320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vene fännid Eesti mängul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    zirinovskiga on nii,et tema mõistus päris korras ei ole.
    ning päris kindlasti ei ole need 100 vaest süütut lapsukes kelle ta siia meile saadab
    aga noh elame näeme .peamine on ikkagi jalgpall mitte mingi poliitika
    samacas

    Kommentaar


      #17
      tänane epl online: http://www.epl.ee/leht/artikkel.php?ID=198580. Songisepp võiks ennast põlema panna
      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

      Kommentaar


        #18
        .. muret tekitavad on artikli järgsed kommentaarid, valdav enamus suht jalgpalli vaenulikult häälestatud...
        RummaBastards!

        Kommentaar


          #19
          Orginally posted by jansa

          .. muret tekitavad on artikli järgsed kommentaarid, valdav enamus suht jalgpalli vaenulikult häälestatud...
          Mikser ja Songisepp nagunii ise kribavad neid hoogsalt
          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

          Kommentaar


            #20
            Ma ei näe põhjust muretsemiseks.Seni on kõik siin toimunud mängud lõppenud ühisjoomingute-sõbrunemistega,mis on täiesti normaalne.Meil on nendega ju ühised huvid-jalgpall ja õlu.Kui mõni nn tibla suvatseb midagi ettekujutada ja ennast meist paremaks tunnistada,siis moraal on selles,et targem annab järele ja nagu kristlased teevad-keeravad teise põse ette.Me ei taha,et meist tuleks CNNis jutt,kus räägitakse nn postSovjeetide omavahelistest "sõpruskohtumistest"?!

            Kommentaar


              #21
              Märulipolitsei Eesti - Venemaa mängule

              BNS-i uudis:

              Esmaspäeval tööd alustava julgestuspolitsei korrakaitseosakonna loomine läheb maksma kümme miljonit krooni, mis eraldatakse politseile lisaeelarvest.
              Suur osa sellest summast kulub erivarustuse ostmiseks, ütles BNS-ile siseministri nõunik Aivar Toompere. Ajakirjanduses ka märulipolitseiks nimetatud üksus vajab kilpe, kiivreid, tulekindlaid kombinesoone jm.

              Osa rahast läheb politseinikele palgalisaks ning sisekaitseakadeemias asuvate ruumide väljaehitamiseks.

              Politsei on 50 kandidaadi hulgast välja valinud 20 esimest julgestuspolitsei korrakaitseosakonna ametnikku. Toompere sõnul on 27. märtsil toimuva Eesti-Vene jalgpallimaavõistluse ajaks kava kohaselt töös 35 korrakaitsepolitseinikku.

              “Aprilli lõpuks on korrakaitseosakonnas tööl kõik 59 politseinikku, kellest vaid kaks kuuluvad juhtkonda, kuid ülejäänud on kõik reaalselt töötavad politseinikud,” ütles Toompere.

              Politseiameti pressiesindaja teatel toimub esmaspäeval kell 17 julgestuspolitsei maja juures korrakaitseosakonna esimese rühma ametlik rivistus, millest võtavad osa ka siseminister Ain Seppik ja politseiameti juhtkond.

              Enamik märulipolitseisse tööle värvatutest oli varem ametis teistes politseiasutustes.
              Jalgpallihaigla patsient #172
              Diagnoos: raskekujuline futboliit

              Kommentaar


                #22
                Jalgpalliliidu teatel on enamus Narvast ja K-järvelt broneeritud piletitest tagasi tulnud ,kuna hind on sealse kontingendi jaoks ikka liiga kõrge.
                Ja suure tõenäosusega võib juhtuda, et viimastel päevadel tulevad piletid odavamalt müügile. Hetkel on siiski piletimüügi tulemused oodatust kehvemad.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  #23
                  Kes teaks öelda, kui palju on pileteid üldse müüdud??
                  Mis hinda puutub, siis ei usu ma ilma peal , et EJL (loe: pohlak) alet teeb.taks on raudne ja nutad ja maksad.
                  Eriti hale on lastega fännidest, kes tahaksid oma järelkasvu ka vaatama tuua.Aga pilet tapab.
                  299195

                  Kommentaar


                    #24
                    Võib juhtuda ,et selles valdkonnas tulevadki muudatused.
                    Nimelt võibolla lubatakse lastele ja õpilastele mingi odavama rahaga piletid müügile või siis levitatakse neid eesti koolide kaudu
                    see oleks normaalne minu meelest. Aga toonitan ,et see on
                    minu arvamus.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      #25
                      piletihinna allalaskmine viimastel päevadel on küll väga väga rumal tegu, kui üldse odavamalt müüa siis ikka varem. mina oleks küll pahane kui nüüd mil mul pilet taskus hind alla lastaks
                      run out of the city and into the sunshine...

                      Kommentaar


                        #26
                        Pileti hind on liiga kõrge

                        Loodetavasti teeb EJL piletimüügitulemusi vaadates omad järeldused ja järgmisel korral ei võta hinda laest.

                        Kommentaar


                          #27
                          ... reedese seisuga oli müüdud 2600 piletit, millest 60-70 Idas Virumaal, 600 oli bronnitud Venemaale, 100 oli Läti bronn...
                          RummaBastards!

                          Kommentaar


                            #28
                            Masendavalt vähe
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              #29
                              No vähemalt Eesti fännid on loodetavasti ülekaalus nii kvantiteedilt kui kvaliteedilt.

                              Paneme Lilleküla kajama!

                              Kommentaar


                                #30
                                ..mhhhmm
                                kui ma nyyd vaga puusse ei pane voime me arvestada yle tuhande venekeelse fanniga...ja arvestades vene temperamenti ja tugevat viina lembust...
                                lets rock....peaasi et ise ei alusta ja sopra hatta ei jata...

                                jimmy.james

                                Kommentaar

                                Working...
                                X