320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti–Uruguay 25. märts (Uruguay–Eesti 25. juuni)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uskumatu

    Kommentaar


      Tublid 2:0 pealt on hea minna tähtsa mängule vastu,teenitud võit.
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Püha koer kui hästi mängitud
        Algselt postitas zip
        Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Piaoviaopiuviao Vaata postitust
          Kas ma olen ainuke, kellel on tõsiseid raskusi selle oranzi palli nägemisel?
          Vassiljevi väravale ei saanud kohe pihtagi, sest väravavaht hüppas, aga kuna palli eriti ei näinud, siis ei saanud arugi, et see tast mööda põrkas
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            KUMMARDUS RAIOLE, PAREIKOLE JA VASSILJEVILE! Te olete vägevad mehed!
            Milline võit, millised emotsioonid, uskumatu .

            Kommentaar


              Korralik!!!!!!!!! Uhke on olla Eestlane
              www.ehrakennus.ee
              Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

              Kommentaar


                Väga palju valesööte Eesti esimese poolaja keskvälja meestelt. Väga-väga kehvad tsenderdused(Jääger), löögid(Vunk). Väga korralik distsipliin Eesti meestelt. Kiitus Uruguai meestele, kelle mängu mõjutas kindlasti väljak ja ilm. Eriti meeldis mulle džentelmenlik käitumine mängu lõpus ja Piiroja tõuklemise hetkel. Väga sümpaatne sats. Eesti tegi ilusa mängu. Omas rohkem võimalusi ning lõi lõpuks isegi 2 tükki ära.

                Kommentaar


                  livegoals.com andmetel statistikat ka:
                  pole paha ütleks selle peale
                  GAME STATS
                  9 Shots 8
                  3 Shots On Target 4
                  4 Saves 1
                  6 Corners 5
                  1 Offsides 2
                  6 Goalkicks 11
                  12 Fouls (Committed) 14
                  23 Throws 30
                  51 Ball Possession 49

                  Kommentaar


                    Kiidaks ise ka hetkeemotsiooni pealt vastast, ei hakatud staari kombel mängu lõpus jonnima ja ka peale vilet plaksutati tunnustavalt publikule.

                    Kommentaar


                      Krt, striim hakkis nagu jaksas, aga midagi l2bi ussiemmi ikka n2gin.
                      Kuigi v2ljas terrassil on ca 25 kraadi sooja, siis k2ivad kylmajudinad yle kere!
                      Tiptop, juba teisip2eval kodus olles taas staadionil!

                      Kommentaar


                        Ülikõva! Valge plats ja oranž pall tegid mängu jälgimise raskeks.

                        Kommentaar


                          Vast kõik mehed ei tõmmanud ennast kinni (eriti Piiroja ja Co), kuid Kink tundus isegi vahetusest tulles täiesti läbi olevat, mis on enam kui üllatav.

                          Aga mäng oli tibens tobens, nagu sai juba varemgi öeldud: lüüa tuleb ja siis on kõik vormistamise küsimus.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            hoppaijoo omatud ja etv striim paranes ka 2 poolajal kui pilt ja heli koos käima hakkasid:P Igatahes voimas m2ng ja Forlanil oli suht onnetu kutsika pilk lopus kui ta kaugelt lootusetule löögile lubati Polegi nii head mängu meite omadelt näinud just taktikaliselt. Voeti kiirrünnakud ära, elati seljas vahetused elavdasid tuntavalt jne...noh ja niikui kostja tuli oli suur lootus, et andke talle pall ja nii ka läits...dmitrijev vottis forlani suht maha ikka ilusti. Piraaja ka koik pallid ning tegi väravale eeltöö. Pareikos polnud motet kahelda. No mis nii viga. Natuke kriitikat ka, Saag oli suht saamatu täna oma otsustes ning Vunk ka suht atu.

                            Kommentaar


                              Võimas, mehed andsid endast kõik ja tulemus oli vastav. Eriti rõõmustav, et mehed lisaks võidule Raiole sellise juubelimängu kingi tegid.

                              Kommentaar


                                Kui kellelgi oli veel tänaseni kahtlust, et kes on meie meeskonna tõeline staar, siis täna said need küsimused ammendava vastuse.

                                Võtke õlut&naisi ja põrutage pallid väravasse rsk ! Ilus !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X