320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kaarel Kiidron (Tartu JK Tammeka, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Jalgpalliterminid on meil kõik täiesti selged, viisakusterminid samuti, igapäevaselt vajaminevad sõnad samuti - "kana", "siga", "leib", "vesi" ja nii edasi.

    Kommentaar


      #47
      Kauges tulevikus saavad Kiidron & Tenno avada Eesti-Tšehhi import-eksport lihaäri

      Aga teistel teemadel: hakkake follower'ideks, siis on Kiidronil motti kirjutada - https://twitter.com/#!/KaarelKiidron

      Kommentaar


        #48
        Kiidron põhis, Tenno pingil, esimese viie minutiga 1:1

        Kommentaar


          #49
          Kodus juba 3:1 ees!

          Kommentaar


            #50
            Kaarel Kiidron aitas oma meeskonna 4:2 võidule
            299195

            Kommentaar


              #51
              Natu põhjalikumalt ka.

              Kommentaar


                #52
                Ja Kaarel ise asjast Profisportlase blogis: http://profisportlane.edicypages.com...kaarel-kiidron

                "Eile kaotasin liiga palju kahevõitlusi, 1. värav jäi natuke minu hingele ning üleüldse, olles keskkaitsja ja lastes lüüa vastastel 2 väravat, siis ei olegi võimalik rahule jääda."

                Kommentaar


                  #53


                  Tenno ei anna alla!
                  //

                  Kommentaar


                    #54
                    Bohemians 1905 vastu, Kiidron põhis ning Tenno pingil.

                    Kommentaar


                      #55
                      Jäid 1:0 võõrsil taha kuulsa vastase vastu, kuid 85 minutil asusid juba 1:2 juhtima.

                      Kommentaar


                        #56
                        Nüüd on vaja loota homses mängus Sigma Olomouci kaotust Slavia Prahale ja ülehomses mängus Banik Ostrava kaotust Viktoria Plzenile, siis lahutab ˇi˛kovit püsimajäämiskohast 3 punkti.

                        Kommentaar


                          #57


                          Kaarel võtab viimase mängu kokku!
                          //

                          Kommentaar


                            #58
                            Väärib koondist, hea üllatus, eeldasin, et nendest kahest Tenno lööb läbi, Kiidron on tõesti üllatus minu jaoks !

                            Kommentaar


                              #59
                              "...iga 4 tunni tagant võtan 600 mg ibuprofeni, päevas max. 2400 mg"

                              Kas see on nüüd päris õige lähenemine? Minu teada ei soovitata valuvaigistitega liiale minna, valu tundmata võib haigele kohale veelgi enam liiga teha vms.

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                                "...iga 4 tunni tagant võtan 600 mg ibuprofeni, päevas max. 2400 mg"

                                Kas see on nüüd päris õige lähenemine? Minu teada ei soovitata valuvaigistitega liiale minna, valu tundmata võib haigele kohale veelgi enam liiga teha vms.
                                Kui ma ei eksi, siis mingis jalgpalliteemalises dokumentaalis räägiti, et liigsed valuvaigistid põhjustavadki jalgpalluritel südamerabandusi.
                                Pealegi need ju ei ravi vigasust, vaid lihtsalt peidavad valu.
                                Algselt postitas Cule
                                Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                                Kommentaar

                                Working...
                                X