320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Frank Liivak (Sligo Rovers, Iirimaa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma ei näe selles Napolis mitte jätkamises midagi halba. Usun, et poisil potensiaali on ja võibolla ongi arengu tüübilt nagu eestlane, et algul ei saa vedama ja pärast pidama.

    Kommentaar


      Kahe sõnaga: ära plära!
      http://blog.soccernet.ee/2014/12/18/pole-andekas-ara-plara/


      "Seega ei asetatud meest vabaagentide nimekirja seetõttu, et ta ei olnud hea ja klubi teda enam ei vajanud. /--/ Mees palus klubil end ise vabaks lasta, et saaks edasi liikuda."
      Sesmõttes ma ei kahtle, et Liivakul võivad head diilid soojas olla, aga ilme on ka see, et Napoli eestlases piisavat taset ei näinud, et teda endal hoida või üritada teda rahaks teha. Võib-olla olen ma loll ja ei saa asjadest aru, aga miks peaks Napoli andeka noormängija TASUTA vabaks laskma? See pole ju loogiline?

      "Mänguaega sai mees ju regulaarselt."
      Oleneb, kuidas seda sõna "regulaarselt" võtta. 12st liigamängust sai Liivak kirja 90 minutit kolmel korral ning neljal korral ei saanud mees platsilegi.

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Sesmõttes ma ei kahtle, et Liivakul võivad head diilid soojas olla, aga ilme on ka see, et Napoli eestlases piisavat taset ei näinud, et teda endal hoida või üritada teda rahaks teha. Võib-olla olen ma loll ja ei saa asjadest aru, aga miks peaks Napoli andeka mehe TASUTA vabaks laskma? See pole ju loogiline?
        Samad mõtted on mind tabanud. Kui Inglismaalt ikkagi oli-on niivõrd suur huvi, siis miks Napoli ta rahaks ei tee, vaid lihtsalt mängijal tasuta minna laseb? See ei allu nagu eriti mingile loogikareeglile. Või on Napoli jaoks saadav raha selline kommiraha, mis ei vääri pingutamist?

        Eks siis nüüd lähiaeg annab vastuse kui tõsine huvi kellegil ta vastu on olnud, sest nüüd ei saa nagu miski takistada tal minna sinna, kust huvi on.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust

          'Franki ema teatas eile õhtul sotsiaalmeedias, et tegemist on hea uudisega.' - Rumori FB lehekulg: https://www.facebook.com/rumodispo/p...tal_comments=3 (.
          Arvata võiks ju, et see tähendab, et Frankil on mingid klubi variandid olemas? Vaevalt, et ema peaks heaks uudiseks seda, et poeg tuleb koju tagasi ja karjäär välismaal on praeguseks läbi.

          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          Või on Napoli jaoks saadav raha selline kommiraha, mis ei vääri pingutamist?
          Arvestades Napoli rahakoti suurust, siis ilmselt Primavera noore eest saadav summa oleks tõesti nii väike, et parem lasevad mängija huvides ta niisama minema.

          Kommentaar


            Algselt postitas terrorwheel Vaata postitust

            Arvestades Napoli rahakoti suurust, siis ilmselt Primavera noore eest saadav summa oleks tõesti nii väike, et parem lasevad mängija huvides ta niisama minema.

            Vot sellesse ma ei usu.
            Itaalias on kombeks enne 80 korda kuhugi laenule saata või jagada mängijaõigusi 50/50 teiste klubidega, kui mängija huvides ta niisama minema lasta.
            Üldiselt lastakse ikka neil tasuta minna, keda tõesti enam vaja ei ole.

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Sesmõttes ma ei kahtle, et Liivakul võivad head diilid soojas olla, aga ilme on ka see, et Napoli eestlases piisavat taset ei näinud, et teda endal hoida või üritada teda rahaks teha. Võib-olla olen ma loll ja ei saa asjadest aru, aga miks peaks Napoli andeka noormängija TASUTA vabaks laskma? See pole ju loogiline?
              See.

              Tähemärgid. Diilid soojas ja Napoli on nagu puuga pähe saanud. LOL.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                ma ei saagi hästi aru, millest see suur poleemika sellest et napoli ei taha teda, kui ei taha ei taha, ehk tahab keegi teine, on ikka kõvasti tasemelt sitemad mehed mänginud välisliigades ja mängivad edaspidigi. kõik oleme ju näinud, et oma 18 aasta juures on mehel küpsust ja talenti ikka kõvasti rohkem, kui siinsetel eesti liigas toksivatel eakaaslastel. seda ei muuda see napoli loobumine temast nüüd küll kuidagi. tähtis on mis nüüd edasi saab.

                Kommentaar


                  Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                  Su väide hala kohta ka ei päde kui Liivak oleks Hispaania, Saksa või Itaalia noortesüsteemis pallinud. Oled ilmselt märganud, et ma ei poolda ühtegi neist riikidest. Lihtsalt varasemad kogemused (Ojamaa nt) või Kink, Zenjov, praegu ka vennad Anierid näitavad nii armutult, et need suurriikide madalamates liigades või akadeemias pallimine ei ole mitte kuskile viinud. Siia patta võib panna ka vene kodakondse Nikita Andrejevi, kes vist Almeriaga lepingu kunagi tegi ja siis järsku duublisse maandus ja mis temast praegu saanud on. Ei õpita üldse vigadest.

                  Pohlaku visioon on õige, võta samm korraga, ära ela pilvedes, kohandu riigiga, kuhu lähed pallima, et ei peaks mingisuguseid kultuuriśokke üle elama. Selles suhtes on Klavan eeskujulik näide, kes ei tõusnud pilvedesse, vaid samm sammult oma karjääri üles ehitanud ja nüüd ka kaugemale jõudnud. Kannatlik tasub olla.
                  Andreas Sutt, Marek Kaljumäe? Ilmselt on mõni hollandlane veel, kes kohe meelde ei tulnud.

                  Mis ma tahan öelda, on see, et asi on siiski kinni mängijas ning tema oskustes ja karakteristikas. Nii nagu ei ole Itaalia mingi neetud koht eestlastele, nii ei ole ka Holland mingi kindel edu valem edukaks karjääriks. Mitte et mul Hollandi kui jalgpalliriigi vastu midagi oleks - vastupidi, minu meelest on Holland samuti eestlastele väga heaks sihtkohaks, kus jalgpalliharidust omandada. Lihtsalt point on selles, et põhirõhk on ikka sellel, mis materjalist mängija tehtud on ning mis stiil temas parima välja toob.
                  Coraje, corazón y cojones.

                  Kommentaar


                    Tüüpiline ajakirjandus, kus mitte millestki imetakse mingi klikivääriline lugu välja. Kõikidele, kellel silmad peas ja jalgpallist midagi mõistavad on arusaadav, et Liivak on talendikas mängija. Kas temast kunagi asja saab või kui kõrgele ta jõuab sõltub nii paljudest erinevatest asjaoludest, et seda ei oska mitte keegi ette ennustada.
                    Aga üpris selge on see, et selle jaoks, et murda ikkagi Euroopa ühe tippklubi põhikoosseisu ründava mängijana peab sinus ikkagi olema eriline sära. Eesti mõistes on ta muidugi supertalent, Euroopa mõistes kipun kahtlema, aga kui ta areng endale sobivas klubis jätkub võib temast saada vähemalt Operiga sarnase kasuteguriga mängija meie koondisele.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                      Andreas Sutt, Marek Kaljumäe? Ilmselt on mõni hollandlane veel, kes kohe meelde ei tulnud.

                      Mis ma tahan öelda, on see, et asi on siiski kinni mängijas ning tema oskustes ja karakteristikas. Nii nagu ei ole Itaalia mingi neetud koht eestlastele, nii ei ole ka Holland mingi kindel edu valem edukaks karjääriks. Mitte et mul Hollandi kui jalgpalliriigi vastu midagi oleks - vastupidi, minu meelest on Holland samuti eestlastele väga heaks sihtkohaks, kus jalgpalliharidust omandada. Lihtsalt point on selles, et põhirõhk on ikka sellel, mis materjalist mängija tehtud on ning mis stiil temas parima välja toob.
                      Liivakul on jalgpalli ABC omandatud tulpidemaal. Oluliselt nooremana kui sinu poolt viidatud mängijatel. Muidugi pole Holland mingi kindel edu valem, kuidas edu saavutada (seda tõestab ka vaid kahe palluri-Klavan, Oper) läbilöök Eredivisie tasandil, kuid julgeks pakkuda, et Liivaku näol on ehk tegemist 90 date andeikaima palluriga Eestis. Ja eeldused võiks läbilöögiks olemas olla just seal riigis, kus noorena kasvanud. Minu pärast võib see olla ka Belgia,Śveits, Austria vms kui kitsalt Holland vastumeelsust tekitab.
                      Wij komen terug met de cup in de hands

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        "Mänguaega sai mees ju regulaarselt."
                        Oleneb, kuidas seda sõna "regulaarselt" võtta. 12st liigamängust sai Liivak kirja 90 minutit kolmel korral ning neljal korral ei saanud mees platsilegi.
                        http://www.transfermarkt.com/frank-l...n//plus/1#ITJ3 - noortevuti omapärasid arvestades on ta ikka väga regulaarselt ja normaalselt Napolis mängida saanud. Sel hooajal on mänguaeg kokku kuivanud novembri algusest. Ehk täpselt sellest ajast, kui Inglismaa klubide huvi avalikuks tuli. Igatahes sellise statistika põhjal on küll sõnapaar "regulaarne mänguaeg" asjakohane.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Vot sellesse ma ei usu.
                          Itaalias on kombeks enne 80 korda kuhugi laenule saata või jagada mängijaõigusi 50/50 teiste klubidega, kui mängija huvides ta niisama minema lasta.
                          Üldiselt lastakse ikka neil tasuta minna, keda tõesti enam vaja ei ole.
                          Nojah, aga Liivakul sai leping läbi ju ja kui ta ise seda pikendada ei tahtnud siis polegi võimalik neil teda kinni hoida ja raha teenida tema pealt ju?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                            http://www.transfermarkt.com/frank-l...n//plus/1#ITJ3 - noortevuti omapärasid arvestades on ta ikka väga regulaarselt ja normaalselt Napolis mängida saanud. Sel hooajal on mänguaeg kokku kuivanud novembri algusest. Ehk täpselt sellest ajast, kui Inglismaa klubide huvi avalikuks tuli. Igatahes sellise statistika põhjal on küll sõnapaar "regulaarne mänguaeg" asjakohane.
                            Kui võtame arvesse Naapoli Primavera senise hooaja mänguminutid, siis Liivak on enda satsis 14. kohal. Vähemalt statistikale tuginedes ei näe, et ta noortesatsis põhiraskust kannaks. Kui arvestada, et ühest Primavera aastakäigust vaevalt lademetes tasemel mängumehi sirgub, siis võib-olla tekib siin ometigi väike kahtlusekoht? Samas vb oli Liivak ka vahepeal haige või põhisatsi juures või jumal teab mis.

                            Kommentaar


                              TransferMarkti järgi oli Frank üks kõige kallimaid mängijaid Napoli Primaveras.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                                Kui võtame arvesse Naapoli Primavera senise hooaja mänguminutid, siis Liivak on enda satsis 14. kohal. Vähemalt statistikale tuginedes ei näe, et ta noortesatsis põhiraskust kannaks. Kui arvestada, et ühest Primavera aastakäigust vaevalt lademetes tasemel mängumehi sirgub, siis võib-olla tekib siin ometigi väike kahtlusekoht? Samas vb oli Liivak ka vahepeal haige või põhisatsi juures või jumal teab mis.
                                Nagu ma ütlesin, siis need mängud, kus ta pingile on jäänud, on tulnud alates novembrist. Sinnamaani alates Napolisse minekust on ta reaalselt kogu aeg mängida saanud - liigas, karikas, Meistrite liigas. Kus iganes.

                                Minu point on see, et ta ei ole keiss a la Anier või Zenjov, kes treeneri arust täielik kõnts on. Regulaarne mänguaeg tähendabki seda, et saab pidevalt mängida. Ta ei ole olnud pingisoojendaja a la Sagna Citys või eelmainitud eestlased.

                                Seega ei tasu öelda, et ta on oma grupi viletsaim mees või andetu tükk puud. Jah, ta ei pruukinud olla Napoli põhitiimi materjal, aga seda ei ole väga-väga paljud.
                                Last edited by Kasper; 18.12.14, 22:12.
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X