320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Koos Häberliga saate ka Vassiljevist lahti. Nüüd hakkavad võidud tulema.
    Saate?
    SInu menüüs on ta endiselt tippmees väljakul ja eeskujuks kõigile platsivälisena?

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust

      Saate?
      SInu menüüs on ta endiselt tippmees väljakul ja eeskujuks kõigile platsivälisena?
      Mitmes mõttes veider lähenemine jah, mida ilmselt saame rohkem kuulma, kui Henn kohe tulemust tootma ei peaks hakkama.

      Mulle kumab siit, et kui midagi on kehvasti, siis las ollagi kehvasti. Pole mõtet üritadagi muuta või proovida kuna oleme nagunii väetid. Lisaks välistab see vaatenurga jalgpallile, et jalgpall võiks olla midagi rohkemat kui vaid 90 minutit mängu.

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Koos Häberliga saate ka Vassiljevist lahti. Nüüd hakkavad võidud tulema.
        raagitakse, et noored on rumalad ja ei saa maailmast toimuvast aru, aga sinu puhul kehtib selgelt vastupidi - mida vanemaks seda lollimaks.
        kus udu maailmas sa vend ikka vahest elad. puhastada klaasid ja lopetada see kerge ohvrimentaliteediga uritus ara.

        Kommentaar


          Algselt postitas Andres. Vaata postitust
          Mulle kumab siit, et kui midagi on kehvasti, siis las ollagi kehvasti. Pole mõtet üritadagi muuta või proovida kuna oleme nagunii väetid. Lisaks välistab see vaatenurga jalgpallile, et jalgpall võiks olla midagi rohkemat kui vaid 90 minutit mängu.
          Ma olen juba paar aastat siia kirjutanud, et Vassiljevi aeg koondises on möödas. Ma usun, et selle üle ei vaidle keegi. Tore oleks muidugi kui nüüd koondise tase ilma temata kiiresti tõuseks, aga vist ei ole sellist lootust. Vaidluse koht on aga tõesti, kas jalgpall on 90 minutit mängu või pidev piiritu riigitruuduse väljendamine. Minu jaoks on ta mäng.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust

            Ma olen juba paar aastat siia kirjutanud, et Vassiljevi aeg koondises on möödas. Ma usun, et selle üle ei vaidle keegi. Tore oleks muidugi kui nüüd koondise tase ilma temata kiiresti tõuseks, aga vist ei ole sellist lootust. Vaidluse koht on aga tõesti, kas jalgpall on 90 minutit mängu või pidev piiritu riigitruuduse väljendamine. Minu jaoks on ta mäng.
            Vassiljev on vaid üks osa koondisest. Ma näiteks ei leia, et ainult tema muutmisest üksi meeletu muutus peab sündima. Samas ma ei leia ka, et kui ei peaks sündima midagi koheselt, siis oleks tulnud see vahetus tegemata jätta.

            Pideva riigitruuduse piiritu väljendamise osa jäi mulle mõistmatuks. Võib-olla suudaks mõista, aga ilmselt ka mitte lõpuni (eeldusel, et põhjust antakse vastupidiseks), kui sama teema käiks meil alates 90ndatest ja katkematult kõigi mängijatega ja ilma sõja kontekstita.

            Ära unusta ka, et meile on kõige kõrgemalt pidevalt korrutatud, et jalgpall on vaid vahend ühiskonna hüvanguks.

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust

              Ma olen juba paar aastat siia kirjutanud, et Vassiljevi aeg koondises on möödas. Ma usun, et selle üle ei vaidle keegi. Tore oleks muidugi kui nüüd koondise tase ilma temata kiiresti tõuseks, aga vist ei ole sellist lootust. Vaidluse koht on aga tõesti, kas jalgpall on 90 minutit mängu või pidev piiritu riigitruuduse väljendamine. Minu jaoks on ta mäng.
              Mis sa muidu arvad, et kui näiteks Karol Mets ütleks välja, et homoseksuaalsetel inimestel ei ole ühiskonnas kohta või kui ta selle kohapealt annaks väga ebamääraseid vastuseid, siis tal oleks võimalik St. Pauli klubi esindada, sest see on lihtsalt mäng?

              Kommentaar


                või mcnamara kodule lähemal – Van Dijk teataks, et Thatcher oli okei tädi, jumal võiks ikka kuninga päästa (sest ta on rahu poolt) ja politsei oleks saanud Hillsborough asja võib-olla paremini lahendada (võib-olla mitte).

                Kommentaar


                  Mis te demagoogitsete siin jälle? Igal inimesel on õigus oma arvamusele ja seda ka välja öelda. Küllap ta vastutab oma sõnade eest kui vaja. Kindlasti võib see muuta minu seisukohta inimesest, mis parata. Mida mina (erinevalt teist) ei tee - ma ei alusta avalikku kampaaniat mõne inimese või tema arvamuse vastu.
                  Jalgpall vahend ühiskonna hüvanguks - miks mitte, aga samahästi võib ka lihtsalt mängida.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    polnud ju mingit vastutamist – selles küsimus oligi. Vassiljevi tühistamist ja tümitamist ei naudi ega taotle ükski mõistlik inimene.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Koos Häberliga saate ka Vassiljevist lahti. Nüüd hakkavad võidud tulema.
                      Mida sa teed 39 aastasega koondises, tulevikule vastu minnes? MILLEKS?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        Mis sa muidu arvad, et kui näiteks Karol Mets ütleks välja, et homoseksuaalsetel inimestel ei ole ühiskonnas kohta või kui ta selle kohapealt annaks väga ebamääraseid vastuseid, siis tal oleks võimalik St. Pauli klubi esindada, sest see on lihtsalt mäng?

                        Kommentaar


                          Vassiljevi asemele tuleb siis Patrik Kristal?

                          Miks Frank Liivak enam koondises platsile ei saa? Alates 2020. aastast pole midagi kuulnud temast. Tehnika oli täitsa olemas

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Fl3xieh Vaata postitust
                            Vassiljevi asemele tuleb siis Patrik Kristal?

                            Miks Frank Liivak enam koondises platsile ei saa? Alates 2020. aastast pole midagi kuulnud temast. Tehnika oli täitsa olemas
                            Katsuks enne klubis stabiilselt mängida.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust

                              Katsuks enne klubis stabiilselt mängida.

                              See on tavaline argument sellisele olukorrale - tõsiasi on see, et 3 aastaga on Liivak koondises saanud ainult 1 minuti mänguaega.

                              Hein ei mängi klubis stabiilselt

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Fl3xieh Vaata postitust


                                See on tavaline argument sellisele olukorrale - tõsiasi on see, et 3 aastaga on Liivak koondises saanud ainult 1 minuti mänguaega.

                                Hein ei mängi klubis stabiilselt
                                Maailma top 10 klubis pingil istumine on natuke teine värk kui meie mudaliigas pingil istumine.
                                Liivak oleks kindlasti võinud olla rohkem kaasatud kui ta Iirimaal mängis, aga praegu pole selleks küll mingit põhjust.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X