320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Selles osas võinuks minna hullemalt. Saanuks üle noatera Küproki vastu, siis oleks täna vastas olnud Kosovo, mis andis täna mõnuga Küprokile molli. Seega vähemalt on võit!

    Kommentaar


      Koondise mäng peaks olemama pidupäev .Viimased 2 mängu on olnud pigem " back to 90 -s ". Masendav mängupilt . Ja mis mõte oli 85ndal minutil vahetada sisse kaks 100 aastast Tammeka taati ?? Et nad ka 100 koondisemängu täis saaks ? Vassiljevi oleks võinud 20 min varem välja võtta , võidu käestlaskmise ohtu ju siiski reaalselt ei tekkinud .

      Kommentaar


        Ma olen ikka täielik #teamsanderpuri. Ta on kõige eestlaslikum mängija ever ja kui tofu siin kunagi viis aastat tagasi (võis ka vähem olla) ütles, et Puri enam koondisesse ei saa, siis ma loodan, et Puri saab mingi 130 koondisemütsi ikka kätte.

        Ilma irooniata, muide.

        Kommentaar


          Tahtsin siia tullla oma sõnu sööma pärast 1. poolaja lõppu, aga vaadates 2. poolaja ära läks ikka täppi.
          Mängu saab nii kokku võtta, et San Marino kaotas keskendumise ära 10-20 minutiks ja lasi endale 2 lihtsat väravat lüüa. Eesti mängupilt oli sama halb kui Küprose vastu.

          Kommentaar


            Hahhaha, ma just märkasin, et San Marino mänguks ei viitsinud keegi eraldi teematki teha

            Kommentaar


              Algselt postitas Zebrette Vaata postitust
              Hahhaha, ma just märkasin, et San Marino mänguks ei viitsinud keegi eraldi teematki teha
              olen hetkel san marino poistest 5 meetri kaugusel lennujaamas ja head coach ruupab punast veini ja tundub, et poistel on vaga vibe hea, aga seda vibe saavadki endale lubada amatoorid, nautigu. samal ajal meie vutiliidu esipropagandist OJ suudab Delfis ikka selgeks teha, et koik pole paris putsis ja Maradona ei saaks hakkama meie liigas. tundub, et jatkuvalt on koik ikka korras. iga tahes neid rohte mida OJ tarvitab jatkuvalt sooviks tungival soovil ka ise manustada.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Ma olen ikka täielik #teamsanderpuri. Ta on kõige eestlaslikum mängija ever ja kui tofu siin kunagi viis aastat tagasi (võis ka vähem olla) ütles, et Puri enam koondisesse ei saa, siis ma loodan, et Puri saab mingi 130 koondisemütsi ikka kätte.

                Ilma irooniata, muide.
                Tüübid kes ühestki asendist normaalset tsenderdust ka välja ei löö ei tohiks kunagi äärel mängida. Ja siis otsustab ikkagi mängu viimase puutena kaugelt mingi tossi teele saata, selle asemel et körval vabadele kaaslastele lükata kellel tegelt löök jalas....

                Aga muidu tore poiss jah
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Kõik hästi ju. Selles liigas saame vähemalt mõne võidu ka kirja, siis saab Pohlak & co rääkida, kuidas on progressi ning kaotuste-viikide asemel võidud ka. Kõik on nii nagu peab

                  Kommentaar


                    Minu jaoks on kõige üllatavam, et Kostja jätkab ka selles tsüklis. Mitte niivõrd tema enda pärast vaid seetõttu, et noorematel mängijatel puudub võimekus treeneritele näidata, et aeg on edasi liikuda.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Minu jaoks on kõige üllatavam, et Kostja jätkab ka selles tsüklis. Mitte niivõrd tema enda pärast vaid seetõttu, et noorematel mängijatel puudub võimekus treeneritele näidata, et aeg on edasi liikuda.
                      Jätkata ta võikski aga vahetusmehena. Tema eilne mäng oli üpris õudne, parem olgu see õudne mingi noor arenemisvõimeline siis vähemalt.

                      Kommentaar


                        Kostja osas kordaks üle seda, et peatreener paneb platsile tugevaima koosseisu. Kui Kostja pannakse mängu, siis noortest pole keegi parem Kostjast. Muidugi jah, eilne esitus oli kohutav nagu ka kogu koondise oma. Malta vastu oleksime juba rida saanud sellise mänguga.

                        Kommentaar


                          Eesti koondis alustas Rahvuste liiga uut hooaega D-divisjonis koduse 2:0 võiduga San Marino üle. Soccernet.ee toimetus valis mängu parimaks oma debüütvärava löönud Robert Kirsi.


                          Kas hindamisskaalal on "5" madalaim hinne ikka?

                          Kommentaar


                            27 riiki on mänginud San Marino vastu vähemalt 4 korda. Tribüün järjestas need võistkonnad selle alusel, mitu väravat lüüakse keskmiselt San Marino võrku mängu kohta. Eesti pole viimane.

                            Tabeliga saab tutvuda SIIT.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Ma tooks korra välja siiski analoogia Lätiga. Läti sai räigelt mingi periood peksa, valiksarjades ja nii. Siis tuli rahvuste liiga ja seal oldi ka üsna pasad. Eriti Malta jms vastu, kelle vastu vallati palli, aga kuidagi väravaid ei tulnud. Jäädi sinna D-tasandisse, Fäärid andsid nüplit ja puha. Samas tundub, et saadi natuke rohkem palliga mängu harjutada, saadi põhikoosseis paika ja viimane valiktsükkel oldi ikka kõvasti paremad. Seega ma San Marino jms mängudest suurt järeldust ei soovita teha. Need on nii Eesti kui ka Läti jaoks üsnagi harjumatud mängud - sa pead palliga mängima ja ise looma! Samas järgmine valiktsükkel siis näeb, kas sest kõigest ka kasu oli, kas eneseusk saadakse tiimis rohkem üles, mängijad saavad julgemalt end leida (KIrss poleks mingis C-tasandis ilmselt põllalegi saanud) jne.

                              Seega rahu, Eesti jalgpalli igikestev areng! 2040 oleme EMil!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ma tooks korra välja siiski analoogia Lätiga. Läti sai räigelt mingi periood peksa, valiksarjades ja nii. Siis tuli rahvuste liiga ja seal oldi ka üsna pasad. Eriti Malta jms vastu, kelle vastu vallati palli, aga kuidagi väravaid ei tulnud. Jäädi sinna D-tasandisse, Fäärid andsid nüplit ja puha. Samas tundub, et saadi natuke rohkem palliga mängu harjutada, saadi põhikoosseis paika ja viimane valiktsükkel oldi ikka kõvasti paremad. Seega ma San Marino jms mängudest suurt järeldust ei soovita teha. Need on nii Eesti kui ka Läti jaoks üsnagi harjumatud mängud - sa pead palliga mängima ja ise looma! Samas järgmine valiktsükkel siis näeb, kas sest kõigest ka kasu oli, kas eneseusk saadakse tiimis rohkem üles, mängijad saavad julgemalt end leida (KIrss poleks mingis C-tasandis ilmselt põllalegi saanud) jne.

                                Seega rahu, Eesti jalgpalli igikestev areng! 2040 oleme EMil!
                                Kui taustal käib mingite Flora vendade pidev upitamine, siis pole kogu sellel jutul ju mingit pointi. Robert tuli, sai põhisse, pani palli võrku, asi klaar. Nii peakski olema. Võtad hetkel parimad pojad välismaalt, Florast, Levadiast, Kaljust, Paidest, jm. Annad neile võrdselt võimalusi tõestada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X