320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lükkan ühe vandenõuteooria jälle suuremale ringile.

    Liivak on klubides alati ründaja positsioonil mänginud.
    Loomult ründaja paigutatakse alati koondises tipu alla keskele.
    Sappinen mängib floras ründaja all keskel aga koondises
    paigutatakse tipuründaja positsioonile mis ei ole tema loomulik positsioon.

    Siit ka minu mõte: Kas treener ei taha oma mõistust kasutada ja mängijaid oma loomulikel
    positsioonidel kasutada või jäävad need mängud vasja tagasitulekuga Liivaku viimasteks.
    Ehk siis vasja tuleb - liivak pingil ja sappinen ründes...

    Nii muuseas mainin ka ära et transfermarkti järgi riputati enne debüüti koklale ka 50th hinnasilt külge.
    Mis panen mind järjest rohkem arvama et tegu on müügitehnikaga.
    Sappineni turuväärtus on koondise esitustega samuti 100th - 300th peale tõusnud - kuigi ühtegi klubivahetust toimunud ei ole siis keegi on väga aktiivne hinnastamisel olnud.
    Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

    Kommentaar


      no me räägime vist koondise 4ndast tipuründajast peale zenjovi purjet ja anieri
      tundub ainult vasakkaitsja koht on täna veel tihedamalt mehitatud...
      Seisan üksi mere ääres
      jalas kollased sandaalid
      valged, merevahust sääred
      hüüan: "Elagu skandaalid!"

      Kommentaar


        Algselt postitas Jormma Vaata postitust
        Lükkan ühe vandenõuteooria jälle suuremale ringile.

        Liivak on klubides alati ründaja positsioonil mänginud.
        Loomult ründaja paigutatakse alati koondises tipu alla keskele.
        Sappinen mängib floras ründaja all keskel aga koondises
        paigutatakse tipuründaja positsioonile mis ei ole tema loomulik positsioon.

        Siit ka minu mõte: Kas treener ei taha oma mõistust kasutada ja mängijaid oma loomulikel
        positsioonidel kasutada või jäävad need mängud vasja tagasitulekuga Liivaku viimasteks.
        Ehk siis vasja tuleb - liivak pingil ja sappinen ründes...

        Nii muuseas mainin ka ära et transfermarkti järgi riputati enne debüüti koklale ka 50th hinnasilt külge.
        Mis panen mind järjest rohkem arvama et tegu on müügitehnikaga.
        Sappineni turuväärtus on koondise esitustega samuti 100th - 300th peale tõusnud - kuigi ühtegi klubivahetust toimunud ei ole siis keegi on väga aktiivne hinnastamisel olnud.
        Mis su nagu eesmärk on?
        Järjepidevalt teatud mängijate suunal sitta pritsida? See, et sa siin foorumis tatti pritsid Pohlaku, Flora mängijate ja Flora kohta ei aita sind kuigi palju. Natuke naljakas on juba iga päev mingit uut vandenõuteooriat lugeda. Ole hea mine paku end koondise treeneriks siis, saad oma käe järgi kõike kujundada.
        FC Flora

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Mulle pakub see teistsugune vaatenurk täitsa huvi. Absoluutse tõe pähe muidugi ei võta. Teinekord pannakse platsile 11 antud hetke parimat mängijat ja ikka juhtub, et igaüks ei saa mängida päris enda positsioonil, sest seal on kas keegi veel parem ees või siis on mängija ise parem kui kõik tema ajutise positsiooni alternatiivid.
          Sellega muidugi nõus, et mitut pidi tulebki asja vaadata, kuid kui igapäev tuleb ainult ühest vaatenurgast mingit sitaga loopimist teatud kindlate mängijate ja isikute suhtes siis vaikselt hakkab ajudele käima. Jah ma tean, et on olemas ignore list aga põhimõtteliselt ei kasuta seda.
          FC Flora

          Kommentaar


            Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
            Sellega muidugi nõus, et mitut pidi tulebki asja vaadata, kuid kui igapäev tuleb ainult ühest vaatenurgast mingit sitaga loopimist teatud kindlate mängijate ja isikute suhtes siis vaikselt hakkab ajudele käima. Jah ma tean, et on olemas ignore list aga põhimõtteliselt ei kasuta seda.
            Anna andeks kui su tundeid riivasin...
            Paraku pean enda kaitseks ütlema et ei loobi siin kedagi sitaga.
            See kui sulle numbrid ei meeldi mida ma välja toon ei anna sulle õigust siin
            minu pihta ägestuda.
            Minu jutt põhineb puhtalt küsimustel miks on tehtud sellised otsused
            ja miks ei pöörata tähelepanu reaalsetele näitajatele(numbrid / statistika).
            Seega tati pritsimisest on asi väga kaugel.

            Kuidas ma neid numbreid näen ja kokku viin on minu mõttemaailm ja ideoloogia,
            sina vaata neid selle nurga alt kuidas tahad.

            Igapäev siin mu postitusi küll ei leia...
            ainult siis kui mingi aktiivne koondise tegevus toimub
            ja mind teatud seisukohtades mõtlema paneb.

            Ma ei tea mis "põhimõte" sul selle ignore listiga on, aga ehk
            peaksid seda tõesti kasutama kui sulle ei meeldi mida ma arvan.

            Vabandan väga kui kedagi solvasin.
            Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

            Kommentaar


              Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
              Emad on teil skuutrid.

              Was wollen wir drinken.
              Miski kommunismi pooldajate lugu hoopis? Midagi nagu ei klapi, harige rumalat.



              Algselt postitas Jormma Vaata postitust
              Nii muuseas mainin ka ära et transfermarkti järgi riputati enne debüüti koklale ka 50th hinnasilt külge.
              Mis panen mind järjest rohkem arvama et tegu on müügitehnikaga.
              Sappineni turuväärtus on koondise esitustega samuti 100th - 300th peale tõusnud - kuigi ühtegi klubivahetust toimunud ei ole siis keegi on väga aktiivne hinnastamisel olnud.
              Transfermarkti nüüd küll ei maksa kuigi tõsiselt võtta, pigem tore meelelahutus. Sealset statistikat kuskil presenteerida, tuleb enne kümme korda muudest allikatest üle kontrollida.

              Kommentaar


                Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                Miski kommunismi pooldajate lugu hoopis? Midagi nagu ei klapi, harige rumalat.
                Originaalis esitab vist see bänd. Nende maailmavaadet ei tea kommenteerida küll.


                Eks seda lugu ole igasugustele videotele sätitud muidugi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                  Miski kommunismi pooldajate lugu hoopis? Midagi nagu ei klapi, harige rumalat.

                  Originaal: https://en.m.wikipedia.org/wiki/Son_Ar_Chistr

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jormma Vaata postitust

                    Liivak on klubides alati ründaja positsioonil mänginud. Loomult ründaja paigutatakse alati koondises tipu alla keskele.
                    ÕL2015: Kui vahetult pärast Alcobendasega liitumist oli Liivak vahetusmees, siis viimased kuus kohtumist on kuulunud põhikoosseisu. Positsiooniks vasak ääreründaja. "Kinnisemat laadi kohtumise puhul olen kasulikum alumise ründaja positsioonil tegutsedes, aga kõige kindlamalt tunnen end hetkel vasakul äärel."
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Meie vapustava treeneri pedersoni Balti turniiri ajalugu,

                      2014
                      Läti 0:0 Eesti, kaotasime pen.
                      Eesti 0:2 Soome

                      2016
                      Leedu 2:0 Eesti
                      Eesti 0:0 Läti

                      Arvestades, et viimati sai Eesti parema koha kui kolmas aastal 1996, tuleb treenerit tänada, et on samas vaimus jätkanud.

                      Aitäh!
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Kurvaks tegi eilne õhtu. Võibolla ei peaks suvalist sõprusmängu väga hinge võtma, aga eile oli ikka väga kurb telekat vaadata.
                        Pohlak kuskil ütles, et Portugal valis meid vastaseks kuna sarnaneme nende EMi esimesele vastasele Islandile. Eilne koondis sarnanes rohkem küla litsile, keda saab suht suvaliselt põrutada.

                        Miks meie koondis nii sitt on? Meil on tegelikult vabandused läbi, sest Island läheb EMile ja arvan, et häbiga nad sealt koju ei lähe.Nemad olla kunagi üle maa sisehalle ehitanud ja infrastruktuuri investeerinud. Aga miks meie ei ehita? Kas Alekokk arena remondi alla 5M vajutada on ikka õige? Mingi totra finaali pärast? Oi-oi. Lasen puusalt, aga arvan, et 5M eest saaks Tallinnasse paar halli juurde, Tartusse, Narva, Pärnu ka ja kui ikka on hädasti Alekokki remontida, siis ilmselt jääks sellegi jaoks paar sotti alles. Selle asemel, et kuradi Lissabonis minetil käia, oleks võinud Islandile sõita ja vaadata, mis ja kuidas jalgpalli arendatakse kõige kiuste.

                        Peatreenerist. Ilmselt on Rüütli ametiaja lõpus olnud läbu lõpetatud ja kord majja löödud, aga sellise mängupildi nimel maksta välismaisele vennale? No ma ei tea.

                        Anier. Keera oma instagramm lukku ja mine tee lisatrenni. Jah, sul on ägedad kõrvaklapid, kihvt habe ja veel ägedam soeng, aga kuule kutt, proovi nüüd väljakul ka midagi korda saata.

                        Aga tegelikult seda alekokki ju veel ei remondita. Mis värk sellega on?
                        Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                        Kommentaar


                          Jalgpalli liidu sisehall maksis 3 milli. Nii, et ühe oleks võind lõuna poole teha küll, vähe lahjemaid saaks siis vast 2 ka.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                            Anier. Keera oma instagramm lukku ja mine tee lisatrenni. Jah, sul on ägedad kõrvaklapid, kihvt habe ja veel ägedam soeng, aga kuule kutt, proovi nüüd väljakul ka midagi korda saata.
                            Ma ja kuna ta palli sai vähe, siis ka paljud teised jälgisid teda põhjalikumalt ja mul on küll ainult positiivset tema kohta eilse suhtes öelda, niivõrd kuivõrd seda öelda saab. Palle suutis väga hästi hoida ja jätkata teistele ja see, et tema pole poolteist aastat väravat löönud, pole tema, vaid meeskonna süü. Nii harva saab üldse löögilegi sellise mänguplaani juures.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                              Ma ja kuna ta palli sai vähe, siis ka paljud teised jälgisid teda põhjalikumalt ja mul on küll ainult positiivset tema kohta eilse suhtes öelda, niivõrd kuivõrd seda öelda saab. Palle suutis väga hästi hoida ja jätkata teistele ja see, et tema pole poolteist aastat väravat löönud, pole tema, vaid meeskonna süü. Nii harva saab üldse löögilegi sellise mänguplaani juures.
                              Ründaja on meeskonna termomeeter
                              Jorge Hernan Crespo

                              Kommentaar


                                Visit ESPN for soccer live scores, highlights and news from all major soccer leagues. Stream games on ESPN and play Fantasy Soccer.


                                Veel 1998 a-l treenisid islandi vutigeeniused hobustele mõeldud sisemaneežides.

                                Jalkaliit üksi ei tee midagi ära, kohalikud omavalitsused ja ehitusfirmad peavad õla alla panema, muidu imet ei sünni.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X