320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Madis Vihmann (19/0)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Kas olen maha maganud või on see äkiline Vihmanni karjääri lõpetamise põhjus endiselt täiesti kajastamata meedias? Oli Eesti tipp, sai välislepingu ja järsku lihtsalt kadus...
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      #32
      Sai varakult aru, et tipus läbi ei löö ja ei tahtnud Eesti tasemel mängida. Töötab perefirmas ja elab mõnusat elu.

      Kommentaar


        #33
        Lugesin Kruglovi intervjuud ja selle lõigu peale tuli kohe Vihmann pähe:

        "Mul on üks väike unistus: et jalgpalluri eriala Eestis oleks sama prestiižne kui mujal maailmas. Serbia treenerid ütlesid, et see on peamine erinevus siinsete ja sealsete noorte vahel. Serbias pole vahet, kas lapse vanemad on rikkad või mitte, vaid prestiiž saavutatakse, kui noor mängija võitleb endale jalgpallielus välja positsiooni ja hoiab seda enda valduses.

        Kahjuks Eestis see nii ei ole. Meil on isegi näiteid, kus mängijad jõuavad A-koondise tasemeni, aga kaovad siis paari aastaga tippjalgpallist. See teeb mind väga kurvaks. Kui sa küsiksid, et kelleks oleks Dmitri Kruglov saanud, kui temast poleks saanud jalgpallur, siis ma ei oskaks vastata. Mul oli ainult üks unistus: saada jalgpalluriks. Ja selle nimel tegime kõik."

        Dmitri Kruglovi trump läbi tema pika ja vahva karjääri oli vasak jalg. See lennutas teele pommlööke, läkitas trahvikasti põrguliku vindiga täpseid tsenderdusi ja asetas võrku penalteid. Kõige selle eeldus pole aga looduse poolt antud anne, vaid sihikindlus, kohusetundlikkus ja töötahe, rõhutab Kruglov enne karjääri pidulikku lõpumängu.

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
          Lugesin Kruglovi intervjuud ja selle lõigu peale tuli kohe Vihmann pähe:

          "Mul on üks väike unistus: et jalgpalluri eriala Eestis oleks sama prestiižne kui mujal maailmas. Serbia treenerid ütlesid, et see on peamine erinevus siinsete ja sealsete noorte vahel. Serbias pole vahet, kas lapse vanemad on rikkad või mitte, vaid prestiiž saavutatakse, kui noor mängija võitleb endale jalgpallielus välja positsiooni ja hoiab seda enda valduses.

          Kahjuks Eestis see nii ei ole. Meil on isegi näiteid, kus mängijad jõuavad A-koondise tasemeni, aga kaovad siis paari aastaga tippjalgpallist. See teeb mind väga kurvaks. Kui sa küsiksid, et kelleks oleks Dmitri Kruglov saanud, kui temast poleks saanud jalgpallur, siis ma ei oskaks vastata. Mul oli ainult üks unistus: saada jalgpalluriks. Ja selle nimel tegime kõik."

          https://soccernet.ee/artikkel/legend...mujal-maailmas
          Vihmann polnud ju ever tasemel, et tegusid teha pikas plaanis. Et nagu pmst serbia mõisteks räägiks mingi paremuselt 300ndast jalgpallurist ja ongi täiesti normaalne, kui selline mängija otsustab, et mis ma ikka siin serbia esiliigas tiksun lähen parem teenin päris raha?

          Kommentaar


            #35
            Vihmann oli A-koondise liige, mängis Norra ja Šotimaa kõrgliigas ning lõpetas karjääri päevapealt ilma ühegi kommentaarita. Ei ole võrreldav Serbia paremuselt 300. jalgpalluriga.

            Kommentaar


              #36
              See on Vihmanni otsus ja seda tuleb austada, eriti kui ta ei soovi mingeid kommentaare ses osas jagada. Kui ta väga sooviks, oleks soovinud või soovib tulevikus, siis küll keegi ajakirjanik temaga ühendust võtab või vastupidi.

              Maailmas on ka muid tegevusi kui "jalgpalli mängimine" ja teisi ameteid kui "jalgpallur". Ju siis ta sai aru, et jalgpalluri amet pole tema jaoks ja ta ei soovi jätkata. Või siis on see jällegi Eesti jalgpalli tegemata töö, et väärt A-koondise mängumees lasti käest ära, et teda ei suudetud ümber veenda.

              Väide, et "Vihmann polnud ju ever tasemel, et tegusid teha pikas plaanis." ei päde. Mõtle midagi paremat välja või tee järgi
              YNWA

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas sp3ts Vaata postitust
                See on Vihmanni otsus ja seda tuleb austada, eriti kui ta ei soovi mingeid kommentaare ses osas jagada. Kui ta väga sooviks, oleks soovinud või soovib tulevikus, siis küll keegi ajakirjanik temaga ühendust võtab või vastupidi.
                Kasper on kõik mõtted selle austatava soovi väite kohta väga hästi kirja pannud ja mina kirjutan neile samuti alla: https://soccernet.ee/artikkel/kasper...etamise-naitel

                Kommentaar

                Working...
                X