320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas DICKtaator Vaata postitust

    Nii kurb kui see ka ei ole siis vastus on , et ei vaata. Ma olen olnud koondise fänn alates 1998. Ma lihtsalt ei suuda vaadata koondist kuhu kuuluvad mängijad kellel ei ole probleem istuda ühe laua taga inimestega kes toetavad tapatalguid Ukrainas ja igatsevad taga Nõukogude Liitu. Mul ei ole nende mängijatega mida ühist. Tegu on tehtud, meelsus on näidatud ja vabandused on ainult fasaad mis ei muuda sisu.
    Ja veel mitte lihtsalt istuda laua taga vaid ka suud kõrvuni pilti tehes ja veel ilma moraalitundeta seda sotsiaalmeedias jagada..ahh mul hakkab paha!!!

    Kommentaar


      Vanu koerale enam uusi trikke ei õpeta , aga usu Eesti jalgpalli Vene taustaga mängijate suhtes päästaks kui mõni noor Vene taustaga mängija tuleks nüüd välja avaldusega mis kritiseeriks antud olukorda ja annaks lootust , et olukord pole lootusetu.

      Kommentaar


        usnagi vahe tahelepanu on saamata jaanud esitont - lepmets. lugedes tegelase juttu, kus suvaliselt olid trenni asjad kaasas puhkusel ja dinamo oli nous lahkelt vastu votma on pehmelt oeldes usna kummaline jutt, voib olla isegi tosi - ju siis see imeline talent oli varasemalt nagemata jaanud mujal euroopas. aga, et minna sellisel ajal ja sellisel hetkel patsaanide uhiskonda peab muidugi olema korralikult midagi perses. ja muidugi vabatahtlikult panna ennast kahtlase inimese listi KAPO silmis on ka muidugi tore

        Kommentaar


          Paistab, et Eesti jalkaliit ja mõned klubid moodustavad moraalselt Ida-Euroopas nõrgima lüli, mida mordor osavalt ära kasutab ning nokib siit hoolega propavõite.

          Kommentaar


            Operi suust tuli vähemalt selge sõna, et Tiblastan on agressor. Kõik tore, andeks antud. Aga mitte ühegi venekeelse suust seda lauset ei tule ja see on nii nii kurb. Lihtsalt ei saada asjast aru ja kõik. Ma ei usu, et Kostja on putinimeelne või et ta hinges ukrainlastele halba soovib, aga jah.. Kahju.

            Kommentaar


              Algselt postitas MNa Vaata postitust
              Operi suust tuli vähemalt selge sõna, et Tiblastan on agressor. Kõik tore, andeks antud.
              Lihtsameelne härra

              Kommentaar


                Algselt postitas MNa Vaata postitust
                Operi suust tuli vähemalt selge sõna, et Tiblastan on agressor. Kõik tore, andeks antud. Aga mitte ühegi venekeelse suust seda lauset ei tule ja see on nii nii kurb. Lihtsalt ei saada asjast aru ja kõik. Ma ei usu, et Kostja on putinimeelne või et ta hinges ukrainlastele halba soovib, aga jah.. Kahju.
                Kas saaks palun täpse ja terve tsitaadi, kus see Operi suust tuleb.

                Kommentaar


                  Algselt postitas käbi Vaata postitust

                  Kas saaks palun täpse ja terve tsitaadi, kus see Operi suust tuleb.
                  "Loodan, et see teema ei tekita lõhet inimeste vahel, kes tegelikult on üksmeelselt Venemaa agressiooni vastu Ukrainas"

                  Kommentaar


                    Ehk siis, ta ei maini ju et tema arvates Venemaa agressor oleks ja selle vastu oleks. Või ta loeb ennast automaatselt selliseks inimeseks? Siis kui nii siis nagu veel rohkem kysimusi, mille alusel seda arvab jms

                    Kommentaar


                      Läheb juuksekarva poolitamiseks natuke. Selle sõnavõtuga nimetas ta venemaad agressoriks. Mina oma loogikaga loen seda igatahes nii välja.

                      Kommentaar


                        Kogu selle pildiskandaali nõmedaim asi on see, et ma pidasin neid alati eesti oma poisteks. Kes on maardust, kes narvast kes kurat mujal iganes- aga eestlased. Nüüd kahjuks tuleb välja, et ikka eestlusest on see asi pisut kaugel.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas MNa Vaata postitust
                          Läheb juuksekarva poolitamiseks natuke. Selle sõnavõtuga nimetas ta venemaad agressoriks. Mina oma loogikaga loen seda igatahes nii välja.
                          Tegelikult ei nimetanud.

                          Kommentaar


                            Kas ma saan nüüd õigesti aru, et meie Kostja viib täna meeskonna kaptenina siilipoisid lahingusse Islandi vastu?

                            Ehk skandaali pole tegelikult olnudki? Või noh, Portugali see skandaal ei jõudnud, ma lugesin Soccernetist.
                            YNWA

                            Kommentaar


                              Algselt postitas NuFc Vaata postitust

                              Tegelikult ei nimetanud.
                              Nimetas Aga jama on see, et täna kaptenipael Vassiljevil ja no ma ei tea..

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sp3ts Vaata postitust
                                Kas ma saan nüüd õigesti aru, et meie Kostja viib täna meeskonna kaptenina siilipoisid lahingusse Islandi vastu?

                                Ehk skandaali pole tegelikult olnudki? Või noh, Portugali see skandaal ei jõudnud, ma lugesin Soccernetist.
                                Keegi mainis Jüri Vipsi, kus ühe neegri sõna kasutamise eest arvutimängu mängides oli F1 karjääril kriips peal, sponsorid kadusid jne aga alati igaspool, kus on ühe inimese kätes suur võim ei juhtu sellised asjad, isegi kui on toimunud eksimine, siis karistust ei tule, sest suur juht teeb kuidas tahab ja karistab keda tahab. Putin teeb samamoodi, kuskil midagi juhtub, ütleb, et meie ei tea midagi see on laim ja vale. Miinimum on kaptenipael loovutada, vähemalt rahva rahustuseks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X