320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Frank Liivak (Sligo Rovers, Iirimaa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täna pidas Liivaku koduklubi juba järjekordse mängu - kas keegi leiab selle kohta mingit infot - niipalju on teada, et vastaseks oli A.D. PARLA "A" ning tulemuseks 1-1.

    Kommentaar


      Algselt postitas priity Vaata postitust
      Täna pidas Liivaku koduklubi juba järjekordse mängu - kas keegi leiab selle kohta mingit infot - niipalju on teada, et vastaseks oli A.D. PARLA "A" ning tulemuseks 1-1.
      Täna ta veel kaasa teha ei saanud, debüüt tuleb plaani kohaselt järgmises mängus Real Madrid C vastu.
      Newton Heath 1878

      Kommentaar


        Et siis: Napoli noorest tasuta minema lastud mängija liikus edasi samale või viletsamale tasemele. Šokeeriv.

        Tahaks siinkohal ka plaksutada aasta mõtteterale: "Kuigi Itaalia tippklubis Napolis jõudis Liivak juba põhimeeskonna veerele, ei näinud Liivak seal jätkamises perspektiivi."
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Et siis: Napoli noorest tasuta minema lastud mängija liikus edasi samale või viletsamale tasemele. Šokeeriv.
          Minagi ei näe siin põhjust hõiskamiseks, aga poisil tundub plaan olema ja praegune klubi vaid vaheetapp suveni. Nagu ta ise on öelnud, et tähtis pole, kus ma praegu mängin, vaid kus mängin 2 aasta pärast. Äkki ootaks siiski natuke selliste ironiseerivate ja "šokeeriv" postitustega. Võib-olla on ta valitud tee õige, võib-olla vale, sellele annab aeg arutust.

          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Tahaks siinkohal ka plaksutada aasta mõtteterale: "Kuigi Itaalia tippklubis Napolis jõudis Liivak juba põhimeeskonna veerele, ei näinud Liivak seal jätkamises perspektiivi."
          Härra Sarkasm oma parimas mahlas. See, et ta mõned treeningud Napoli põhimeeskonnaga kaasa tegi, ei tähenda veel, et tal meeskonnas jalg uksevahel oli. See on pigem meie meedia luulu. Napoli eest poleks tal niipea olnud lootustki debüüti teha.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Meil on ju olemas üks paraleel ajaloost. Nimelt Henrik Ojamaa oma. Kui mu mälu ei peta, siis üritas ta sisuliselt ainukesena oma akadeemia "lennust" kaks aastat jalga Derby esindusvõistkonna ukse vahele saada kuid ebaõnnestunult. Lõpuks siis hakkas läbi Briti ja Hollandi madalamate liigade sedasama teed käima mida Liivak üritab juba praegu teha.

            Kommentaar


              Terve eesti on täis supermanageere, sest kõik on siin targemad kui Liivak ja tema manageerid kokku!
              Mina olen sellise riigi üle ainult õnnelik!
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                Terve eesti on täis supermanageere, sest kõik on siin targemad kui Liivak ja tema manageerid kokku!
                Mina olen sellise riigi üle ainult õnnelik!
                Foorum ongi koht,kus iga üks saab oma arvamust avaldada. Saan aru,et sinul tõi teiste arvamused lausa pisara silmi
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                  Kiire otsing andis tulemuseks, et klubi uueks pomoks võib olla argentiinlasest superagent Gustavo Mascardi (tema taga on muidugi muidki investoreid), kes muuhulgas vahendas kunagi ammustel aegadel näiteks Veroni üleminekut Manchester Unitedisse ning Crespo üleminekut Laziosse. Mascardi minevikku uurides võib sealt leida igasugu hämaraid seiku ja kohtuvaidlusi, kuid mõjuvõimu ja sidemeid tundub mehel jalgpallimaailmas olevat. Praegu peaks tema juhitav grupp esindama muuhulgas näiteks Juan Iturbet ning Paulo Dybalat.

                  Kes tahab härra kohta rohkem teavet, siis tema agentuuri koduleht peaks olema siin.

                  Mis Alcobendase ostu veel puudutab, siis väga palju sisulist informatsiooni selle kohta väga ei leia. Üsna tuntud Hispaania spordiajakirjanik Javier Matallanas mainis oma AS blogis vaid väga lakooniliselt, et projekt hõlmab noorte talentide meeskonda toomist ning nende abil ka Segundasse jõudmist. Märksa tõenäolisem on aga see, et klubi hakatakse kasutama kuidagi tehingute vahelülina. Praegu on selliste klubide kasutamine kolmandate osapoolte (agendid, agentuurid, investorid) poolt päris trendikaks skeemiks tõusnud: näiteks ostis Neymari agendist isa koos mingite tegelastega hiljuti ühe väikese klubi Brasiilias ning kasvõi seal samas Hispaanias on mõni teine klubi samamoodi kolmandate osapoolte poolt üle võetud.
                  Aitäh!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                    Minagi ei näe siin põhjust hõiskamiseks, aga poisil tundub plaan olema ja praegune klubi vaid vaheetapp suveni. Nagu ta ise on öelnud, et tähtis pole, kus ma praegu mängin, vaid kus mängin 2 aasta pärast. Äkki ootaks siiski natuke selliste ironiseerivate ja "šokeeriv" postitustega. Võib-olla on ta valitud tee õige, võib-olla vale, sellele annab aeg arutust.
                    Noooo, kui oodata, siis ei saa ju pärast targutada, et "ma ju teile ütlesin" Või siis - kui läheb teisiti, käbe ära kustutada. Ja siis jälle targutada.

                    Aga. Jalgpall on äri. See pole mingi heategevussport, kus Real Madridi vms uksele koputav kutt niisama minema lastakse. Mina võtan selle kõige aluseks. Ehk kui Napoli oleks temast mingit pappi näinud, poleks teda never ever ära lastud. Igat senti loetakse, kuigi Kasper ja mõni teine võivad arvata, et klubidel on rahast suva. Mina arvan vastupidi, et pigem loobutakse investeeringutest, mis on nende hinnangul ebaõnnestunud. Nagu äris üldse.

                    Ojamaa on tore näide, kuid kui Poola aeg välja arvata (umbes üks hooaeg), siis ma ei julgeks küll öelda, et ta oleks Derby tasemeni küündinud, kuid see on rohkem selline sulle Malle ja mulle Pille vaidlus, kuid päris üle Derby peade, et kõik nüüd kahetsevad, pole see just läinud.

                    Seega võib Liivak olla pigem Rootsi meistriliiga tase, kuid loodame parimat. Samas, kui Punkti jutt (ja väga hea jutt, kiitus) on tõsi, siis mina pigem muretseks, et agent on ajanud toredat mesijuttu, meelitades kliendi klubisse, mida juhib veel heast sõbrast agent, et siis hiljem mängija maha müüa maks kasuga kõigi va mängija enda jaoks. Aga ehk on paranoia.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                      Miks sa oma allikat ei avalda?
                      sest see info pole avalikuks tarbeks, see on sõprade vaheline suhtlus, kus räägime jalgpallist ja selles toimuvast.
                      mina ajendas sekkuma ilmselt õiglustunne, sest Ivari üleolev kommentaar Rumori kohta oli põhjendamatu. ma ei hakka seda tõestama, aga loomulikult on see vajadusel lihtsalt tõestatav. muidu ma poleks sekkunud.
                      on ilmselge, et mängija teeb oma tööd ja agent teeb oma tööd. ja agent ei peagi igast kontaktist või infokillust ette kandma, kui ta ei pea seda oluliseks.
                      Aga mis Franki puutub, siis ma loodan siiralt, et ta plaanid ka täituvad ning ühel päeval mängib ta La Ligas

                      Kommentaar


                        Huvi pärast küsiksin veel, et milliselt leheküljelt te neid Alcobendase tulemusi ja koosseise vaatate? Hetkel pean silmas siis näiteks seda mis pühapäeval toimus. Üritasin ise ka otsida aga kohe kuskilt ei leidnud, kui pühapäeval otsisin ehk vahetult peale mängu.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                          Huvi pärast küsiksin veel, et milliselt leheküljelt te neid Alcobendase tulemusi ja koosseise vaatate? Hetkel pean silmas siis näiteks seda mis pühapäeval toimus. Üritasin ise ka otsida aga kohe kuskilt ei leidnud, kui pühapäeval otsisin ehk vahetult peale mängu.

                          Kommentaar


                            Real Madrid C ei ole Real Madridi duubel, vaid kolmas meeskond. Zidane on duubelmeeskonna peatreener ja kõigi eelduste kohaselt läheb ka Ødegaard duublisse.
                            Newton Heath 1878

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                              Real Madrid C ei ole Real Madridi duubel, vaid kolmas meeskond. Zidane on duubelmeeskonna peatreener ja kõigi eelduste kohaselt läheb ka Ødegaard duublisse.
                              Paljud mängijad pendeldavad teise ja kolmanda meeskonna vahel päris palju. Näiteks Enzo Zidane mängib enamjaolt siiski veel kolmandas meeskonnas.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X