320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Gruusia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Orginally posted by Rain

    21. august 2002- Eesti vs Gruusia. A. Le Coq Arena.
    Kes vaatama läheb?
    Olen täiesti veendunud, et seda mängu ei lähe keegi vaatama. Võib-olla ainult paar juuatäis kaevurit.
    sorry, ei saa aru, mis tähendab keegi ei lähe vaatama??? Raudpolt et mina ja veel sajad, loodetavasti tuhanded.
    Supplies!

    Kommentaar


      #17
      Mina küll ei usu, et nüüd Gruusia mängul (ja ka teistel tulevastel mängudel) nüüd see joobekontroll eriti jõuliseks läheks. Eriti arvestades seda, et mentidel ei tekkinud joobes EESTI fännidega küll mingeid probleeme. Niipalju, kui me võtnud olime, oli minu arvates normaalne. Rohkem nagu ei olekski tohtinud- poleks ajaloolisest matsist nagu eriti midagi näinud.
      keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

      Kommentaar


        #18
        Saksa jalgpalli foorumit lugedes tulid need krautide maal m2ngivad grusiinid ka ilusasti meelde. Kobiashvili, Iashvili ja Zkitishvili.
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          #19
          Orginally posted by van der Sell

          Orginally posted by Rain

          21. august 2002- Eesti vs Gruusia. A. Le Coq Arena.
          Kes vaatama läheb?
          Olen täiesti veendunud, et seda mängu ei lähe keegi vaatama. Võib-olla ainult paar juuatäis kaevurit.
          sorry, ei saa aru, mis tähendab keegi ei lähe vaatama??? Raudpolt et mina ja veel sajad, loodetavasti tuhanded.
          nalja ei mõista või???

          Kommentaar


            #20
            Orginally posted by eston

            Orginally posted by van der Sell

            Orginally posted by Rain

            21. august 2002- Eesti vs Gruusia. A. Le Coq Arena.
            Kes vaatama läheb?
            Olen täiesti veendunud, et seda mängu ei lähe keegi vaatama. Võib-olla ainult paar juuatäis kaevurit.
            sorry, ei saa aru, mis tähendab keegi ei lähe vaatama??? Raudpolt et mina ja veel sajad, loodetavasti tuhanded.
            nalja ei mõista või???
            ei!! ei saa kah aru!!!
            LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

            Kommentaar


              #21
              Mehed, kui kedagi tsiteerite, siis ikka seda lõiku, mille kohta kommentaar. Muidu lähevad postitused mõttetult pikaks, tihtipeale on sisu ainult paar lauset, aga quote'tud on jube hunnik.
              Jalgpallihaigla patsient #172
              Diagnoos: raskekujuline futboliit

              Kommentaar


                #22
                tundub et grusiinide meeskond ei olegi nendest viletsate vallast a EESTI ikka võidab

                Kommentaar


                  #23
                  Mina kavatsen küll kohale ilmuda. Ja küll me võidame.
                  Võitlusväljal jääb jänes tagalasse ..kus ta näitab end hea strateegina ..alkoholi möjul muutub ta julgemaks ja agresiivsemaks...

                  Kommentaar


                    #24
                    Seoses Eesti koondise võiduga on hea moodus enda sünnipäeva tähistada, mis samale päevale langeb.

                    Kommentaar


                      #25
                      Mina lähen kindlasti vaatama.
                      poborsky@jalgpallihaigla.ee

                      Kommentaar

                      Working...
                      X