320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondise särgid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Originally posted by priity


    785.- kr minimaalne??? Mis hea eest siis analoogseid särke internetis 15 naelaga (u. 400 kr) pakutakse? Tootmiskulud ükskõik millisel särgil üle 10 naela tükist ei tule eales kõne alla. Keegi üritab fännidel mitut nahka koorida.

    Siin on tegemist vast nii koorimisega kui ka sellega, et postikulud on erikõrged rahvusvahelistel saadetistel
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

    Kommentaar


      #47
      Originally posted by jansa
      Kui me teeme koondise särgi siis see ON koondise särk, koos sinnajuurde kuuluvaga (va NIKE). Saab tellida ka numbri ja oma nime - hüüdnime - lemmikmängija nime seljale kes tahab, see muidugi veic lisakulutusi toob kaasa...
      Lihtsalt huvi pärast...

      Mille poolest erineb see koondise särk nendest koondise särkidest, mida müüakse ühes kohas nimega Kadaka turg?
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #48
        Originally posted by Martin
        Mille poolest erineb see koondise särk nendest koondise särkidest, mida müüakse ühes kohas nimega Kadaka turg?
        Lihtsalt huvi pärast..

        Kas Kadaka turul müüakse Eesti koondise särke?

        Alo

        Kommentaar


          #49
          ... lihtsalt huvipärast Kadaka turul ei käi ja ei lähegi.. ja kui seal tõepoolest Eesti särke müüakse siis minge ja ostke aga JH poolt tehtavad särgid erinevad nendest kindlasti sest nad saavad olema praktiliselt samasugused kui originaalid(küljevõrgud, käise otsa-kummid, krae, mustad triib´ud, lõige, EJL logo jne.) aint et ilma Niketa ja seda ilmselt sellisel tasandil et vahet teeb ainult spetsialist sest vastasel juhul lepingust lähtuvalt me partiid välja ei osta... Aga loomulikult ei keela keegi originaali omada-osta, mul endalgi originaal olem,as ja vaevalt et ma teda maha müün sest topelt ei kärise....
          RummaBastards!

          Kommentaar


            #50
            On ainult üks koondise särk. Aga on erinevate põhimõtetega inimesi.
            poborsky@jalgpallihaigla.ee

            Kommentaar


              #51
              Originally posted by jansa

              seda võid sa - lihtsalt huvi pärast - varsti Kadaka turule võrdlema minna sest mina seal ei käi ja ei ole plaanis ka lähitulevikus minna. JH poolt tehtav särk tuleb originaaliga praktiliselt sarnane(krae, käisekummid, küljevõrk, lõige , EJL logo jne jne) vastasel juhul ei osta me partiid välja.
              Mõleldud vastutulekuks kõigile jalgpalli sõpradele ja ka vingujatele kes peavad originaali hinda väga kõrgeks ja seetõttu ei tule ka staadionile omadele kaasaelama rahvuskoondise värvides vaid näiteks kolases T-shirtis....
              hmm... EJL logo... mida öeldi EJL'st? neil on ju siduv leping logo kasutamiseks särkidel nikega... vai ei ole?...
              Jalgpallihaigla liige
              Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

              Kommentaar


                #52
                Käisin kohe täna spetsiaalselt seal ,kus vanasti oli Kadaka turg ja nüüd uue Prisma ehitustander aga ühtegi Eesti koondise särgiga sarnanevatki hilpu ei näinud. Jalgpallisärkke peaaegu ei olnudki, kui mittearvestada mõningaid vanu inglise liiga klubisärkke.
                Oh seda eestlase kadedusussi, küll tahab ussitada!!
                FCF Forever

                Kommentaar


                  #53
                  Mu meelest (mitte et ma mingi ekspert oleks) on üldse need Kadaka vuffelsärgid odavamast materjalist - sünteetika Katsu ise vähemalt 90 minutit sellise nailonsärgiga ringi joosta! Lisan igaks juhuks juurde, et ka mina pole eriline Kadaka turu fänn
                  Aga Lillekülas paistab alati päike...

                  Kommentaar


                    #54
                    Siin on minu 2 senti:

                    Esiteks, saan ma õieti aru, et jalgpalli haigla on mingilt firmalt tellinud nike särkide koopiad? Kui jah, kas siis Nike firmal selle kohta kobisemist pole? Loodetavasti mitte, sest see on väga ilus üritus. Ja eriti lahe on see, et saab nime peale lasta...

                    Teiseks, ma mingil juhul ei leia, et õigel fännil kõlbab käia ainult originaal Nike koondise särgis. Fänn käib selleks koondise särgis, et ennast hästi tunda ja teistele näidata, kes ta on. Ja mis on siis selles halba, kui ta on samasuguse särgi saanud kuskilt odavamalt? Minu meelest pole kena öelda, et need mehed on kehvemad, kes kannavad 400st särki mitte 1300st.
                    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                    Kommentaar


                      #55
                      T2hendab, mina arvan niimoodi, et originaals2rk on originaals2rk ja koopia on koopia, yksk6ik kui sarnane ta originaalile ka poleks. Mulle koopiad ei meeldi.
                      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                      The Special One

                      Kommentaar


                        #56
                        Originally posted by Jaan


                        T2hendab, mina arvan niimoodi, et originaals2rk on originaals2rk ja koopia on koopia, yksk6ik kui sarnane ta originaalile ka poleks. Mulle koopiad ei meeldi.
                        Seda muidugi. Lihtsalt ei tasu halvustada neid, kes kannavad koopiat (mitte et sa seda teinud oleks).
                        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                        Kommentaar


                          #57
                          Originally posted by greenday
                          Seda muidugi. Lihtsalt ei tasu halvustada neid, kes kannavad koopiat (mitte et sa seda teinud oleks).[/quote]

                          Iga klubi v6i koondise puhul ma paneks t2ie rauaga koopia kandjatele, aga Eesti koondise puhul ei ole eetiline nii teha. Eriti arvestades taustsysteemi, kust paistab korporatsioonide rahajanu. Maha globaliseerumine!!
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            #58
                            Originally posted by Jaan


                            Originally posted by greenday
                            Seda muidugi. Lihtsalt ei tasu halvustada neid, kes kannavad koopiat (mitte et sa seda teinud oleks).
                            Iga klubi v6i koondise puhul ma paneks t2ie rauaga koopia kandjatele, aga Eesti koondise puhul ei ole eetiline nii teha. Eriti arvestades taustsysteemi, kust paistab korporatsioonide rahajanu. Maha globaliseerumine!![/quote]Väga õige!
                            \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                            Kommentaar


                              #59
                              Originally posted by Jaan
                              Iga klubi v6i koondise puhul ma paneks t2ie rauaga koopia kandjatele, aga Eesti koondise puhul ei ole eetiline nii teha. Eriti arvestades taustsysteemi, kust paistab korporatsioonide rahajanu. Maha globaliseerumine!!
                              See iseenesest päris huvitav mõte - maha globaliseerumine, nimelt, sest hetketrendi jälgides tõmmatakse üha enam võrdusmärke just globaliseerumise ja amerikaniseerumise vahele. Kui aga pidada silmas amerikaniseerumist, siis nt. poliitikateadlase Samuel P. Huntingtoni raamatus "Tsivilisatsioonide kokkupõrge" on amerikaniseerumise (globaliseerumise) ohud suhteliselt naeruväärseks tehtud.

                              Kuid see selleks.

                              Tulles selle lõigu esimese osa juurde, siis olen sinuga päri, et iga isik, kes kannab oma lemmikklubi/koondise piraatsärki peaks end lihtsalt öeldes põlema panema.

                              Samas ei ole nõus just su teise väitega, et Eesti puhul oleks see eetiline. Ok. Majanduslik taust pole just sama, mis nt. Inglismaal või kuskil mujal, samas särkide hinnavahe võrreldes nt. Newcastle või Leedsi või Sunderlandi klubisärki pole ju suur või on üldse olematu.

                              Kas sellest siis tuleneb, et nt. sina oled nõus küll toetama Newcastle korporatsiooni rahajanu, kuid täpselt sama hinnaklassi puhul Eesti koondise särki enam osta ei taha?

                              Küsimus pole ju tegelikult täielikult hinnas endas, sest see pole kujundatud Eesti poolt vaid Nike põhiesinduse, sest samas hinnas on ka kõik teised Nike koondisesärgid ning tegelikult ju puudub põhjus, miks Eesti särk peaks olema näiliselt odavam kui noh nt. Brasiilia oma. Või näed sa selles vahet?

                              Lisaks sellele on Nike nõus ka odavamalt müüma: vt. Miq poolt tehtud teemat, kus hinnavahahe oli minu mälu järgi umbes 300-400 krooni.

                              Igatahes näen mina asja hetkel nii: pakkumisele tuleb Eesti koondise piraatsärk ning selle ostja läheb iseendast vastuollu Eesti koondise toetamisega, sest originaalsärgi tulud läheksid osaliseks ka selle klubi/koondise rahakotti, mida ta toetama peaks.

                              Tegelikult ütles väga hästi Poborsky: "On ainult üks koondise särk. Aga on erinevate põhimõtetega inimesi."

                              Just my two cents...
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                #60
                                Ma loodan, et mind nüüd maatasa ei teha, aga paljalt sellepärast , et tribüün "sinisem" välja näeks pole küll tarvis kelleltki särke tellida (saati siis veel originaalile sarnaseid koopiaid).Nagu Martin juba ütles läheb Nike särkide müügist siiski mingi protsent ka koondise toetuseks ja mitte ainult.Kas te kujutaksite ennast ette näiteks kuskil Brüsseli pubis peale sõbraliku viigiga lõppenud mängu staadionil tuttavaks saadud belgia fänniga õlut joomas.Ning kui siis mees küsib , mis särk see sul seljas on, et pealtnäha nagu naik , aga nagu pole ka?Ja siis sa proovid talle seletada, et meil eestis... Aga tegelikult saab ju natuke igakuiselt kokku hoida küll ja aastaga suudaks EESTI KOONDISE särgi raha säästa küll, sest justnimelt ilma sellesama tühise naigimärgita pole su särk ÕIGE koondisesärk.Tegelikult oleks veelgi õigem kui müüaks juba korra (koondislaste poolt) kasutatud särke.Siis saaksid fännid osta särgi koos ajaloo, mälestuste ja emotsioonidega. Igaljuhul mina ostaks kindlasti Zelinskil hollandi mängu ajal seljas olnud särgi ja oleks nõus selle eest ka rohkem kui 1300.- eeku maksma.
                                299195

                                Kommentaar

                                Working...
                                X