320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

A. Le Coq Arena "10"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Njaa. Selline skulptuur näeks tõepoolest väga äge välja seal. Kahjuks peab vist tõesti tunnistama, et see jääks natuke liiga saatuse hooleks peaväravate poolses küljes, sest seal liigub oluliselt vähem inimesi pimedal ajal ja pättidel oleks hea tegutseda. Aga samas siit ka küsimus, et kas Lilleküla statka juures ei oleks grafiti ja sodimise ohtu näiteks? Mulle tundub see tegelikult öösiti veelgi üksikum kant kui Kadriorg olevat....
    Nii huvi pärast,kui tihti neis kohtades muidu öösiti luusid?

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas marconius Vaata postitust
      Minu kodu näiteks,äkki ka sinu oma...
      No siis on lihtne paned ilusa kujukese omale keset tuba

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas marconius Vaata postitust
        Nii huvi pärast,kui tihti neis kohtades muidu öösiti luusid?
        No Kadrioru staadioni peaväravate kõrvalt lähen päris tihti õhtuti/öösiti mööda, sest see jääb sisuliselt mu kodu ja trammi/bussipeatuse vahele ja peaks mainima, et suvel ei veeda selles parklas just kõige meeldivam kontingent aega. Lilleküla kohta nii täpselt ei tea, aga eks ole sealtki pimedal ajal mööda kõmbitud.

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          No Kadrioru staadioni peaväravate kõrvalt lähen päris tihti õhtuti/öösiti mööda, sest see jääb sisuliselt mu kodu ja trammi/bussipeatuse vahele ja peaks mainima, et suvel ei veeda selles parklas just kõige meeldivam kontingent aega. Lilleküla kohta nii täpselt ei tea, aga eks ole sealtki pimedal ajal mööda kõmbitud.
          Aga kas sa kardad ka kui see ebameeldiv kontingent seal on? Sellesuhtes kui sa kardad siis vali teine tee, ma tõesti muretsen kaas foorumlaste pärast, äkki juhtub sinuga veel midagi.

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
            Aga kas sa kardad ka kui see ebameeldiv kontingent seal on? Sellesuhtes kui sa kardad siis vali teine tee, ma tõesti muretsen kaas foorumlaste pärast, äkki juhtub sinuga veel midagi.
            Mis ma tühja ikka muretsen. Alati saab neist ju veidi suurema kaarega mööda minna. Aga tore, et muretsed.

            Kommentaar


              #21
              Päevaleht rahvusstaadioni ajalugu kajastamas tõelise rahvamehe fotoga:
              Eesti Päevaleht ilmub teisipäevast neljapäevani ning reedel ilmub mahukam nädalalõpuleht LP. Lehe toimetusse kuuluvad tunnustatud ajakirjanikud, kes teevad Eesti parimat ajakirjandust. Iga eestlane väärib tõde, läbipaistvat ühiskonda ja paremat homset päeva.
              tulevik on tunni aja pärast

              Kommentaar


                #22
                mis sellest plaanist saanud on ka?

                Kommentaar


                  #23
                  Minu meelest on parim idee ikkagi see, et püstitada mälestussammas-tahvel neile koondislastele, kelle koondisekarjäär II maailmasõja tõttu lõppes...Kuidagi väga hinge läks see mõte ja isiklikult toetaksin ettevõtmist igati!

                  Kommentaar


                    #24
                    Tsitaat tänasest EJL-i pressiteatest:

                    Lisaks Eesti jalgpalli sünnipäevale täitus 2. juunil 10 aastat A. Le Coq Arena avamängust - 2. juunil 2001 MM-valikkohtumises Hollandiga asus Eesti kaks korda juhtima, kuid mälestusväärne ja dramaatiline matš lõppes 2:4 kaotusega.

                    ja ühest EPL-i artiklist

                    Suurepäraselt on sellega elus toime tulnud Andres Oper, kes eelmainitud kuupäeval lõi A. Le Coq Arenal esimese ametliku palli väravavõrku ja viis Eesti 1:0 juhtima.
                    ------

                    Avamäng peeti siiski päev varem ehk 1. juunil (Eesti ja Hollandi U-21 valikmäng, tulemuseks 0:5).
                    Rise and rise again until lambs become lions!

                    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                    Kommentaar

                    Working...
                    X