320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Mõtlesin, et meil neid just lõpetanuid ja kohe-kohe lõpetamas pallureid küll, kes 100 mängu täis saanud ja oma lahkumissõprusmängu ootavad: Jääger, Dmitrijev, aga sisuliselt ju ka Kruglov, Klavan, kohe-kohe ka Vassiljev. Tea, kas neile tehakse ühine mäng, kus veel 15 minutit saavad lükata või oleks see liiga utoopiline?
  Kaitsjatega meenub kohe Raio Piiroja lahkumismäng, kus pärast aastast pausi võitis ta islandlaste vastu kõik õhuvõitlused ja oleks väga veahõngulises olukorras peaaegu isegi värava löönud, kahjuks võttis Pehrsson ta väga vara välja. Aga see selleks

  Kommentaar


   Almost saaks teha eelmine generatsiooon vs uus ja pakun et vanad võidaks.

   Järgmine rahvuste (muda)liiga on koht, kus saame tulemusi oodata ja nõuda uuelt satsilt. Enne väga pole lootust.
   If need be, even our keeper scores!

   Kommentaar


    Rõõm tõdeda, et Voolaiu koondises aameni korras surve alt sööduga välja mängimine(selle üritamine) on ära kadunud.
    Hinge on rohkem. Tahet on rohkem(näha). Ja hümni lauldi nagu juba lõunapolsete sinisärkide moodi!
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


     Hümni osas oleks nagu tõesti mõned (suht karmid) sõnadki peale loetud. Igatahes väga tervitatav, ootan ammu juba seda lõunamaisust.
     i don\\\'t want cos i just get

     Kommentaar


      Krt, vaatasin highlightse ja see kaitseliin on ikka ämber ju. Teise värava puhul prooviti vist lõksu mängida aga hoopis terve Valgevene rünnak sai läbi ja lõi ära. Pärispäris kole seis

      Kommentaar


       Algselt postitas vanafänn Vaata postitust
       Krt, vaatasin highlightse ja see kaitseliin on ikka ämber ju. Teise värava puhul prooviti vist lõksu mängida aga hoopis terve Valgevene rünnak sai läbi ja lõi ära. Pärispäris kole seis
       trollid?
       Ela ja tunne, et elad
       see on kõige lihtsam
       filosoofia, mis toimib
       sule silmad ära vaata
       tagasi, hinga sügavalt ja
       hüppa üle iseenda varju
       tule koos minuga.

       Kommentaar


        Reedel möödus vaikselt tähtpäev - täitus kaks aastat Eesti jalgpallikoondise viimasest võidust (v Gibraltar, 1:0).

        Kommentaar


         Algselt postitas EJL
         Meeste koondise delegatsioon, kes naasis võistlusreisilt Poola, Valgevenesse ja Rootsi, andis kodumaale jõudes koroonaviiruse proovid, millest üks osutus positiivseks.

         Ettevaatusabinõuna jäävad koondise mängijad ja personal 10 päevaks eneseisolatsiooni, millest on vabastatud need, kes on viiruse varem läbi põdenud või selle vastu vaktsineeritud. Sellest lähtuvalt muutub ka kodune Premium liiga kalender ning täpsetest muudatustest annab jalgpalliliit teada esimesel võimalusel.

         Koondiseaknas toimunud võistlusreisi vältel andsid delegatsiooniliikmed kolm koroonaviiruse testi ning kõik tulemused olid negatiivsed. Eestisse naastes anti ka neljas test, mille käigus oli üks proov positiivne.
         Oh well....

         Kommentaar


          Lihtsalt märgi mõttes - mulle meeldis küll, kui koondis hümni laulis (ühtlasi meeldis see ka näiteks mu abikaasale ja ka mu vanaemale)

          Kommentaar


           Värske pikk intervjuu Thomas Häberliga: https://soccernet.ee/artikkel/interv...aab-kripeldama

           "Ma ei teinud koosseisus vahetusi põhjusel, et meil polnud piisavalt rahvusvahelisele tasemele vastava kvaliteediga jalgpallureid. Ma polnud ise treeningväljakul kohal, aga sain sealt selge sõnumi, et tasemevahe algkoosseisuliikmete ja mõnede vahetusmängijate vahel oli liiga suur."

           "Üks võimalus on harjutada tehnikat, et mida palliga teha, kui see sinu valduses on. Teine võimalus on harjutada kaitsemängu organisatsioonilist poolt, sest mida parem see on, seda suurem tõenäosus on pall vastaselt enda valdusse saada. Minu meelest peame just sellele viimasele asjale rõhku panema."

           "Koondise meeskondlik kvaliteet peab tõusma, iga mängija individuaalne tase peab tõusma. Nad peavad suutma kaitses üks-ühe vastu duellides hakkama saada, sest ainult nii saame vastast terve kohtumise vältel pressida. Kaasaegne jalgpall ning kiired üleminekud rünnakult kaitsesse ja vastupidi käivad lahutamatult kokku. Jalgpallurid spurdivad pidevalt ja mõlemas suunas. Jooksurammu minu meelest meil jagub. Järelikult peame seda kasutama."

           "Ma olen ise endine ründaja ning minu meelest on Eestil hetkel hea ründajate valik. Samuti on meil head keskkaitsjad. Seetõttu kasutamegi kahte ründajat ja kolme keskkaitsjat ning 5-3-2 asetust. Olen selle valiku ja otsusega rahul."

           "Sander Puri mängis tõesti hästi. Mina ja teised treenerid olid temaga igati rahul. Puri näitas kõrget mängulugemisoskust ja suurt kogemust. Tal polnud mitte mingeid kohanemisraskusi, vaid platsile pääsedes mängis ta nii, nagu oleks kogu aeg selles protsessis sees olnud. See näitab kvaliteeti ja minu silmis tema aktsiad tõusid."

           "Lõpuks on küsimus mängija kvaliteedis. Koondisemäng ei ole kingitus. Oleme siin selleks, et mängida jalgpalli ja platsile pääsevad parimad. Nad olid kohal ja näitasid treeningutel, milleks võimelised on. Sain selle kohta treeneritelt tagasisidet ja otsustasin, et nad peavad koduklubis tugevamaks saama, sest praegu on samm koondisejalgpalli nende jaoks liiga pikk."

           "Samas tahan rõhutada, et kogu tagasiside, mida sain vahetusmängijate suhtumise ja valmiduse kohta, ütles, et see oli tipptasemel. Seal pole mul mitte kellelegi mitte ühtegi etteheidet. Kui meeskond suudab väljakul endast kõik anda, on selle taga ka vahetusmängijate panus, sest treeningutel on pingutanud ju kõik."

           "Õnneks nägime nende kolme mängu jooksul tasemel meeskonnavaimu, häid liidreid, vaprat jalgpalli lõpuvileni välja. See kõik on positiivne. Aga kui tulemuseks on kaotus, on tunne lõpuks ikkagi sitt."

           Kommentaar


            Fifa rankingus -8


            Lisatud failid
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


             Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
             Fifa rankingus -8


             Krt see on ikka juba, aga mis teha, seis on selline. Redeli esimeselt astmelt veel kukkumine ei ole enam vähemalt nii valus, konti ei murra.
             If need be, even our keeper scores!

             Kommentaar


              Zakat lähiajal koondises ei näe: https://soccernet.ee/artikkel/fifa-s...emaid-unistusi
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


               Rahvusmeeskonna abitreener ja Flora spordidirektor Norbert Hurt: minu jaoks koondise mängijatel klubi taga ei ole

               Kommentaar


                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                Õnneks see grusiin pole mänguliselt mingi eriline tase kah. Mida näitas tema klubikarjäär, kui ka ainuke rahvusvaheline koondisemäng Eestiga. Ennem võiks Jevgeni Harini ära kodustada kui mingi luhvtivenna. Vähemasti tasemel vend.
                Muidu medalit väärt, et keele selgeks teinud ja Eesti armas on. Aga ainult sellega mänge ei võida...vist 🧐?

                Kommentaar

                Working...
                X