320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas MNa Vaata postitust
    Ma nüüd loodan, et uue särgi tulekuga hinnatakse vana särk(mis minu hinnangul on ilus, krae ja nööbid 5+) kõvasti alla ja ma siis lõpuks raatsin selle osta omale Uus näeb välja nagu soliidne koondise treeningsärk. Eks näis, ehk on nimede ja numbritega natuke soliidsem.
    Tondil Nike Outletis oli vahepeal koondise L\XL suuruses särgid päris soodsad...

    Kommentaar


      Algselt postitas MNa Vaata postitust
      Ma nüüd loodan, et uue särgi tulekuga hinnatakse vana särk(mis minu hinnangul on ilus, krae ja nööbid 5+) kõvasti alla ja ma siis lõpuks raatsin selle osta omale
      Noh, ma olin oma mõtetega täpselt samas paadis ja kuna sattusin äsja poes Sportlandi uksest mööda kõndima, siis mõtlesin, et vaataks sisse. Ennäe, miinus 30% kõik Eesti särgid. Päris värskendav oli kuue kümbi asemel neli maksta Üleliia palju neid särke seal ei rippunud ega ripu vist üheski muus Sportlandis peale aleka oma, et targem oleks ilmselt siva teha, kellel huvi on.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Obertani isiklik panus vestluse sisukamaks muutmisel

        Algselt postitas Obertan Vaata postitust
















        Võta kokku ennast.
        Seisan üksi mere ääres
        jalas kollased sandaalid
        valged, merevahust sääred
        hüüan: "Elagu skandaalid!"

        Kommentaar


          Malta poisid said šotlaste käest korraliku ketuka ikka. 1-5 ja lõpetasid 9 mehega.

          Kommentaar


            Laupäeval õnnestus A le coqi läheduses olla, kui koondisel oli trenn. Enda jaoks üllatusena harjutati pärisstaadionil mängimist, kui mängulise harjutuse ajal lasti kõlaritest väga valjult "fännide kisa".
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Laupäeval õnnestus A le coqi läheduses olla, kui koondisel oli trenn. Enda jaoks üllatusena harjutati pärisstaadionil mängimist, kui mängulise harjutuse ajal lasti kõlaritest väga valjult "fännide kisa".
              Loodetavasti mitte seda "fännide kisa", mis oli rannastaadionil toimuvas mängus.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                Malta poisid said šotlaste käest korraliku ketuka ikka. 1-5 ja lõpetasid 9 mehega.
                Samas seisul 1-2 mõtles kohtunik penalti ja punase välja. Mis on saanud sellest reeglimuudatusest, et topeltkaristust ei määrata. Siiamaani pannakse tuimalt punaseid.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Samas seisul 1-2 mõtles kohtunik penalti ja punase välja. Mis on saanud sellest reeglimuudatusest, et topeltkaristust ei määrata. Siiamaani pannakse tuimalt punaseid.
                  Punast ja pennalt korraga ei anta minu meelest siis, kui kohtuniku hinnangul üritab kaitsja olukorras palli mängida. Ju siis leidis, et ei üritanud.

                  Fail oli lihtsalt selles, et mingit pennalt ja punast selles olukorras ei olnudki. Täiesti tühjast kohast antud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ericbana Vaata postitust

                    Fail oli lihtsalt selles, et mingit pennalt ja punast selles olukorras ei olnudki. Täiesti tühjast kohast antud.
                    Seda nagunii. Puhas mängu ärasittumine.

                    Aga minu meelest võiks punase anda siis, kui mängija otseselt lõhub või käega tõrjub tühjast ära vms. Hetkel on nagu ikkagi 95% vigadest punased. Aga olgu.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Malta - šotimaa

                      Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Seda nagunii. Puhas mängu ärasittumine.

                        Aga minu meelest võiks punase anda siis, kui mängija otseselt lõhub või käega tõrjub tühjast ära vms. Hetkel on nagu ikkagi 95% vigadest punased. Aga olgu.
                        Sellest reeglimuudatusest on vale mulje kujunenud. On väga vähe olukordi, kus uue reegli järgi kohtunik ei pea andma punast ehk endiselt 95% viimase lootuse vigadest, kus määratakse penalti, lõpevad ka punasega.

                        Kommentaar


                          Fääri saarte võit/viik vs Ungari on kihlveokontorite järgi suurema tõenäosusega juhtumas kui Eesti võit/viik Bosnia vastu.

                          Tõsi, Eesti mängib võõrsil ja kes neid koefe ikka mängus vaatab, aga kurvaks teeb siiski.

                          Jormmale Malta mängust niipalju, et 1:2 seisul oli selline olukord: http://ristnurk.soccernet.ee/artikke...-kaart-maltale
                          Punane kaart plus kolmas värav mõjutasid edasist mängukäiku väga palju.
                          Ei kaitse sellega Eesti:Malta seisu, vaid Maltale tehti vist liiga.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Vanad eestlased juba teadsid kuidas asjad käivad...



                            Bosnia vastu oleks meil "CATINHO"t vaja !

                            Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                            Kommentaar


                              2013-2014 oli Pohlakul filosoofi periood. Palgati Hurt (2013) ja Pehrsson (2014). Nüüd selgus, et see suund ikka ei sobi ja palgatakse Arbeiter(2016) ja ... (2017). Lünga võite järgmise aasta alguses ise täita.

                              Kommentaar


                                Ma ei näe, mida Pehrsson oleks saanud teisiti teha. Tema vastutada ei ole mängijate tehnilised oskused. Ja ka muud oskused. Bosnial on sisuliselt kõik mängijad on Euroopa tippliigades. Meil üks Liverpoolis. See händikäp on ületamatu välja arvatud väga suure õnne korral.
                                www.playmaker.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X