320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas Stella89 Vaata postitust
    Väga palju demagoogiat..ei saa ju öelda,et me kõik teame Bosnia mängu tulemust,kui kahjuks suhteliselt suur osa inimesi eesti ühiskonnast ei tea sedagi,et Bosnia meie valikgrups on.Kes on see kõik "me"?Täiesti kindel on see,et need kes ajalehes kritiseeriva arvamuse avaldavad, on mängu vaadanud ja ei tee seda ainult heal juhul.Meedia dramatisserib üle loomulikult,selles on õigus.Laused algavad sidesõnadega liiga tihti.Sõnakordused ühes lõigus on lubamatud.
    Tänud suured kriitika eest, kuid ma ootaks kriitikat ka sisu eest. Ega ma siin kirjanikuks hakata ei taha.
    Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
    Vabandust mida?
    Maa keeli: 10. klass.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      #92
      Maa keeli käib kokku.

      Kommentaar


        #93
        Ei sellist asja nimetatakse tõeks

        Kommentaar


          #94
          irw see oli rohkem esse moodi aga minuarust korralik, kuid veidi kahtlane tundus see leedu teema, peaks ka koolis proovima jalkast kirjandi teha

          Kommentaar


            #95
            Kas ma olen ainus, kellele tundub, et need reklaamidega plagud fännitribüünil ei ole üldse ilusad?
            Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas norsk Vaata postitust
              Kas ma olen ainus, kellele tundub, et need reklaamidega plagud fännitribüünil ei ole üldse ilusad?
              ... sa ei ole ainus!!
              RummaBastards!

              Kommentaar


                #97
                Mis oleks võinud saada kui asjad oleks läinud hoopis nii???

                Eesti jalgpalliajaloo "Hollandi periood" ehk vahemik 2000–2007, kui rahvuskoondist juhendasid Arno Pijpers ja Jelle Goes, võinuks Carlos Queirozi teistsuguse valiku korral olemata olla.

                Nimelt tegi Eesti vutiliit talle 1999. aasta lõpus ettepaneku asuda Eesti koondise ja ühtlasi ka FC Flora peatreeneriks. Queiroz lükkas pakkumise tagasi. Miks? "Mul oli tol hetkel juba sõlmitud leping Lõuna-Aafrika Vabariigi koondisega ja sellest polnud võimalik taganeda. Aga olin Eesti pakkumise üle väga uhke," lausus Queiroz.
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Kuhu Kadus?

                  Nädal aega tagasi pidas Eesti jalgpallikoondis lahingu Bosnias. Eelmine valiktsükkel oli läinud aia taha. Pärast sõpruskohtumisi ning mängu Belgiaga, tekkis inimestel lootus Bosniast punkte tuua. Inimestel oli lootus. Kuhu see pärast mängu kadus?
                  Me kõik juba teame, kuidas see mäng lõppes. Pärast mängu oli Internet ja ajalehed täis igasuguste "ekspertide" kommentaare, kus kiruti Eesti koondise jalgpallureid ja peatreenerit. Asi ei ole nii hull, nagu tulemus 7-0 näitab, ning kaugeltki ei ole süüdi ainult mängijad ja treener. Probleem asub Eesti jalgpalli süsteemis. Meedia näeb olukorda aga väga pealiskaudselt.
                  Kriitikud näevad ainult skoori, heal juhul ka vaatavad mängu. Nad enamasti ei ole jalgpallieksperdid, vaid tavalised ajakirjanikud, kes on pandud kirjutama ainult negatiivsest. Pärast kümnete artiklite, kus pole midagi positiivset, ei saagi lugejal head arvamust koondisest tekkida. See peletab potentsiaalsed poolehoidjad minema.
                  Sealt see Eesti jalgpalli ebaedu alguse saabki - fänne on vähe. Meil käib osa Meistriliiga mänge vaid 10-20 inimest pealt vaatamas. Seda süsteemi tuleb muuta, inimesi tuleb saadionidele juurde meelitada juba noorte liigades. Võiks jagada koolides parematele õpilastele tasuta pileteid liigamängudele. Ehk mõni neist saab sealt jalgpallipisiku ning läheb trenni. Ka noorteliigas mängijatel oleks suurem motivatsioon hästi mängida. Milline noor ei tahaks kuulus olla? Kuhu on kadunud Eesti jalgpalliliiidu uuenduslikud muudatused, mida meile kunagi lubati?
                  Leedu jalgpall on praegusel ajal heal järjel. Võidetakse tugevaid meeskondi nii kodus kui ka võõrsil. Mis võiks sellise edu taga olla? Muidugi raha! Riik annab jalgpalliliidule väga palju raha. Selle eest ehitatakse suurematesse linnadesse korralikud jalgpallistaadionid ning ka sisehallid. Eestis ei saada raha isegi ühe esindusstaadioni lõpuni väljaehitamiseks. Kui me soovime edu, tuleb meil ka raha rohkem kulutada. Selle saavutamisel hakkavad ka sponsorid mängu vastu rohkem huvi tundma ning Eesti jalgpallist oleks võimalik ka kasumit tootev ettevõte moodustada. Selleks tuleb meil kõigil vaeva näha.
                  Kui me käiksime oma lemmik- või kodulinna klubi liigamänge vaatamas, noortesüsteem paraneks ning jalgpall raha juurde saaks, tõuseks Eesti jalgpall kindlasti oma naaberriikide tasemele. Igaüks meist võib midagi ära teha, seega tuleks alustada kohe. Lootuse taastamist võiksid alustada ka meediaväljaanded.

                  Teie siin, jalgpalli eksperdid, näete seda kirjandit hoopis kriitilisemalt, kui mu eesti keele õpetaja arvamused oodatud.
                  Kunagi oli mingi taoline artikkel JALKAS kaJust see fännide osa ja siis ajakirjanike osa!

                  Kommentaar


                    #99
                    Jätkakas eile kesa algatatud teemat, et miks on niipalju muulasi koondises, siin.
                    Igatahes hakkasin mõtlema, et missugune oleks koondis, kui siin mängiks ainult eestlased. Kuna ka vahetusi on vaja teha, siis panen potensiaalsed vahetusmehed sulgudesse.

                    Aksalu (Kaalma)
                    Jääger (Kams); Piiroja (Rähn); Bärengrub (Vanna); Teniste (???)
                    Puri (Purje); Vunk (???); Kasimir (???); Kink (Lindpere)
                    Viikmäe (Saag); Neemelo (Oper).

                    Ma väga kahtleks, kas me sellise koosseisuga oleks suutnud eile viigi välja mängida.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                      Igatahes hakkasin mõtlema, et missugune oleks koondis, kui siin mängiks ainult eestlased.
                      Aksalu (Kaalma)
                      Jääger (Kams); Piiroja (Rähn); Bärengrub (Vanna); Klavan (Teniste)
                      Puri (Purje); Vunk (???); Kasimir (???); Kink (Lindpere)
                      Viikmäe (Saag); Neemelo (Oper).

                      Ma väga kahtleks, kas me sellise koosseisuga oleks suutnud eile viigi välja mängida.
                      Mis alusel need tüübid eestlased on? Bärengrub tundub olevat Skandinaaviast, Klavan on ka kahtlane Kesk-Euroopa nimi. Kasimirist rääkimata. Miks Oper ja mitte kodumaine Ooper?

                      Jääger, Rähn, Kink, Saag. Need on tõesti vist kodused poisid, kuigi sõnade tausta ja päritolu võiks veel täpsemalt uurida. Lisaks ei maksa unustada eesnimesid!

                      Üldiselt võiks aju kasutada. Või vähemalt natuke selles vallas pingutada.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Meenus just, et Ragnaril on vist Lätist juured, nii et tema langeb koosseisust välja.

                        Kommentaar


                          Kuuldavasti on Aksalu Saaremaalt, kas saarlased ei ole mitte Skandinaavia viikingid?

                          Kommentaar


                            Tegelikult pole puhtaid Eestlasi olemas samamoodi pole ka puhtaid soomlasi lätlasi leedulasi või ükskõik mis muud rahvust!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tännnu Vaata postitust
                              Tegelikult pole puhtaid Eestlasi olemas samamoodi pole ka puhtaid soomlasi lätlasi leedulasi või ükskõik mis muud rahvust!
                              Tegelikult ikkagi on, aga neid on vähe.

                              Kommentaar


                                Ma käisin hommikul dushi all. Does that count?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X