320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis seis tuleb Eesti-vene mängus?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Panen nüüd veidi teemast mööda, aga väike uudis Venemaa koondisega seoses. Karpin, kellel suvel Celtaga leping lõpeb, on John Gregory huviorbiiti sattunud. Gregory sõnul tahab ta Karpinit sõltumata sellest, kus divisionis järgmine aasta mängitakse. Allikas: www.therams.co.uk
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

    Kommentaar


      #17
      1:2(1:0) meie poolt vaadatuna.
      Teine poolaeg vajub ära.
      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

      Kommentaar


        #18
        Ei ole originaalne, aga 2:2
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          #19
          Just sain kätte värsked andmed:
          EESTI - VENEMAA 3:0
          Väravad:
          34' Zelinski
          52' Reim pen.
          78' Mostovoi omavärav

          Hoiatused:
          Karpin
          Zelinski (särgi äravõtmise eest)

          Fännid:
          Eesti hääl 1200 detsibelli
          Vene hääl 56 detsibelli

          Eesti sugeb Venemaad, kingituseks viin ja rulaad!

          Seniks

          Kommentaar


            #20
            Eesti 1 Venemaa 0
            \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

            Kommentaar


              #21
              2:2 Eesti kasuks. Justnimelt kasuks, sest isegi see oleks mega, kui sellise viigi välja mängiks ja küllap ka mängime... (kuigi loomulikult loodan võitu...)
              keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

              Kommentaar


                #22
                ärge lootke liiga palju



                ma arvan nii
                kyhr

                Kommentaar


                  #23
                  Eesti 2 venemaa 0 milles küssa ni see tuleb väravad põrutavad zelinski 8 min-il ja oper 51-l punane kaart: mostovoi 90' min kollased kaardid: karpin, zelinski, kristal vastavalt 36; 47; 60 min-l ja vigastused: novikov90 (mostovoi sõidab talle vihahoos sisse ja saab punase ja 6-kuulise mängukeelu hiljem)
                  igastahes edu!!
                  LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                  Kommentaar


                    #24
                    Mulle tundub 2:2 viik väga südamelähedasena
                    See kiri siin on all

                    Kommentaar


                      #25
                      2:1 meile.

                      P.S Keegi Subbotejat vaatas eile? KOhaliud muullased on ikk akiivalt Venemaa poolt.

                      Kommentaar


                        #26
                        Orginally posted by Kaarel

                        2:1 meile.

                        P.S Keegi Subbotejat vaatas eile? KOhaliud muullased on ikk akiivalt Venemaa poolt.
                        Vanemad memmed/taadid olid küll valdavalt Venemaa poolt: a la oleks Eesti riik meiega enne hästi käitunud (loe niisama kodakondsuse andnud), oleks me kah Eesti poolt. No c'mon, mõelgu ka ikka enne, mida räägivad. Noorema generatsiooni puhul oli suhe enam-vähem pooleks. Tüübid/tibid mõtlesid natsa ja "mõ za estoniju, eto nasha rodina". Eks staadionil ole näha....
                        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                        Kommentaar


                          #27
                          Orginally posted by Kaarel

                          2:1 meile.

                          P.S Keegi Subbotejat vaatas eile? KOhaliud muullased on ikk akiivalt Venemaa poolt.
                          Noorema generatsiooni puhul oli suhe enam-vähem pooleks. Tüübid/tibid mõtlesid natsa ja "mõ za estoniju, eto nasha rodina". Eks staadionil ole näha.... [/quote]

                          ... mida ei saa küll öelda TVMK särki kandnud Lasnamäe venkude suhtes. Need olid küll 100% "omade" poolt!

                          Kommentaar


                            #28
                            Tähendab, mina arvan nii, et ennem ogu eesti venelased tulihingeliselt Vene poolt, kui lipitsevalt Eesti poolt. Kui inimesed järgivad südamehäält ja on sellepoolt, kes neile meeldib, siis why not. Mina nagu asjaga rohkem pead ei vaeva. Pessimistidele- Vene palus EJLult piiramatul hulgal vahetusi, mis näitab seda, et mehed võtavad mängu nagu treeningut. Mina näen asja nii, et kui nad teevad piiramatul hulgal vahetusi ja meie ka (kuigi meil poleks nagu põhjust, arvestades, et egas meie MMile lähe) ja seis tuleb venelaste kasuks- pole hullu. Isegi ei morjenda. Aga kui meie paneme paari vahetusega vaid ja kaotame, siis olen küll kurb. Aga Võidame Niikuinii... nii et eelnev vaid segane mõttelend...
                            keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                            Kommentaar


                              #29
                              ...sina ei pea mitte kartma venelast...
                              ..vaid eestlasest kiibitsejt...ala ah niikuinii saate suhu...
                              kusjuures pane tahele ta ytleb saate mitte saame ...
                              jimmy.james

                              Kommentaar


                                #30
                                Võidu laks. 3-2. Kaks kolli Zelinskilt, üks Stepanovilt nurgalöögijärgsest olukorrast. Karpin kaks kolli.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X