320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Yes! Oleme pildis
    Eestis ligi nädal aega kestnud Eesti jalgpallurite ja Venemaa koondise peatreeneri Valeri Karpini pildiskandaal on viimastel päevadel hakanud levima ka teiste riikide ajakirjandusse. Venemaal on sellest kirjutanud sisuliselt kõik suuremad spordiportaalid, aga uudiskillud on jõudnud ka oluliselt kaugemale.

    Kommentaar


      Algselt postitas uhuu Vaata postitust
      Sport ja poliitika tuleb lahus hoida on üks lollakas klišee.

      Nagu näha on, siis tippsport ei eksisteeri vaakumis. Sport on ühiskonna keskmes ja resoneerub kõige ühiskonda puudutava poliitilisega. Igasugune Venemaaga seotud tegevus on praegu ääretult poliitiliselt laetud, selle valguses mida Venemaa Ukrainas toime paneb.

      Iga rahvusvahelise mängu ajal reklaamime, et say no to racism ja siis on mõni, kes läheb ja istub pärast mängu KKK kostüümis vennaga lauas ja vabandab, et ega me rassismist ei rääkinud, ajasime jalgpallist juttu. See et ta mingi organisatsiooni liige on, kes tahaks teatud naha tooni tumeduse astmest alates kõik inimesed ära tappa, ei tulnud jutuks.
      Nii on.

      Lauas olnud inimesed oleks pidanud teadma, kellega nad lauas istuvad ning mis on võimalikud tagajärjed. See polnud mingi suvaline Dima tänavalt, vaid Vene koondise peatreener. Võiks nagu tekkida mõte, et "Oota aga Venemaa koondis ja Karpin...sõda on ju? Praegu istun lauas!?" vmt mõttekäik. Tundub jälle see koht, et sportlased olid trennis, siis kui vanajumal mõistust jagas. Aga see, et EJL poolt ei tule selget hukkamõistu ja sellele järgnevad distsiplinaarmenetlust, näitab kahjuks jälle, kuidas eesotsas Pohlaku & Co-ga asjad mädanevad...

      Kommentaar


        Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
        Nii on.

        Lauas olnud inimesed oleks pidanud teadma, kellega nad lauas istuvad ning mis on võimalikud tagajärjed. See polnud mingi suvaline Dima tänavalt, vaid Vene koondise peatreener. Võiks nagu tekkida mõte, et "Oota aga Venemaa koondis ja Karpin...sõda on ju? Praegu istun lauas!?" vmt mõttekäik. Tundub jälle see koht, et sportlased olid trennis, siis kui vanajumal mõistust jagas. Aga see, et EJL poolt ei tule selget hukkamõistu ja sellele järgnevad distsiplinaarmenetlust, näitab kahjuks jälle, kuidas eesotsas Pohlaku & Co-ga asjad mädanevad...
        Jah, täpselt.
        "Õhtuleht" artiklis kinnitas Piiroja, et tema poleks sellele pildile läinud, ka Lemsalu väitis, et ta poleks soovinud sellel pildil olla, vaid Reim ajas poliitikutele tuttavat keerutavat juttu, aga üldselt nõustus, et poleks pidanud nii minema.


        Korra juba jalpallijobu tiitli pälvinud Oper saab uuesti kandideerida. Palju õnne!

        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Kuulates Delfi erisaadet, siis korralik hülge möla ikka. Jah Jalgpalliliit ei peagi paluma stjopal pilti maha võtta, küll aga võiks teha seda kogu see kamraad kes seal pildil olid ja kes nö. kahetsevad. Kui nad tõesti kahetseks siis nad oleks ammu juba seda teinud. Ükskõik mis vabandused edasipidi tulevad, siis minu jaoks on maskid langenud. Kostja mask langes minu jaoks juba Betsafe lives kui teemaks tuli sõda, hakkas 1 lälin ja hämamine pihta. Koondisele kaasa ei ela enne , kui antud tegelased enam sellega seotud pole.

          Kommentaar


            Algselt postitas DICKtaator Vaata postitust
            Kuulates Delfi erisaadet, siis korralik hülge möla ikka. Jah Jalgpalliliit ei peagi paluma stjopal pilti maha võtta, küll aga võiks teha seda kogu see kamraad kes seal pildil olid ja kes nö. kahetsevad. Kui nad tõesti kahetseks siis nad oleks ammu juba seda teinud. Ükskõik mis vabandused edasipidi tulevad, siis minu jaoks on maskid langenud. Kostja mask langes minu jaoks juba Betsafe lives kui teemaks tuli sõda, hakkas 1 lälin ja hämamine pihta. Koondisele kaasa ei ela enne , kui antud tegelased enam sellega seotud pole.

            Olgu siin kohal ära toodud ka Vassiljevi mõtted Ukraina sõjast (13.aprill)
             

            Kommentaar


              Algselt postitas Herr Vaata postitust


              Olgu siin kohal ära toodud ka Vassiljevi mõtted Ukraina sõjast (13.aprill)
              Algab siis 1:07:58

              Kommentaar


                Algselt postitas Maarek Vaata postitust

                Jah, täpselt.
                "Õhtuleht" artiklis kinnitas Piiroja, et tema poleks sellele pildile läinud, ka Lemsalu väitis, et ta poleks soovinud sellel pildil olla, vaid Reim ajas poliitikutele tuttavat keerutavat juttu, aga üldselt nõustus, et poleks pidanud nii minema.


                Korra juba jalpallijobu tiitli pälvinud Oper saab uuesti kandideerida. Palju õnne!
                Reimi see tsitaat on väga adekvaatne. Tundub, et laua taga istunud ei osanud keegi sellistes kategooriates mõelda:

                „Ma ei tunne Karpinit, aga see on fakt, et ta on Venemaa koondise treener ja see on staatuse näitaja. Järelikult on ta juhtidele suhteliselt lähedases ringis sees. Sellest tuleb omad järeldused teha. Üks asi on sõprus, teine aga see, mis maailmas toimub ja mis piina ja valu – üks rahvus eriti –, aga tegelikult terve demokraatlik maailm tunneb. See puudutab meid päris lähedalt ja kindlasti puudutaks palju kõvemini, kui me teatud organisatsioonidesse ei kuuluks."

                Kommentaar


                  Tammeka peatreener Santos sai oma öeldu eest distsiplinaari ja 150€ trahv. Kuidas nüüd ejl vait on???? Pole koht kus vait olla, krdi munadeta tolgused

                  Kommentaar


                    Kellele trahvi teha tahad - Pohlakule?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                      Kellele trahvi teha tahad - Pohlakule?
                      Pole öelnud, et trahvi teha tahan. Ma ütlesin, et ejl oli kõva tegija kui tegi Santosele trahvi "mainekahju". Prg pole mainekahju kogu see teema?

                      Kommentaar


                        Huvitav et need Vassiljevi kommentaarid tolles betsafei saates alles nüüd välja tuuakse, olles seda aprillis või millal see tuli, vaadanud, häiris see keerutamine kohe, aga siis pole seda kella külge keegi pannud, nüüd on asi muidugi rohkem kontekstis.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas HR1 Vaata postitust

                          Pole öelnud, et trahvi teha tahan. Ma ütlesin, et ejl oli kõva tegija kui tegi Santosele trahvi "mainekahju". Prg pole mainekahju kogu see teema?
                          "Omadega ei plõksita"

                          "Tulnukas ehk Valdise pääsemine 11 osas"Režissöör Rasmus MerivooStsenaarium Rasmus MerivooPeaosades Märt Avandi, Ott Sepp, Vallo Kirs, Uku Uusberg Operaator ...


                          Kogu see Kose vallavolikogu asi oli mainekahju aga midagi ei järgnenud.

                          Kommentaar


                            No andke andeks , aga see jutt , et osad ei teadnud üldse , et herr karpin (meelega väikeste tähtedega) kohal ei päde, ei päde ei päde !!!! Vasilijev ja Zenojov ja kogu see punt on suured sõbrad ja herr karpin ei ole tühine inimene , et seda enne minemist omavahel ei mainitud. See oleks umbes sama , kui mina ja minu sõbrad läheks ühisele istumisele ja seal oleks kohal ka vasiljev ja mitte keegi ei mainiks teda. Tee või tina aga see jutt ei päde , pole loogiline. Seega veel suuremad valetajad ja reeturid . Aga mis seal enam , minu jaoks on koondise rong läinud seniks kuni tekib uus usaldus ja usk nendesse inimestesse kes seal sees on. Selleks ,aga peavad kaduma seal tohlak ja kogu see kamraad. Ja mitte ükski edasine vabandus ega selgitus ei muuda minu meelt!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas DICKtaator Vaata postitust
                              Selleks ,aga peavad kaduma seal tohlak ja kogu see kamraad. Ja mitte ükski edasine vabandus ega selgitus ei muuda minu meelt!
                              20-30 aastat ootamist umb, mänge ka ei vaata enam?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                                20-30 aastat ootamist umb, mänge ka ei vaata enam?
                                Nii kurb kui see ka ei ole siis vastus on , et ei vaata. Ma olen olnud koondise fänn alates 1998. Ma lihtsalt ei suuda vaadata koondist kuhu kuuluvad mängijad kellel ei ole probleem istuda ühe laua taga inimestega kes toetavad tapatalguid Ukrainas ja igatsevad taga Nõukogude Liitu. Mul ei ole nende mängijatega mida ühist. Tegu on tehtud, meelsus on näidatud ja vabandused on ainult fasaad mis ei muuda sisu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X