320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kus oli eesti politsei???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Kus ol

    Originally posted by jansaMul on häbi selle suhtes et me sellised oleme ja mul on väga kurb kui me sellisteks jääme...
    Mõtlemis ainet on palju...
    Tõsi

    Selles valguses äkki leiaks positiivsetki AFC taoliste ühenduste esilekerkimises, \'tuleme 50kesi Tallinna\' jne. Kui eestlased piisavalt palju peksa saavad (loe: lasevad oma sõpru peksta ning saavad peksa, kuna oma sõbrad neid hätta jätavad), äkki lõpuks tuleb ka mõistus p**** kaudu koju ning hakatakse üksteise eest seisma? Igatahes peaks igaüks natuke mõtisklema, mida tema teeks kriitilises olukorras, ka ülekaaluka vaenlase vastu, nii et pärast häbi ei oleks.

    Alo

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Kus oli eesti politsei???\'

      Njah, ise olin kah seal saba lõpus ja ei saand selle kakluse ajal veel arugi, kes oma kes vastane (päris algust ei näinud kuna olin sabas viimane), rääkimatta sellest et trummi kaelast saada ja kaklusesse sekkuda. Võibolla rongkäigu ees olnutel on sellest intsidendist vale arusaam, et mingi kamp peksis eestlasi, teised vahtisid pealt ja ei teinud midagi. Asi toimus nii kähku et laks laks laks ja kui eestlased vastu hakkasid lööma, jooksid nad kohe kümne tuule poole minema. Kogu see värk kestis minu arvates mingi 15 sekundit.

      Need kes ees olid ja räägivad, et oleks ise kõvasti kolkinud...no võibolla. Aga fakt on see, kui kannatanud läksid haavu pesema ja ma ronkäigu ette läksin ja palusin neid oodata siis seisak oli u. 10 sekundit ja me pidime statkale ikka mingi viiese pundiga tulema.

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Kus oli eesti politsei???\'

        hehee, teisel pildil olen mina see kes jalaga parasjagu kõhtu saab (heledad teksad ja tagi on seljas). löömast on möödas juba mingi 9 kuud, a jala peal on veel sinikas alles..
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Kus oli eesti politsei???\'

          Ei jaga üldse vene keelt aga tundub, et link on maas.
          Ega kellegil mõnda uut linki või lihtsalt pilte sellest mälestusvääärsest päevast pole?
          Algselt postitas tank
          Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Kus oli eesti politsei???\'

            fuck da police, mis ma muud selle peale öelda oskan

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Kus oli eesti politsei???\'

              Nojah, siis kui ned Vabaduse väljakul pexti olid enamus rongkäigu inimestest juba kosmose juures kui helises telefon ja keegi ytles et eestlaseid lahmitaxe, politsei oli ka käed ryppes istund ja ootand vict kuna vanaema pannkooke teeb... igatahes staadioni juures mõtlesin Andrega et lähex toox paar õlle... läxime lähima putkani (kuskil Väike-Ameerikas) ja sialt tagasi tulles tänava otsas on raudtee ylekäik... tulime sellest napilt yle kui Andrele rusikad näkku lendasid .. talt võeti sall ära ja ma sain sealt jooxu ... (venelasi oli kõva 20 + inimest, niiet sinna jääda olex võrdunud haiglaga :S) aga see sellex ... sain jooxu ja siis tuli mulle rusikas näkku, jooxupealt san sellele vennale tagasi väänatud, kui järsku 2x2 tyyp ees seisis, endamisi mõtlesin juba et no nyyd on kiirabiautoga vaja varsti väike tripp teha, aga hakkasin siis tagasi jooxma.. ja lõppudelõpux olid 5 russi mul jalgadega kallal, ma ei saand miskit mäest yles joostud :P libisesin alla koguaeg, aga siis 1 neist tibladest oli natukenegi normaalsem ja ytles \"aitab\" ning siis sain sealt jooxu .. otsemaid politseiauto juurde muidugi. Ytlesin siis neile, et vabandage saate korrax (näitasin suuna) sinna sõita, et russid pexavad mu sõpra ja mida nemad mulle vastasid! seal peab olema politseiauto patrullis väljas, et me ei saa midagi teha ja kui ei ole siis me ikkagi sinna ei lähe kuna me siin patrullima peame ning viimased sõnad olid: joo vähem! ja tõmbas uxe kinni t*ra sellist eestipolitseid me siis tahtsimegi w??

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Kus oli eesti politsei???\'

                Originally posted by b0xter


                Nojah, siis kui ned Vabaduse väljakul pexti olid enamus rongkäigu inimestest juba kosmose juures kui helises telefon ja keegi ytles et eestlaseid lahmitaxe, politsei oli ka käed ryppes istund ja ootand vict kuna vanaema pannkooke teeb... igatahes staadioni juures mõtlesin Andrega et lähex toox paar õlle... läxime lähima putkani (kuskil Väike-Ameerikas) ja sialt tagasi tulles tänava otsas on raudtee ylekäik... tulime sellest napilt yle kui Andrele rusikad näkku lendasid .. talt võeti sall ära ja ma sain sealt jooxu ... (venelasi oli kõva 20 + inimest, niiet sinna jääda olex võrdunud haiglaga :S) aga see sellex ... sain jooxu ja siis tuli mulle rusikas näkku, jooxupealt san sellele vennale tagasi väänatud, kui järsku 2x2 tyyp ees seisis, endamisi mõtlesin juba et no nyyd on kiirabiautoga vaja varsti väike tripp teha, aga hakkasin siis tagasi jooxma.. ja lõppudelõpux olid 5 russi mul jalgadega kallal, ma ei saand miskit mäest yles joostud :P libisesin alla koguaeg, aga siis 1 neist tibladest oli natukenegi normaalsem ja ytles \"aitab\" ning siis sain sealt jooxu .. otsemaid politseiauto juurde muidugi. Ytlesin siis neile, et vabandage saate korrax (näitasin suuna) sinna sõita, et russid pexavad mu sõpra ja mida nemad mulle vastasid! seal peab olema politseiauto patrullis väljas, et me ei saa midagi teha ja kui ei ole siis me ikkagi sinna ei lähe kuna me siin patrullima peame ning viimased sõnad olid: joo vähem! ja tõmbas uxe kinni t*ra sellist eestipolitseid me siis tahtsimegi w??
                Soovitan sul kirjutada avaldus politsei tegevuse peale, siis võib vähemalt loota, et Bulgaaria mängu eel on nad natukegi aktiivsemad. Usu mind, nad võtavad jalad parsest välja kui ülevalt poolt käsk tuleb, kui see puudub on nad pohhuistid ehk Eesti Politsei.
                Jalgpallihaigla juhatuse liige

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Kus oli eesti politsei???\'

                  on kellelgi infi bulgaaria fännide kohta? räägitakse, et ida-euroopa klubide ultrad on võrdlemisi äkilised, kehtib see ka koondise toetajate kohta? ehk et, kas tuleb vaim valmis panna eesti-venemaa korduseks?
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Kus oli eesti politsei???\'

                    väga kahtlen kas midagi sellist hakkab juhtuma, eesti fännid on ju tegelikult väga sõbralikud, keegi meist pole mingi õhutaja. ja ei usu eriti ,et bulgaaria fänne siia eriti palju kokku tuleb.

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Kus oli eesti politsei???\'

                      Originally posted by b0xter

                      igatahes staadioni juures mõtlesin Andrega et lähex toox paar õlle...
                      ...ning viimased sõnad olid: joo vähem....
                      Aga kui nüüd veel järgi mõelda, siis oli mentidel õigus, sa oled alles 17, mida kuradit sa selle õllega teha tahtsid? Ära juua?
                      Nagu fittibaldi arvas, et piimaga peaks läbi ajama
                      Jalgpallihaigla juhatuse liige

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'Kus oli eesti politsei???\'

                        Originally posted by Stinger


                        Originally posted by b0xter

                        igatahes staadioni juures mõtlesin Andrega et lähex toox paar õlle...
                        ...ning viimased sõnad olid: joo vähem....
                        Aga kui nüüd veel järgi mõelda, siis oli mentidel õigus, sa oled alles 17, mida kuradit sa selle õllega teha tahtsid? Ära juua?
                        Nagu fittibaldi arvas, et piimaga peaks läbi ajama
                        Mendid vaevalt teadsid et ta 17 on, seda enam et ta siis oli üldse 16

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'Kus oli eesti politsei???\'

                          /me irwitap :P

                          Kommentaar

                          Working...
                          X