320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti – Serbia (29. märts)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ... ja meie omad maarjamäel?
    pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

    Kommentaar


      Algselt postitas Piaoviaopiuviao Vaata postitust
      Issand kui häbi! Serbia koondis tegi trenni SPORTLAND ARENAL- mismõttes?!
      Ei ole siin mingit häbi .Neile pakuti üht ja teist aga ise nad selle Sportlandi valisid .
      FCF Forever

      Kommentaar


        Kui mul oleks juba see teadmine, siis edaspidi saaksin ma otsida vastavate inimestega kontakti.

        Kommentaar


          Algselt postitas Wiredup Vaata postitust
          Tere, tulen homme esimest korda staadionile mängu vaatama (ei ole tallinlane) ja mind huvitab, kui karm on turvakontroll väikese koguse alkoholi koha pealt? Põuepläskusse väike külmarohi on lubatud?
          Kui korralikult ära peidad siis lipsab läbi aga risk on olemas ,et võivad ka ära võtta. Täna toodi muide staadioni ette kaks konteinerit pagasi jaoks ehk siis ,kui kellegil on mingid asjad või suured kotid kaasas siis saab mängu ajaks ära anda. Normaalne .Nii tehakse paljudes riikides .
          FCF Forever

          Kommentaar


            Algselt postitas Helena. Vaata postitust
            Kui mul oleks juba see teadmine, siis edaspidi saaksin ma otsida vastavate inimestega kontakti.
            Ilusad tsikid võivad alati minu juures ööbida. Lihtsalt mainin, kui keegi veel ei teadnud

            Kommentaar


              Algselt postitas Wiredup Vaata postitust
              Tere, tulen homme esimest korda staadionile mängu vaatama (ei ole tallinlane) ja mind huvitab, kui karm on turvakontroll väikese koguse alkoholi koha pealt? Põuepläskusse väike külmarohi on lubatud?
              Kui mõni naistuttav kaasas, siis pane rindade vahele. Ilma naljata, nähtud-tehtud

              Kommentaar


                Algselt postitas Aadu&co
                Keegi ennist siin küsis, aga vist ei saanud vastust. Kas peale reedest mängu tõmmati õlle aarenile uuesti kott peale ja puhurid alla v? Või jäi ilmastiku meelevalda?
                Kott peale ja puhurid alla.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Aadu&co
                  Keegi ennist siin küsis, aga vist ei saanud vastust. Kas peale reedest mängu tõmmati õlle aarenile uuesti kott peale ja puhurid alla v? Või jäi ilmastiku meelevalda?
                  murule läks tekk peale küll, kohe peale mängu
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    [QUOTE=ericbana;1286404]Oleks varem korraldama hakanud, siis võinuks serblaste hotelli ees samasuguse mürgli korraldada nagu Barca fännid aastake tagasi enne mängu Interiga. Vennad laulsid ja mängisid kogu öö trummi ega lasknud vastastel magada. Igatahes võiks serblaste olukorra nii kuradi ebamugavaks muuta, kui vähegi võimalik on. Tekitada tunne, et nad ei taha siia enam kunagi tagasi tulla. Kuna Eestis pole see fänlus veel nii arenenud, siis on palju loota, et näiteks küljetribünid asjaga kaasa tulevad, aga vähemasti fännisektor võiks näiteks iga serblaste pallipuute ajal täiega vilet lasta vms. Peaasi, et nendel kuradi balkanipoistel igasugune mänguisu kaoks.[/QUOTE


                    Piisab 5-6 tuletõrjehäirest vms. öö jooksul Radissoni - Teeme ära 2011!
                    Rise and rise again until lambs become lions!

                    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                    Kommentaar


                      Läheks vist natuke kalliks maksma :P

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Wiredup Vaata postitust
                        Tere, tulen homme esimest korda staadionile mängu vaatama (ei ole tallinlane) ja mind huvitab, kui karm on turvakontroll väikese koguse alkoholi koha pealt? Põuepläskusse väike külmarohi on lubatud?
                        Ma tean ,et venemaal viiakse viltides sisse .
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                          Ma tean ,et venemaal viiakse viltides sisse .

                          No aga olgem ausad, Lillekülas pole veel ükski turvatöötaja ka kubemepiirkonda krabanud. Väga vabalt saab pükstes sisse tassida...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                            Kui homme keegi tartust mängule läheb ja tagasi sõidab siis andku teada. Kütte raha ka viskan. Seekord ei viitsi küll 00:00 bussiga tartu poole loksuda. Ning ma ei usu, et ma sinna jõuakski
                            Ma muidu sõidan, kuid panin seekord just 5 minutit tagasi läbi Põlva poiste kaks kohta bussi kinni, mis neil otse mängule ja tagasi sõidab.

                            Ehk saad ise ka: http://www.fclootos.ee/
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Ma muidu sõidan, kuid panin seekord just 5 minutit tagasi läbi Põlva poiste kaks kohta bussi kinni, mis neil otse mängule ja tagasi sõidab.

                              Ehk saad ise ka: http://www.fclootos.ee/
                              Väärt teadmine.. eks jätan meelde. Tänud.

                              Kommentaar


                                Mis lapikusse puutub siis kas munade all või saapa sees.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X