320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Oper Hansa Rostocki?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    njah....tegelt ta v6ix jah kuhugi inglismaale saada ikka

    Kommentaar


      #17
      ma ei tea, kas arsenal on eestlaste jaox 6ige koht, seal on ennegi juhtunud, et head m2ngijad veedavad suure osa ajast pinki nyhkides ja uued ostud ei murra l6plikult algkoosseisu. targem olex rihtida kuhugi tabeli ylemise keskosa klubisse( nt aston villa, west ham ja muud sellised)
      Which ship has never docked at Liverpool?
      The Premiership.

      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

      Kommentaar


        #18
        Ei tea kas seal oleks tal õige koht...

        Hansa Rostock on p*sk klubi ja Saksamaale mängima minna sinna ei tuleks vast erit kasuks. Kui Opile juba pakkumisi peaks ka tulema, siis Rostocki minekuga ei soovitaks tal kiirustada. Aga noh, mis siis kui mingi hiilgelsumma pakutakse, siis.......

        Kommentaar


          #19
          Ma arvan, et esialgu on Eesti koondisele kasulik, et Oper ja Zelinski koos mangivad. Kuid 2 aasta parast v6i varemgi tuleb see aeg, kus Operil oleks vaja edasi liikuda, et areneda. Iseasi, kas just Hansa Rostock muidugi see 6ige koht on.
          s**t happens

          Kommentaar


            #20
            Orginally posted by Lauri

            Ma arvan, et esialgu on Eesti koondisele kasulik, et Oper ja Zelinski koos mangivad. Kuid 2 aasta parast v6i varemgi tuleb see aeg, kus Operil oleks vaja edasi liikuda, et areneda. Iseasi, kas just Hansa Rostock muidugi see 6ige koht on.
            mina arvan nii et opi võiks edasi minna kuskile paremasse klubisse sest oligi aalborg mõeldud hüppelauana
            aga ints võiks seal ikka veel toksida
            aga mis te arvate kas tal oleks praegu inglise I divisionis parem kui taanis
            jürgen
            Jalgpallihaigla liige NR. 69

            Kommentaar


              #21
              igatahes div1 oleks parem.

              Kommentaar


                #22
                minu arvates ka
                aga ikka see vana jama töölubadega
                ma juba ootan millal eesti euroopa liitu saaks sest siis oleks mängijate välismaale siirdumine ju palju lihtsam
                arvati et opi jäigi sellepärast arsenaliga lepingust ilma
                jürgen
                Jalgpallihaigla liige NR. 69

                Kommentaar


                  #23
                  tööload ongi tegelt ainus põhjus miks ma tahan et eesti euroliitu saab sest siis jääb ära see jama nende taotlemisega.

                  zelinski pidi ju ka mingi paar aastat tagasi div2 blackpooli minema kuid asi jäi tööloa taha seisma.

                  sommidel hakkas ka ju siis rohkem mängjaid inglismaale siirduma peale seda kui nad elastusid

                  Kommentaar


                    #24
                    Orginally posted by eston

                    tööload ongi tegelt ainus põhjus miks ma tahan et eesti euroliitu saab sest siis jääb ära see jama nende taotlemisega.

                    zelinski pidi ju ka mingi paar aastat tagasi div2 blackpooli minema kuid asi jäi tööloa taha seisma.

                    sommidel hakkas ka ju siis rohkem mängjaid inglismaale siirduma peale seda kui nad elastusid
                    jälle meie mõttelend ühtib
                    ja muuseas
                    KAS ME EI OLE TTÄNA AKTIIVSED?
                    jürgen
                    Jalgpallihaigla liige NR. 69

                    Kommentaar


                      #25
                      ma siin vaatasin oma viimase posti üle ja avastsin et viimane lause on veits segane

                      peaks olema
                      sommidel hakkas ka ju siis rohkem mängjaid inglismaale siirduma peale seda kui nad ELi astusid

                      to jürgen
                      aktiivsed olime jah eile

                      Kommentaar


                        #26
                        noh igastahes ma sain su mõttest aru
                        aga toome vastupidise näite
                        norrakad peale seda kui nad olid esitanud südika partii inglismaa vastu läksid samuti inglismaale kuigi nad pole EL liikmesriik
                        to eston me olime Väga aktiivsed
                        jürgenson
                        Jalgpallihaigla liige NR. 69

                        Kommentaar


                          #27
                          see on ka võimalus.
                          sama värk toimus põhimõtteliselt ju peale seda kui taani 92 aastal tuli ja lambist võitis EMi ja peale seda tõusis kohe taani mängjate reputatsioon ning nõudlus. ja ega nad siis ELi kuulunud

                          kui et sama juhtuks eestlastega peame näitama palju ühtlasemat mängu pikema aja jooksul mitte ainult mõned üksikud eredad sähvatused(a la holland 4-2) segamini täiesti amatöörlike(5-0 hollandile) esitustega

                          Kommentaar


                            #28
                            jalgpall on alti ümmargune ja eesti oleks võinud ka hollandit võita kuid olgem ausad see oleks olnud suur õnn ja vedamine sest ega eesti ei kuulu ju fifa reitingu järgi 10-sse
                            jürgenson
                            Jalgpallihaigla liige NR. 69

                            Kommentaar


                              #29
                              to lincoln

                              norra pole hea näide, sest hoolimata sellest, et norra ei kuulu EL-i on neil EL-ga tööjõu vaba liikumine. s.t., et norra jalgpallurid on samas staatuses, mis EL omad.

                              Kommentaar


                                #30
                                Ma kipun kahtlema kõikides spekulatsioonides mis puudutavad Operit.Pigem oli see ühekordne ragistamine treenerige,mis meie ajakirjanduses ülesse on puhutud.:P
                                Jalgpallihaigla liige.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X