siis palun, pane see täispikkuses kuskile ülesse
      ma lihtsalt pean seda nägema, ning nautima

      See peaks err arhiivi ilmuma millalgi, kust seda vaadata saab.

      Kommentaar


        Nii nüüd peaks hakkama arutama, millist ausammast tuleb Rüütlile ehitama hakkama. Minu ettepanek oleks materjal kivist ja koht kusagil Pärnus. Motiiv Püha Jüri lohet tapmas.
        Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

        Kommentaar


          Olen näinud pea kõiki taasiseseisvumise ajal peetud mänge, alates 1992a viigist Sloveeniaga. See oli kõige kaalukam võit! Sellega saab emotsionaalselt võrrelda ainult 2:1 Venemaa võitmist sõprusmängus.

          Võib öelda, et Eesti on jõudnud korralikule Euroopa keskmisele tasemele, kus heal päeval võime vabalt võita ka suuri riike. Samas on pink ikka suht lühike, esimene test on kuidas meeskond tuleb toime ilma Piirojata.

          Teisipäevaks on ootused kõrgeks kruvitud! 2010 oktoober võiks minna ajalukku kui Balkani vallutamise kuu!
          Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

          http://www.jkpiraaja.ee/

          Kommentaar


            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Mulle väga meeldivaks üllatuseks oli see, et Klavan mängis mitukorda kindlamini ja paremini kui eelmised korrad, sai pea iga olukorraga korralikult hakkama, aga noh, eks mõni väike aps ikka tuli kuskilt sisse, aga, seepole ka enam tähtis, sest võit tuli ära.
              Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

              Kommentaar


                Algselt postitas Lapeteus Vaata postitust
                piisab teise poolaja vaatamisest, et kõik väravad ära näha. 15 minutit enne lõppu oli meie kaisteliin juba suht väsinud ja serblased tegid päris palju napikaid. tekkis juba hirm, et äkki meie poisid ei suuda eduseisu hoida. peale serbia oma väravat võis aga pidu juba alata teoreetiliselt oleks serbial veel võimalus olnud, aga kuna nende pealtvaatajad hakkasid peale kolmandat kolli staadionilt lahkuma, siis lahkus ka serbia meeskonna usk koos nendega.
                Rüütli tegi eile väga head vahetused ja need tõid teravust kohe jurde, serbia treener jäi oma vahetustega aga selgelt hiljaks.
                Kahju muidugi Piiroja kollasest.
                Serbia treener jäi hiljaks vahetustega ? kui poolajal teed 2 vahetust, siis ma ei ytleks et hiljaks jäi ju

                Kommentaar


                  Algselt postitas Edson Vaata postitust
                  Olen näinud pea kõiki taasiseseisvumise ajal peetud mänge, alates 1992a viigist Sloveeniaga. See oli kõige kaalukam võit! Sellega saab emotsionaalselt võrrelda ainult 2:1 Venemaa võitmist sõprusmängus.

                  Võib öelda, et Eesti on jõudnud korralikule Euroopa keskmisele tasemele, kus heal päeval võime vabalt võita ka suuri riike. Samas on pink ikka suht lühike, esimene test on kuidas meeskond tuleb toime ilma Piirojata.

                  Teisipäevaks on ootused kõrgeks kruvitud! 2010 oktoober võiks minna ajalukku kui Balkani vallutamise kuu!
                  Tõesti jah emotsionaalselt valasin eile pisaraid nagu tollel Eesti -vene sõprusmängul ,mille me 2-1 võitsime.Panen nad täiesti ühele pulgale. Euroopa tugevate keskmike hulka jõudmist hindaksin aga siiski peale seda tsüklit või siis ka peale teisipäevast mängu. Kas suudame ühe hea (Itaalia vastu ) ja kaks superhead mängu järjest teha ja veel mõnepäevase vahega . Kink ütles õigesti ,et tema meelest on Sloveenia praegu isegi parem sats ,kui Serbia.
                  Pink jah natuke meil siiski lühikeseks jääb aga võtab veel aega ja küll me varsti sinna täiendust saame ,kui noored anded välismaale siirduvad ja ennast seal tõestavad.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    Millal viimati Eesti kasuks omavärav löödi (tarkpeade jaoks kirjutame välja, et enne eilset)?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Millal viimati Eesti kasuks omavärav löödi (tarkpeade jaoks kirjutame välja, et enne eilset)?
                      4. september 2004 A. Le Coq Arena, Tallinn MM 2006 valikmäng Eesti – Luksemburg Luksemburg 4:0 (2:0) 6. Teever, 40. ov. Schauls, 62. Oper, 67. Viikmäe

                      Kommentaar


                        Hiiu Pubis oli kõvasti möllu laulu ja tantsu aga rääkigu keegi ,mis mujal toimus.Mis toimus Vabaduse platsil ja teistes kõrtsides. Kui me hiljem linna tähistama tulime siis ikka inimesi oli Eesti sallides näha küll ja paljud ,kes meid nägid olid kohe õnnitlemas . Aga üldiselt vist ei oldud valmis selliseks pauguks luuavarrest . Krt. mõtlen praegu ,et endal käis mitu korda peast läbi enne mängu ,et siit tuleb mingi üllatus ja hea tulemus ja tuligi. Juhhei !
                        Aga selleks ,et me tõeliseks jalgpallirahvaks saaksime ja peale taolisi mänge linnas autod sireenitaksid ja lipud lehviksid peame veel kõvasti taolisi võite saama ja vähemalt ühele finaalturniirilr pääsema. Liialt palju oli eile linnas tölle ja litse ,kes polnud Eesti mängust mitte sittagi kuulnud nii ,et selgitustööd saime kõvasti teha
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Hahahahahaa

                          Serbia jalgpallikoondise peatreener Vladimir Petrović teatas pärast EM-valikmängu Eestiga, et nende meeskonna eilses 1:3 üllatuskaotuses on süüdi kohtunikud.
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            See treener oli peale Eesti väravat nagu tupes m... seal platsi serval . Selle suust ei oskagi midagi mõistlikku oodata. Isegi mängijad ei tulnud selle peale ,et kohtunikku süüdistada.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              oleks võinud parema vabanduse leida

                              imo olid kohtunikud küll täiesti normaalsed

                              Kommentaar


                                Keegi täna lennujaama koondisele vastu ka läheb? Lennuk peaks 14:30 Tallinnas maanduma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X