320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hannes Anier (JK Tallinna Kalev, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tom K Vaata postitust
    Üleminekuakna viimasel päeval lahti lasta, väga viis.
    See on väga levinud praktika. Suhteliselt kasulik ka Anierile, kui isegi duublis enam peale ei saanud.

    Kommentaar


      Tulgu Florasse tagasi, kasvõi pooleks hooajaks..

      Kommentaar


        ootame Eestisse PL taset tõstma

        Kommentaar


          Noorema Anieri puhul täielik vaikus?

          Kommentaar


            Ei saa sellest mängijast aru. Mida ja keda ta otsib ja loodab leida? Millal ta viimati mõnes ametlikus klubimängus väljakul käis?
            Mina tema asemel sõlmiks mõne Eesti klubiga kasvõi amatöörmängija lepingu,et välismaa pakkumise korral saaks kohe klubi vahetada.
            Aga hetkel ilma igasuguse mängupraktikata ei soovi ju teda keegi!
            Kas tõesti Eestis mõistes tasemel mängija hakkab aiataha minema?
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Algselt postitas budu Vaata postitust
              Ei saa sellest mängijast aru. Mida ja keda ta otsib ja loodab leida? Millal ta viimati mõnes ametlikus klubimängus väljakul käis?
              Mina tema asemel sõlmiks mõne Eesti klubiga kasvõi amatöörmängija lepingu,et välismaa pakkumise korral saaks kohe klubi vahetada.
              Aga hetkel ilma igasuguse mängupraktikata ei soovi ju teda keegi!
              Kas tõesti Eestis mõistes tasemel mängija hakkab aiataha minema?
              Mida sa ajad? Ta lõi ju koondise eest värava.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                Mida sa ajad? Ta lõi ju koondise eest värava.
                Ma jah saan aru,et osadele meestele ongi koondis koht,kus saavad mängupraktikat ,aga ma siin räägin ikka klubijalgpallist ja mitu kuud sellest koondiseväravast ka möödas on?
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas budu Vaata postitust
                  Ma jah saan aru,et osadele meestele ongi koondis koht,kus saavad mängupraktikat ,aga ma siin räägin ikka klubijalgpallist ja mitu kuud sellest koondiseväravast ka möödas on?
                  Kui koondise eest skoorib siis pole vajagi tal klubijalgpalli. Tuleb lööb enda väravad koondises ära ja läheb koju tagasi. Järgmine mäng jälle.

                  Kommentaar


                    Põhimõtteliselt pole ta aastast 2012 saanud korralikult mängupraktikat, Odenses sai ta mõne üksiku mängu, oli pikalt töötu, Aues ei saanud ta ühtegi mängu, nüüd on jälle töötu, keeldub Eestis mängimast. Mõni mees ootab pudrumägesid, kuigi mingeid saavutusi pole ette näidata. Mõni mees ootab ja jääbki ootama nii, nõme, sest talenti on tal küllaga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas terrorwheel Vaata postitust
                      Põhimõtteliselt pole ta aastast 2012 saanud korralikult mängupraktikat, Odenses sai ta mõne üksiku mängu, oli pikalt töötu, Aues ei saanud ta ühtegi mängu, nüüd on jälle töötu, keeldub Eestis mängimast. Mõni mees ootab pudrumägesid, kuigi mingeid saavutusi pole ette näidata. Mõni mees ootab ja jääbki ootama nii, nõme, sest talenti on tal küllaga.
                      Tema vanus on selles ajavahemikus (2012-15) olnud 19-22. Ehk põhiline arenguaeg üleminekus noorteklassist täiskasvanute jalgpalli.
                      Aga noh, kui "kõvade" meeste loogika kohaselt on treening nõrkadele ja alles mängus selguvad tõelised tegijad (you talking about practice? not a game?), siis Hannes tegutseb ilmselt vastupidise malli järgi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                        Aga noh, kui "kõvade" meeste loogika kohaselt on treening nõrkadele ja alles mängus selguvad tõelised tegijad (you talking about practice? not a game?), siis Hannes tegutseb ilmselt vastupidise malli järgi.
                        Treenimine teeb treenijaks. Kui kolm aastat mängu ei saa, tuleb midagi kapitaalselt muuta.
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          Eks me näe teda veel Premium liigas mängimas, vähemalt mina loodan. Talenti ja oskusi on!
                          YNWA

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dareth Vaata postitust
                            Treenimine teeb treenijaks. Kui kolm aastat mängu ei saa, tuleb midagi kapitaalselt muuta.
                            Mu point oli tegelt sama, ilmselt sõnastasin segaselt.

                            Kommentaar


                              Lõpetas jalgpalluri karjääri ja hakkab suvel Pärnu rannas Balbiino jäätiseid müüma või kui Arsenalist pakkumine tuleb hakkab uuesti mängima...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas godzilla Vaata postitust
                                Lõpetas jalgpalluri karjääri ja hakkab suvel Pärnu rannas Balbiino jäätiseid müüma ...
                                kas see vajab ka füüsilist ettevalmistust? nägin teda MyFitnessis treenimas

                                Kommentaar

                                Working...
                                X