320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Oliver Jürgens (Dunajska Streda DAC, Slovakkia)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas nimastain Vaata postitust
    Ma saan aru, et eelmised mängud. Sama hästi oleks võinud nendes eelmistes mängudes, mis toimusid suvel, nt. “keemia” mõttes rohkem neid nooremaid kutsuda. Mängupilt oli sitt ja püüda nkn midagi polnud. Üldiselt ma ei saa aru, miks selle võrdluse üldse tõid. 16-aastased vs. 20-aastased noormehed on veidi erinev teema. Ma ei vaidle sellele muidugi vastu, et nad paremat tulemust ei võiks teha, kui eelnev sats, sest kehvemaks minna on väga keeruline.
    Ära siis vaidle. Sul on vaidluse algus juba meelest läinud. Linnupoja kirjutas:

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

    sa võid haalandi ka meil u21 satsi panna ja ta ei lööks seal ühtegi väravat. mis see u21 siia puutub?
    Mina vastasin, et esiteks on lootust, et see U21 ei ole päris kari kaikaid (noh, vähemasti NENDE konkreetsete mängijate eelnevate tulemuste põhjal) ja seadsin selle arvamuse kahtluse alla. Siis kargasid välja sina, seletasid midagi eelmise U21 tulemustest, mis absoluutselt asjasse ei puutu ja siis, nagu sellest veel vähe oleks, omistad mulle alloleva lambiväite:

    Algselt postitas nimastain Vaata postitust
    No vot, minu meelest on loll arvata, et üks Haaland seal ees midagi väga muudab, kui tagant toetust ei tule ja enamus mängust toimub enda kastis.
    Kus mina (või keegi teine) midagi sellist arvanud on?

    Algselt postitas nimastain Vaata postitust
    Sellega ma olen päri, et ilmselt ta üks-kaks väravat ehk lööks. Ma rääkisin siiski sellest, et midagi erilist ei muutuks. Võib-olla see, et väravatevahe on 2:30, mitte 0:30.
    Aga siis vaidle linnupojaga. Miks sa mulle kirjutad?

    Algselt postitas nimastain Vaata postitust
    Peab midagi olema? Lihtsalt avaldasin oma arvamust, miks see on mõttetu(nägin, et see läks sulle hinge).
    Ei see ei läinud hinge, ma ju ei vaidle sellele vastu.

    Algselt postitas nimastain Vaata postitust
    Johtuvalt sellest, minu arvates ei ole vajalik sinna kutsuda üht läbiaegade talendikamat kutti, eriti kui mängu ei toimu. Nagu nt. on sinna pointless hetkel kutsuda Palumetsa.
    Aga kui ei kutsuta, siis on ju hala, et miks ei kutsuta? Ja see, kas ta on läbi aegade talendikaim, näitab aeg. (ja loomulikult ma hoian pöialt, et nii oleks)


    Algselt postitas nimastain Vaata postitust
    Kindlasti on läbi aegade ka U-21 skoori teinud. Päris seda ma pole väitnud. Väide oli see, et nooremad kutid võivad hea satsi korral ok tulemusi teha. Vahest isegi edasi pääseda, U-21 mitte.
    Senikaua ei pääse, kuni ükskord pääsevad. Aga tõsi ta on, et kui kirkamad mehed peavad U21 liiga lambisatsiks, et selle eest mängida (ja fännid kiidavad kaasa), siis ongi raske edasi pääseda.

    Algselt postitas nimastain Vaata postitust
    Tõsi, aga sina ütlesid alguses, et ta on “kõva mees”
    No ei. Ma ütlesin tema kohta noorhärra ja pidasin silmas rohkem seda, et teised väidavad, et ta "on nii hirmkõva mees ja U21 on nii õudselt mõttetu mansa jne." Kontekst justkui annab seda edasi, aga jah, oleksin võinud kasutada kirjavahemärke veidi paremini. (jutumärke näiteks)

    Kommentaar


      Algselt postitas nonoh Vaata postitust

      Ära siis vaidle. Sul on vaidluse algus juba meelest läinud. Linnupoja kirjutas:



      Mina vastasin, et esiteks on lootust, et see U21 ei ole päris kari kaikaid (noh, vähemasti NENDE konkreetsete mängijate eelnevate tulemuste põhjal) ja seadsin selle arvamuse kahtluse alla. Siis kargasid välja sina, seletasid midagi eelmise U21 tulemustest, mis absoluutselt asjasse ei puutu ja siis, nagu sellest veel vähe oleks, omistad mulle alloleva lambiväite:
      Lootus on lollide lohutus vms. aga sa kuidagi väga sujuvalt liigud mu poindist üle ja hakkad kinni ühest sõnast. Ma siiski mõtlen, et kas see muudab midagi fundamentaalselt, kui kes iganes seal selle ühe värava lööb? Ma eeldasin, et linnupoja ei räägi konkreetselt lihtsalt ühes väravast.


      Mulle meeldib karata ja veits ikka puutub. Seal pole päris üks-ühele see U-17 kes sõpakates hästi esines.

      Algselt postitas nonoh Vaata postitust
      Kus mina (või keegi teine) midagi sellist arvanud on?
      Vaata eelmist. Ma eeldasin, et jutt ei käi lihtsalt ühe värava löömisest.

      Algselt postitas nonoh Vaata postitust
      Aga siis vaidle linnupojaga. Miks sa mulle kirjutad?
      Mul pole linnupojaga midagi vaielda, ma ekstra sentsiv. Ma loen lindu lennult, mis tal mõtteis. Sest ma tahan sulle kirjutada äkki?
      Algselt postitas nonoh Vaata postitust
      Ei see ei läinud hinge, ma ju ei vaidle sellele vastu.
      Tundus kui eraldi vaja uuesti mainida, et U-21 on mõttetu.

      Algselt postitas nonoh Vaata postitust
      Aga kui ei kutsuta, siis on ju hala, et miks ei kutsuta? Ja see, kas ta on läbi aegade talendikaim, näitab aeg. (ja loomulikult ma hoian pöialt, et nii oleks)
      Kutsuda võiks A-koondisesse. Nagu on tehtud 25-aastat tagasi talendikatega ja on tehtud paar aastat tagasi.

      Algselt postitas nonoh Vaata postitust
      Senikaua ei pääse, kuni ükskord pääsevad. Aga tõsi ta on, et kui kirkamad mehed peavad U21 liiga lambisatsiks, et selle eest mängida (ja fännid kiidavad kaasa), siis ongi raske edasi pääseda.
      Meil ei hakka kõige kirkamad mehed kunagi korraga U-21s olema ja kuskile jõudma. Võta need sinised prillid korra eest ning proovi adekvaatse pilguga peale vaadata.
      Algselt postitas nonoh Vaata postitust
      No ei. Ma ütlesin tema kohta noorhärra ja pidasin silmas rohkem seda, et teised väidavad, et ta "on nii hirmkõva mees ja U21 on nii õudselt mõttetu mansa jne." Kontekst justkui annab seda edasi, aga jah, oleksin võinud kasutada kirjavahemärke veidi paremini. (jutumärke näiteks)
      Ütlen siis nii pidi, et mu rõhk ei olnud sõnal mees, vaid kõva. Noh, selline ütlus vms. ise ju tead.

      Igatahes ma vaatan korkat edasi

      Kommentaar


        Klubivahetused suvalise pendeldamisena ei paista. Mulle tundub, et otsib alati paremat:

        Hellas U17 - tabelis 3. (13 mänguga 8 väravat, võistkonna parim)

        Roma U17 - tabelis 1. (4 mänguga 4 väravat)

        Inter U18 - tabelis 1. (18 mänguga 12 väravat, liiga parim, parima resultatiivsusega mängu kohta)

        Inter U19 - tabelis 2. (Torino 12.; 29 mängu, 26 põhis, 53 minutit mängu kohta, 6 väravat, resultatiivsuselt võistkonna 5., võistkonna 5 kõige resultatiivsema mängija seas mängitud minutite arvult 3. kohal, võistkonna kõige resultatiivsem oli 14 väravaga poolkaitsja)

        Torino U19 - tabelis 1. (pärast 5 mängu). (Inter 17.; omavahelise võitis Torino 1:0. Jürgens mänginud kõikides mängudes. Esimeses vahetusest sisse 58. minutil, teisel sisse 46. minutil, kolmandal põhis 72. minutit. neljandal põhis 66. minutit, viiendal täismäng)


        Kokkuvõtteks paistab, et iga uus klubi saavutab tabelis parema koha, alati lööb väravaid ja endiselt mängib palju. Oleks ta väga kehv, ei võtaks Torino sugune võistkond teda endale, ei mängiks ta nii palju ja ei alustaks ka põhis).

        Ühe Interi eest Torino vastu peetud 57 minuti põhjal ütleks järgmist: Tugevusteks on esimene puude, mäng palliga, kiire tegevus, palli üle ei hoia, täpsus, kiirendus, teravad liigutused. Nõrkusteks on kaitsemängu vähene panustamine, kehamäng, pikamaa kiirus, mäng läbi tema ei käi).

        Torino esinduses on erinevate riikide koondislasi üle poole ja võimalus koondise pausi ajal treenida esinduse on päris suur.

        Koondise kogunemine ühisele lainele seadistamiseks on põhjendatud, kuid kas Jürgensil sellest praegu kasu on - liituda noortekoondisega, kes 0:5 kaotab ja kus tal lootust palli saada on väga väike. Selles osas on loogika õige saada klubis, kus toimub igapäevane areng, jalg kõige kõrgemate uste vahele ja küll mõne aasta pärast ka Eesti A-koondisesse saab, kui ta just Venemaad valida ei soovi.

        Pareiko oli omal ajal koondisest külmutatud - tuli tagasi ja tegi kõva mängu. Vaštšuk oli külmutatud, kahtlused, kas soovib Eestit esindada - on koondises. Küll Jürgensiga tuleb sama.

        Tunjov, keda väga nõuti praegu Jürgeni või kunagi Liivaku sarnaselt koondisse, lõpuks sai võimaluse, midagi suurt korda ei saatnud. Samas Paskotši ja Hein näitasid, et välismaa koolist on väga tugev põhi alla saadud ja on tehniliselt kõigist üle, v.a Vassiljev ja Klavan, ning mitte ei saa hakkama, vaid annavad koondisele juurde.

        Jürgens las areneb veel mõne aasta ja kui välismaal meestes mängu saab, on koondiseks valmis. Praegu eelkõige kehaliselt ja kiiruselt jääb alla noortes, mis siis veel meestest rääkida. Kui meil oleks kümneid välismaal MÄNGIVAID heades liigades noori ja täiskasvanuid, ei ootaks Jürgensit keegi koondisse. Kuna meil on lootustandvaid või heal tasemel mängijaid väga vähe, siis sellest ka ootused neile vähestele.

        Ja Jürgens ei pea tulema koondist esindava vaid sellepärast, et igale suvalisele pealtvaatajale tõestada, kui tasemel ta on. Igaühel on oma eesmärgid ja ta on endale tee valida, millesse teised ei puutu.

        Ennustan, et 5-7 aasta pärast praeguste välismaal mängivate noorte toel saab koondise tase olema päris tugev.
        sigpicJALGPALL on üle kõige!

        Kommentaar


          Algselt postitas nimastain Vaata postitust
          Lootus on lollide lohutus vms. aga sa kuidagi väga sujuvalt liigud mu poindist üle ja hakkad kinni ühest sõnast. Ma siiski mõtlen, et kas see muudab midagi fundamentaalselt, kui kes iganes seal selle ühe värava lööb? Ma eeldasin, et linnupoja ei räägi konkreetselt lihtsalt ühes väravast.
          Eesti koondisel ongi alati ainult lootus. Ükskõik millisel. Ma liigun su poindist üles sellepärast, et ma ju ei vaidle sellega. Mina ka ei arva, et Haaland lööks 3 väravat igas mängus Eesti U21 koondise eest. Ma usun, et mitte keegi ei arva nii.


          Algselt postitas nimastain Vaata postitust
          Mulle meeldib karata ja veits ikka puutub. Seal pole päris üks-ühele see U-17 kes sõpakates hästi esines.
          Mhmh, ja seda, et see oleks üks-ühele see U17, kes hästi mängis, pole ka keegi väitnud.

          Algselt postitas nimastain Vaata postitust
          Vaata eelmist. Ma eeldasin, et jutt ei käi lihtsalt ühe värava löömisest.
          Tore!


          Algselt postitas nimastain Vaata postitust
          Mul pole linnupojaga midagi vaielda, ma ekstra sentsiv. Ma loen lindu lennult, mis tal mõtteis. Sest ma tahan sulle kirjutada äkki?
          Ok

          Algselt postitas nimastain Vaata postitust
          Tundus kui eraldi vaja uuesti mainida, et U-21 on mõttetu.
          Küll sulle tundub ja küll sa eeldad palju.


          Algselt postitas nimastain Vaata postitust
          Kutsuda võiks A-koondisesse. Nagu on tehtud 25-aastat tagasi talendikatega ja on tehtud paar aastat tagasi.
          Et ta oma elu esimesed meeste mängud saaks A-koondises? Mulle tundub see kui karuteene talle endael, sest õnnestumise šanss on väike ja pärast parastajate hulk saab olema suur.

          Või et ta oleks pingil? Aga mis nendest kvaliteetsetest Itaalia trennidest siis saab? Ja need sisseastumiseksamid?

          Algselt postitas nimastain Vaata postitust
          Meil ei hakka kõige kirkamad mehed kunagi korraga U-21s olema ja kuskile jõudma.
          Mina olen lootusrikas. Äkki mingil hetkel on kirkaid piisavalt palju, et kõik ei mahu A-koondisesse ära.

          Algselt postitas nimastain Vaata postitust
          Võta need sinised prillid korra eest ning proovi adekvaatse pilguga peale vaadata.
          Hmm.. See on aus soovitus. Oled sa mõelnud sama Jürgensiga teha?

          Algselt postitas nimastain Vaata postitust
          Ütlen siis nii pidi, et mu rõhk ei olnud sõnal mees, vaid kõva. Noh, selline ütlus vms. ise ju tead.
          Jah, ma sain sellest aru, ja kui sa mäletad, siis sellele ma vastu ei vaielnud. Ma parandasin ainult seda mehe osa.

          Algselt postitas nimastain Vaata postitust
          Igatahes ma vaatan korkat edasi
          Suurepärane uudis!

          Kommentaar


            Teil on liiga palju vaba aega

            Kommentaar


              koroona.

              Kommentaar


                Viskan enda 5 senti Tribüüni telegramis sellele teemale lisaks sellele, mida viimases 4-4-2 episoodis arutasime.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Kui ei teaks, siis seda teemat lugedes võiks arvata, et Jürgens taob juba Serie A väravavõrke ribadeks ja toimub Eesti jalkaajaloo kõige räigem ülekohus..

                  Kommentaar


                    respekt
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas MNa Vaata postitust
                      Kui ei teaks, siis seda teemat lugedes võiks arvata, et Jürgens taob juba Serie A väravavõrke ribadeks ja toimub Eesti jalkaajaloo kõige räigem ülekohus..
                      Kui ei teaks, siis sinu seatud lati järgi võiks arvata, et Eesti A-koondis suudab vähemalt Küproselegi vastu saada.
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vtp Vaata postitust

                        Kui ei teaks, siis sinu seatud lati järgi võiks arvata, et Eesti A-koondis suudab vähemalt Küproselegi vastu saada.
                        Suudabki. Laias laastus võrdsed satsid, nii Jürgensiga kui Jürgensita. Ei taba seost.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas MNa Vaata postitust

                          Suudabki. Laias laastus võrdsed satsid, nii Jürgensiga kui Jürgensita. Ei taba seost.
                          Me oleme viimase viie(!) aasta jooksul jagu saanud Gibraltarist, Maltast, Fidžist, Vanuatust, Leedust, Kreekast, Soomest, Lätist, Valgevenest ja San Marinost.

                          Kreekat täiesti ebaolulises mängus, Soomet maavõistlustes ja Valgevenet kõvasti nuditud koosseisus.

                          Äkki võiks ikka nende Flora kohatäitjate asemel kedagi teist proovida?
                          20 LEGEND

                          Kommentaar


                            Ei või ju, enne peab serie a tasemel vähemalt kogu hooaja kaasa tegema ja väravaid lööma.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Noormehe esimene mäng täiskasvanute seas võib-olla ei peaks olema A-koondise mäng. Muus osas nõus - Eesti on nii väike, et kõik talendid tuleb kaasata ja Häberli nimekirjas on ilmselgelt küsitavusi mitmeid.
                              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                                Noormehe esimene mäng täiskasvanute seas võib-olla ei peaks olema A-koondise mäng. Muus osas nõus - Eesti on nii väike, et kõik talendid tuleb kaasata ja Häberli nimekirjas on ilmselgelt küsitavusi mitmeid.
                                Paranda, kui eksin - aga kas Paškotsi puhul ei olnud A koondise mäng tema debüüt täiskasvanutes?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X