320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Andrei Stepanov (89/1)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
    Ma ei tea kas asi on minus, aga minu arust nüüd peale Stepanovit on meie koondis arenenud veel rohkem edasi ja näidanud väga head mängu. Ka kaitses
    Jah asi on sinus, suured tänud sulle kõikide fännide poolt, et oled andnud nõnda suure panuse koondise arengusse

    Kommentaar


      Stepanovi koduklubi võib ühineda meistriliiga meeskonnaga

      Kommentaar


        no siis saab kindel olema,et meie mees sealt lahkub.Stjopa võiks tõeti omale leida klubi kus saaks ikka normaalselt mänguaega,kasvõi kuskil skandinaavia esiliigas.väärt mees ikka ka meie koondise jaoks
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          kasvõi kuskil skandinaavia esiliigas.väärt mees ikka ka meie koondise jaoks
          Mida aeg edasi, seda mõttetum on meie meestel unistada Skandinaavia esiliigadest... Kuskil peaks mingi tase ju ka ikka olema või ei, Budukas? Meistriliigad oleksid vähe teine asi.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
            Mida aeg edasi, seda mõttetum on meie meestel unistada Skandinaavia esiliigadest... Kuskil peaks mingi tase ju ka ikka olema või ei, Budukas? Meistriliigad oleksid vähe teine asi.
            olen sinuga nõus aga mõeldes tagasi stjopa klubi otsingutele ja viimaste aegade mängu ajale siis oleks see esiliiga ka talle kasulik.muidugi mina pean tema taset kõrgemaks kui skandinaavia esiliigades on aga kui tahad koondisesse kuuluda siis peab ju kuskil mängima.Samas miks mitte Küprose liigasse saada,seal kliima hea ja peaks tervist ka säästma
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Ma nüüd küll ei arva, et sellest tulenevalt peaks Stjopa esimesel võimalusel põgenema. Jah, mänguaeg on seni Himkis kesine olnud, kuid elu on täis üllatusi ning mine tea, mis uued tuuled kaasa toovad, kuigi mingit ühinemist pole veel toimunudki. Aga on ta ju varemgi väga edukalt Venemaa eliitdivisjonis mänginud. Miks mitte ka järgmine aasta.

              Kommentaar


                Feissbuugis on Andrei südaööl kirjutanud tööandjate alla, et on töötu!
                Uueks hooajaks Nõmme Kaljusse???
                Algselt postitas alehis
                "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                  Feissbuugis on Andrei südaööl kirjutanud tööandjate alla, et on töötu!
                  Uueks hooajaks Nõmme Kaljusse???
                  Tundub nii.

                  Kommentaar


                    Syrianskas olevat testimisel, kui ma ei eksi. Eesti variant olevat Kalju. Eks ole näha.

                    Kommentaar


                      tegu siis eelmise aasta valgevene meistriga nagu ma aru saan

                      kommentaarid on üldiselt väga positiivsed ja soovitatakse kiiresti ära krabada. aga keegi meenutab ka seda, et paar aastat tagasi eelistas stjopa nende klubis mängimisele inglise liigas pingil istumist.
                      Last edited by Amadeus; 01.03.11, 11:07.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
                        tegu siis eelmise aasta valgevene meistriga nagu ma aru saan.
                        Võitsid siiski esiliiga ära.

                        Kommentaar


                          Eesti koondise keskkaitsja Andrei Stepanov on lähedal Valgevene kõrgliigaklubi FC Gomeliga  liitumisele .


                          Ehk on varsti oodata selle teema pealkirjas muutust
                          Newton Heath 1878

                          Kommentaar


                            Nüüd juba kindel, et tuleb teema pealkiri ära muuta ! Eestisse tagasi tuleks oleks muidugi meistriliiga taseme tõstmiseks hea olnud aga temale see kasulik poleks olnud

                            Kommentaar


                              53.ndal minutil viis A. Stepanov oma klubi juhtima !!! Tubli

                              Kommentaar

                              Working...
                              X