320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

    Õigest osakonnast siin vist eriti inimesi pole...
    Kõik valdkonnad katate muidu ära, mis välja saab mõelda, aga seda mitte. Eksole?

    Ma siin tüli ei nori. Aga tore oleks siis lõpuks jalgpallifoorumi liikmeks olevate ajakirjanike hinnanguid ka kuulda. Kõikide muude valdkondade kohta on grupi liikmetel suhteliselt kindlameelsed hoiakud ju olemas ja vähegi ebaolulisematel teemadel neid ka avaldatakse. Millest vaikus siinkohal?

    edit 39: vist sain aru, et vb 5% võimalus ka, et olid sarkastiline.

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic Vaata postitust
      Miks meie kohalikud ajakirjanikud kõik nüüd nii vaiki. Kuluaarides miskit toimub vä
      kõik lehed ongi oma nupud ära teinud ja eluga minnakse edasi
      https://sport.ohtuleht.ee/1077416/ko...ta-jaanud-nurk


      Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
      Delfi tegi oma kaks artiklit ära. Soccerneti omad saavad ka öelda, et tegid oma loo ära ja mis nad enam teha saavad. Edasi jätkub arutelu soccerneti kommentaarides ja foorumis. Pakun, et enamus spordisõpru ei pannud seda teemat tähelegi ja suur osa jalkafänne jätab ka külmaks
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic Vaata postitust

        Kõik valdkonnad katate muidu ära, mis välja saab mõelda, aga seda mitte. Eksole?

        Ma siin tüli ei nori. Aga tore oleks siis lõpuks jalgpallifoorumi liikmeks olevate ajakirjanike hinnanguid ka kuulda. Kõikide muude valdkondade kohta on grupi liikmetel suhteliselt kindlameelsed hoiakud ju olemas ja vähegi ebaolulisematel teemadel neid ka avaldatakse. Millest vaikus siinkohal?

        edit 39: vist sain aru, et vb 5% võimalus ka, et olid sarkastiline.
        Ei olnud sarkastiline. See on ikka puhas spordiosakonna teema, kust siit on vist ainult Eika, kes sellest ka kirjutas. Kui see sind kuidagi rahuldab või rahustab, siis minu meelest ei peaks keegi neist enne avalikku vabandust koondisega seotud olema. Ehk ka mitte peale seda. Ma ei suuda praegu kiiruga otsustada.

        Kuskile töövestlusesse sai ka see pilt juba nädalavahetusel postitatud kommentaariga “mis sitt see on?!” vms. Ma justkui ei näe, et Soccerneti foorumis üheksanda inimesena nende mängijate idiootideks nimetamine midagi juurde annaks. Isegi kui nimetaja on ajakirjanik.

        Kommentaar


          Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust

          kõik lehed ongi oma nupud ära teinud ja eluga minnakse edasi
          https://sport.ohtuleht.ee/1077416/ko...ta-jaanud-nurk

          Milline ideaalne hetk kukununnudel, kes "ei olnud Karpini tulekust teadlikud" öelda väga selgelt välja, et "Русский военный корабль, иди нахуй"

          Kommentaar


            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

            Ei olnud sarkastiline. See on ikka puhas spordiosakonna teema, kust siit on vist ainult Eika, kes sellest ka kirjutas. Kui see sind kuidagi rahuldab või rahustab, siis minu meelest ei peaks keegi neist enne avalikku vabandust koondisega seotud olema. Ehk ka mitte peale seda. Ma ei suuda praegu kiiruga otsustada.

            Kuskile töövestlusesse sai ka see pilt juba nädalavahetusel postitatud kommentaariga “mis sitt see on?!” vms. Ma justkui ei näe, et Soccerneti foorumis üheksanda inimesena nende mängijate idiootideks nimetamine midagi juurde annaks. Isegi kui nimetaja on ajakirjanik.
            Sa võtad ehk mu frustratsiooni veidi mu history pealt ajakirjanduse suunas. Mul tegelikult ei olnud niivõrd ajakirjandusele suunatud pahameelt ja võisin ennast kogu muu frustratsiooni keskel valesti väljendada. Mis ei vähenda muidugi mõtet - muidu väga vabalt 9. inimesena sellise "tähendab, poisid, sellega on nii et" arvamus siinsete poolt ikka antakse, sõltumata osakonnast .

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic Vaata postitust

              Sa võtad ehk mu frustratsiooni veidi mu history pealt ajakirjanduse suunas. Mul tegelikult ei olnud niivõrd teile suunatud pahameelt ja võisin ennast kogu muu frustratsiooni keskel valesti väljendada. Mis ei vähenda muidugi mõtet - muidu väga vabalt 9. inimesena sellise "tähendab, poisid, sellega on nii et" arvamus ikka antakse .
              Sellistes olukordades, kus ma olen hiljem jaurama tulnud, on ikka mingid eriarvamused ka olnud. Või vähemalt võimalikud. Karpini-pildi puhul on ratsionaalselt ikka väga keeruline seda õigustada, kui sa just Pohlak või putinist pole. Esimest foorumis pole ja ainus putinist möllab peamiselt kuskil off topicus kummalisi videoid postitades…

              Kommentaar


                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

                Sellistes olukordades, kus ma olen hiljem jaurama tulnud, on ikka mingid eriarvamused ka olnud. Või vähemalt võimalikud. Karpini-pildi puhul on ratsionaalselt ikka väga keeruline seda õigustada, kui sa just Pohlak või putinist pole. Esimest foorumis pole ja ainus putinist möllab peamiselt kuskil off topicus kummalisi videoid postitades…
                Fair enough ja ära võta isiklikult.

                Full disclosure, et ma tegin 22:00ni tööd, siis võtsin üle pika aja ühe Westonsi ja hakkasin järjest huvitavamatest teemadest foorumit lugema. Ja kirjutamiste ajal nägin, et päris elus ka miskid asjad toimunud juba.

                Kommentaar


                  see on ikka paris voimas, missuguseid ambreid ja valjautlemisi siin meie vutitegelased ikka endale lubavad.
                  perefirma esindajatele pole mitte mingit tahtsust kes su sober on - pohhui mida sa korda saadad ja and still fine. ajada sellist sitast amoraalaselt hulgemola ja raakida sellest olukorrast kui mingist inimoigusest on taielik tipptase. uhed vennad pole suutnud nadala jooksul tulla mitte uhegi vabandava tekstiga valja, mitte uhegagi. null. ja ilmselt on hilja nuudseks, sest nende usalduskrediit on taielik null ja seda plekki need tegelased maha ei pese, ma arvan, et iga koondise fann votab vastu kaotuse burundile voi san marionole kasvoi, aga see mida moned vanad on korraldanud on taielik vastuvoetamatu amoraalne vardjalism. enne kui hakkame halle ehitame, akki enne selgitaks uldse meie jalgpalluritele, mida tahendab uhiskondlik vastutus jalgpallurilt uhiskonnas laiemalt, ilmselgelt ukski nendest tegelastest pole sellest aru saanud.

                  Kommentaar


                    Putinisti sõbrad koondisest naahhujj! Mis eeskuju see on, ptüi!

                    Kommentaar


                      Selle olukorra juures on minu jaoks kõige hirmutavam mõte.
                      Et, siinse kogukonna vihkajatel võib õigus olla. Mõned mehed on aastaid trummi tagunud. Võiks isegi öelda, et laus rassismina kõlanud.
                      Mis järgmiseks?
                      Teen tapeeti.

                      Kommentaar


                        Mis selles siis nii hirmutavat on? Saite õppetunni, et vahest ongi tõde ebamugav. Eestlased ja soomlased, kes reaalselt ise seda kurjuse impreeriumit tunda said ütlesid tõtt. Soomlased oma võis praadimise tarkuseteraga ja eestlased juttudega hundi või karu toitmisest. Kui soovite rohkem läbi lillede, siis tänapäeval võid sa tiblale (suurvene shovinistile) Armani selga tõmmata ja Prantsuse Rivieras lossi elama paigutada, mentaalselt jääb ta ikka surmani tiblaks.

                        Peaks mingi beti tegema, kas ennem kukub putin või pohlak. Mõlemate aeg on miinimum 15 aastat üle kõlblik kuni tiksunud juba.

                        Kommentaar


                          Kas kuskil on kysitud Häberli seisukohta? Kas keegi teab 100% et ta ka kursis asjaga?

                          Kommentaar


                            EJL Distsiplinaarmäärus ütleb selgelt, et 4.3.6 rikub või võib oma käitumisega rikkuda jalgpalli mainet

                            Momendil on maine rikututud ja peab alustama uurmist EJL distsiplinaarorganid, distsiplinaarinspektor,

                            EJL presidendi öeldu enam ei loe, sest põhikirjas on nii öeldud ja kui maine on kahjustada saanud, tuleb alustada uurmist.

                            Kommentaar


                              Esimine tagasiside ministrilt:

                              Kultuuriminister Piret Hartman peab taunitavaks Eesti jalgpallurite poseerimist ühel pildil Venemaa jalgpallikoondise peatreeneri Valeri Karpiniga. „Inimene, kes peab meid endiselt nõukogude maaks ja kuulub agressorriigi spordieliidi hulka, ei ole seltskond, kellega end esitleda,“ ütleb minister oma Facebooki postituses.

                              https://sport.delfi.ee/artikkel/1201...a-end-esitleda

                              EJL ärge käkkige kõike ära oma avaldustega, alles hiljuti Kultuuriministeerium plaanib eraldada neljale omavalitsusele jalgpallihallide rajamiseks lisaraha

                              ja lisaks sponsorid veel ei pruugi hästi vaadata olukorrale.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ZinedineZidane Vaata postitust
                                ...

                                EJL ärge käkkige kõike ära oma avaldustega, alles hiljuti Kultuuriministeerium plaanib eraldada neljale omavalitsusele jalgpallihallide rajamiseks lisaraha

                                ja lisaks sponsorid veel ei pruugi hästi vaadata olukorrale.
                                Pigem õudne lõpp kui lõputu õudus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X