320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Makedoonia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    makedoonia on eesti jaoks just sobiv vastane ja võidus makedoonia üle olen rohkem kindlam kui gruusia üle a siin sama küsimus kas seal keegi väga kõva tegija kaaa on või mis ???

    Kommentaar


      #17
      Kohale peaks ikka ronima...
      Võitlusväljal jääb jänes tagalasse ..kus ta näitab end hea strateegina ..alkoholi möjul muutub ta julgemaks ja agresiivsemaks...

      Kommentaar


        #18
        Kui Makedoonia viigistas Bosniaga olles
        3 väravalises kaotuse siis on tegu äärmiselt ohtliku meeskonnaga. Tuletame meelde ,kuidas ise viimati kodus Bosnia käest kindlalt tappa saime.
        Arvan ,et pileti hind on 100.- vanad ja 50.- lapsed ja õpil.
        FCF Forever

        Kommentaar


          #19
          Orginally posted by Rainman

          Pohlak oleks olnud eilse mängu eest nõus ka 2500 eeki välja käima :P Sellest ja paljust muust võite lugeda EPL Online-st, kus Pohlak vastas küsimustele. Päris huvitavad vastused
          Oleme ausad! Mina oleks kah käinud, see oli ikka ELU mäng!!!

          Kommentaar


            #20
            Orginally posted by Senmaster

            Orginally posted by Rainman

            Pohlak oleks olnud eilse mängu eest nõus ka 2500 eeki välja käima :P Sellest ja paljust muust võite lugeda EPL Online-st, kus Pohlak vastas küsimustele. Päris huvitavad vastused
            Oleme ausad! Mina oleks kah käinud, see oli ikka ELU mäng!!!
            loodame, et see ei jää ELU mänguks
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              #21
              Ma arvan ka,et pilet ei tohix ikka päris kirves olla! sest juba see nimi ütleb nii- Makedoonia.No kuulge see pole riik mis olex jalgpalli top 20-s.Aga ikkakist ju tegu välismaaga,nii et mingit raha tahavad nad ikkakist ju saada...paraku.Aga EEsti koondise nimel olen ma küll nõus maxma!

              Kommentaar


                #22
                makedoonia mängud

                Viimasel ajal on siis neil nii läinud
                Slovakia-Mak 2:0
                Mak- Azerbaijan 3:0
                Moldova-Mak 0:0
                Mak-Ungari 0:1
                Mak- tsehhi 1:1
                Rootsi- Mak 1:0
                Mak- Türgi 1:2
                Mak- moldova 2:2
                Türgi-Makedoonia 3:3
                Bulgaaria- Mak 1:0
                Makedoonia- Rootsi 1:2
                Aserbaijan- Mak 1:1
                Mak- Slovakia 0:5
                Ungari-Mak 5:0
                Soome- Mak 0:0
                Bahrein-Mak 1:1
                Soome-Mak 3:0
                bosnia-h - mak 4:4

                Kommentaar


                  #23
                  hea oleks, kui kuupäevad ka oleks. aga muidu on hea vaadata küll, kellega tegemist
                  igatahes kerge ei saa olema, aga võidame niikuinii
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    #24
                    Orginally posted by ROOTSI KUNN

                    Kui Makedoonia viigistas Bosniaga olles
                    3 väravalises kaotuse siis on tegu äärmiselt ohtliku meeskonnaga. Tuletame meelde ,kuidas ise viimati kodus Bosnia käest kindlalt tappa saime.
                    Arvan ,et pileti hind on 100.- vanad ja 50.- lapsed ja õpil.
                    ....hmmm mis ajast 6pilaste ja vanurite vahel vahet tehakse????

                    ...vaatasin sin just ykspaew oma vanu pileteid mis alles jaand....sydame tegi soojax naitex eesti-egiptus 30eeku kadriorus muidugi aga ikkagi...kurt m6ned s6prusmangud v6ikski vaheldusex uuel kadrioru statkal olla ytleme ausalt igatsen seda kadrioru abitribyyni....
                    jimmy.james

                    Kommentaar


                      #25
                      eeltoodud makedoonia mängud toimusid vahemikus 2000-2002. Mängude raporteid lugedes tundub, et tegu on meeskonnaga, kes võib samuti kõigile vastu hakata, kuid kes on lõpus ilusaid võite käest lasknud. Näoteks män 3:3 türgis- makedoonia juhtis 2:0 ja 3:2.

                      Kommentaar


                        #26
                        Vanade all mõtlesin= täiskasvanud
                        Aga ses mõttes olen Jimmyga nõus ,et Kadriorg on vahest meeles. Samas sealt abikalt oli ikka võrdlemisi shitt vaadata
                        Peatribüün on jälle praegugi ju ainuke vihmakindel variant.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          #27
                          ei ole vihm enne kedagi seganud, vähemalt meiesuguseid mitte. Aga kadrioruga tuleb meelde kuidas sügispäike paitas pehmelt palet... oh.. mälestused, mälestused
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            #28
                            Siin polegi veel mainitud, aga Eesti on Makedooniaga m2nginud varemgi. 1. juunil 1994 kaotati Skopjes 0-2. Tolleaegset koondist praegusega v6rrelda ei saa muidugi. 1994.a. oli yldse Eesti jalgpallikoonidse jaoks k6igi aegade k6ige sitem. 12 m2ngust saadi yks viik L2ti vastu, l88di yks v2rav, seegi laest v6etud penaltist ning v2ravate vahe oli 1-33. Noorematele lugejatele teadmiseks, et tol aastal toimus ka Soome saun Kadriorus.
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              #29
                              Orginally posted by Jaan
                              Noorematele lugejatele teadmiseks, et tol aastal toimus ka Soome saun Kadriorus.
                              Jaa-jaa, mäletan väga hästi- see oli minu esimene Eesti kondise mäng üldse. Leil oli päris hea
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                #30
                                Orginally posted by van der Sell

                                Orginally posted by Jaan
                                Noorematele lugejatele teadmiseks, et tol aastal toimus ka Soome saun Kadriorus.
                                Jaa-jaa, mäletan väga hästi- see oli minu esimene Eesti kondise mäng üldse. Leil oli päris hea


                                mis sellesse vihma puutub seal kadriorus ...siis oli see eesti leedu kui ma täiega vihma saime..niiet mul raha ka taskus ära mädanes..oli väää...
                                ...yritasin praegu enda kohalviibitud koondise mänge meenutada..ja mul tuleb praegu kokku umbes täpselt 19...
                                ..mäletan et esimene oli 97vist....vander kas me vist koos hakkasimegi algul käima mikk ja pai ja urmu ja laasi ja jne

                                jimmy.james

                                Kommentaar

                                Working...
                                X