320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Oliver Jürgens (Dunajska Streda DAC, Slovakkia)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jormma Vaata postitust

    Ma vastaks ise. Ma võtaks pigem Subka, paar korda u18 platsile saanud. Tundub nagu kõva vend vms.
    Mul pole õrna aimugi, kes on Subka ja ma ei tea, kes muidu ka kutsuti. Nagu öeldud, ma ei räägi siin niivõrd jalgpallist, vaid pigem juhtimisalasest otsusest, et kuidas su meeskond toimib. Kas lasta mingil tüübil otseteid võtta, kuna tal isa röögib pidevalt pmst.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

      Mul pole õrna aimugi, kes on Subka ja ma ei tea, kes muidu ka kutsuti. Nagu öeldud, ma ei räägi siin niivõrd jalgpallist, vaid pigem juhtimisalasest otsusest, et kuidas su meeskond toimib. Kas lasta mingil tüübil otseteid võtta, kuna tal isa röögib pidevalt pmst.
      Jah, aga kui ta isa jääbki röökima - ignoreerimine igavesti? Me ei tea eriti ju millise inimesega Oliveri enda puhul tegemist on, kas see iga isa röögatus on ta poolt heaks kiidetud ja kas ta jagab oma isaga sama visiooni? See on antud hetkel kõige olulisem.

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust

        Jah, aga kui ta isa jääbki röökima - ignoreerimine igavesti? Me ei tea eriti ju millise inimesega Oliveri enda puhul tegemist on, kas see iga isa röögatus on ta poolt heaks kiidetud ja kas ta jagab oma isaga sama visiooni? See on antud hetkel kõige olulisem.
        No kui hakkab kuskil lammutama ja täisealistes väravaid lööma, siis muidugi kutsutakse. Kui tüübid mängivad kuskil Itaalia akadeemiates, siis kutsutakse neid ju ka U21 tiimi, aga kui ei tule ja ei tule tüüp, lisaks sellele tuleb mingi jama pidevalt, siis ignodki ju. Või ei?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

          No kui hakkab kuskil lammutama ja täisealistes väravaid lööma, siis muidugi kutsutakse. Kui tüübid mängivad kuskil Itaalia akadeemiates, siis kutsutakse neid ju ka U21 tiimi, aga kui ei tule ja ei tule tüüp, lisaks sellele tuleb mingi jama pidevalt, siis ignodki ju. Või ei?
          Pubed ignovad oma vanemaid. Täiskasvanud inimesed peaksid siiski olukordade lahendamistega tegelema.

          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

          Mul pole õrna aimugi, kes on Subka ja ma ei tea, kes muidu ka kutsuti. Nagu öeldud, ma ei räägi siin niivõrd jalgpallist, vaid pigem juhtimisalasest otsusest, et kuidas su meeskond toimib. Kas lasta mingil tüübil otseteid võtta, kuna tal isa röögib pidevalt pmst.
          Mida sa täpsemalt muidu röökimiseks nimetad kui sisu isegi võõras on ?
          Minu arust ta ei rääkinud et peab keegi teda kutsuma.
          Pigem vastas ta ajakirjaniku küsimusele - Rasmus Voolaid oli se kes ütles et peaks hakkama A-koondisest rääkima.

          Räägime selle koondiste asja selgeks. Kas Oliver mängib kunagi Eesti koondise eest? Me peaks juba vaikselt hakkama A-koondisest rääkima.
          Sa oled esimene inimene, kes räägib Oliverist ja A-koondisest. Praegu tuli kutse U21 koondise kolmepäevasesse treeninglaagrisse.
          Mul on küsimus Eesti koondisele, et miks mõned mängijad, kes ei saa juba paar aastat mängida, saavad kutseid A-koondisse?
          Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

          Kommentaar


            No kutsuti laagrisse, ta ei tulnud. Jumal temaga.

            Eks kunagi kutsutakse jälle, aga kui tüübile ei saa kindel olla, siis, noh, kas peaks?

            Kommentaar


              Ehk kas Jürgensil on õigus teha enda klubikarjäärile sobivaid otsuseid? Jah, muidugi.

              Kas koondiste treenerid peavad siis teda ikka järjekindlalt üritama iga aken koondisesse kutsuda, et äkki seekord tuleb? No ma nüüd kahtlen. See olgu ikka iga peatreeneri otsustada ja ma veidi kahtlen, et keegi tahaks selle pagasi juures meeskonnavaimu pärast nii ebastabiilsesse suurusesse investeerida.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                Mul pole õrna aimugi, kes on Subka ja ma ei tea, kes muidu ka kutsuti. Nagu öeldud, ma ei räägi siin niivõrd jalgpallist, vaid pigem juhtimisalasest otsusest, et kuidas su meeskond toimib. Kas lasta mingil tüübil otseteid võtta, kuna tal isa röögib pidevalt pmst.
                Algselt postitas Jormma Vaata postitust

                Pubed ignovad oma vanemaid. Täiskasvanud inimesed peaksid siiski olukordade lahendamistega tegelema.



                Mida sa täpsemalt muidu röökimiseks nimetad kui sisu isegi võõras on ?
                Minu arust ta ei rääkinud et peab keegi teda kutsuma.
                Pigem vastas ta ajakirjaniku küsimusele - Rasmus Voolaid oli se kes ütles et peaks hakkama A-koondisest rääkima.

                Räägime selle koondiste asja selgeks. Kas Oliver mängib kunagi Eesti koondise eest? Me peaks juba vaikselt hakkama A-koondisest rääkima.
                Sa oled esimene inimene, kes räägib Oliverist ja A-koondisest. Praegu tuli kutse U21 koondise kolmepäevasesse treeninglaagrisse.
                Mul on küsimus Eesti koondisele, et miks mõned mängijad, kes ei saa juba paar aastat mängida, saavad kutseid A-koondisse?
                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                No kutsuti laagrisse, ta ei tulnud. Jumal temaga.

                Eks kunagi kutsutakse jälle, aga kui tüübile ei saa kindel olla, siis, noh, kas peaks?

                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Ehk kas Jürgensil on õigus teha enda klubikarjäärile sobivaid otsuseid? Jah, muidugi.

                Kas koondiste treenerid peavad siis teda ikka järjekindlalt üritama iga aken koondisesse kutsuda, et äkki seekord tuleb? No ma nüüd kahtlen. See olgu ikka iga peatreeneri otsustada ja ma veidi kahtlen, et keegi tahaks selle pagasi juures meeskonnavaimu pärast nii ebastabiilsesse suurusesse investeerida.
                Ära lahmi.
                Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  kõige õigem (kahjuks) oleks võrrelda koondist floraga, kas seal ei saa kunagi ükski noor proovima?
                  Aga Floras joonistuvad ka mõned huvitavad kaasused välja. Paskotši ei saanudki PL debüüti (16x pingil, 0 minutit), Sheini ka väga ei usaldatud (35x protokollis, 12 mängu; 485 minutit, millest 180 Vapruse vastu) ... samas üks näitas üsna kiiresti koondises, et on mängumees, teine surus ennast Hollandis pildile. Shein mälu järgi isegi kuskil intervjuus (äkki Jalkale?) puudutas seda teemat ja jäi mulje, et tema arvates oleks Floras palju rohkem minuteid väärinud.

                  Ehk et eks neid musti hobuseid, nagu Jürgens on koondises, on igas võistkonnas. Keda ei usalda treener, keda direktor, keda ...

                  Kommentaar


                    Selgelt on see koondis mitte Häberli vaid Hurda nägu. Hurda all oli ka kuulus U17 kuhu Jürgens ei kuulunud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                      Selgelt on see koondis mitte Häberli vaid Hurda nägu. Hurda all oli ka kuulus U17 kuhu Jürgens ei kuulunud.
                      Mis tähendab "ei kuulunud"? Pere ei võtnud kutseid vastu, mida neile kogu aeg saadeti, sest nende arvates mängitati Jürgensit vale koha peal. Hurt on kindlasti parem ideoloog ja spordidirektor kui treener, aga fakte pole mõtet väänata.

                      Kommentaar


                        Arvamus, võin eksida, ei taha kedagi solvata, vabandused ette.

                        Arvan, et Isa lihtsalt kaitseb oma poega ja teeb seda täiest südamest.

                        Jalgpallis või üldse elus on vaja lapsele tihti pakkuda kaitset, rääkida läbi klubis, vahetada klubi, vahetada meeskonda või vajadusel kaitsta last kasvõi koondise tasemel, peaasi et lapse arengut võimalikult vähe kahjustaks. Kes teab paremini, mis on tema lapsele hea, isa või mõni treener (foorumis ise kõik räägivad, kutsuge välismaalt mõni proff, mis koondise juhendaja ta on, töötab lisaks klubis, kuidas ta jõuab kahte asja korraga hästi teha, kas on midagi ette näidata, mõttetult väike palk noortetreeneritele, keegi hea ei tulegi jne) Kas me saame kindlad olla, et teised asjaosalised ei võinud eksida. Võib ka muidugi väita, et isa rikub hoopis kõike, kõik on võimalik aga kui vaatame üldpilti maailmast, siis kõlab ikka läbi jalgpallurite või teiste edukate sportlaste suust, isaga koos läksin, isa innustas, perega peale mänge söömas jne, seal on tihti head energiat.

                        Poiss on väga andekas, mida iga vähegi jalgpalliga kursis olev inimene teab, et andekaid tuleb aastate peale üksikuid ja nüüd, kas isal ja Oliveril ei ole õigust ennast kaitsta, näiteks kasvõi olukorra eest, kus poiss pannakse mängima teisele positsioonile jne, kas me peame kõik vastu võtma ja kõigega leppima. Tihti on õige otse välja öelda ja mitte, enda sisse koguda ning siis hiljem pettumust kuskil välja elada aga see ei pruugi paljudele meeldida.

                        Nüüd, kui isa oli poissi kaitsnud, tekkisid probleemid treenerite, juhtkonnaga, kõik süvenes ja paljudel osalistel tekkis viha, vale ego jne aeg jooksis ja järjest raskemaks kõigile osapooltele uuesti koondisega liitumine muutus.Võibolla tekkis ka mõni unistus näiteks mõne suurema riigi koondise eest mängida.

                        Arukas inimene oskab andestada, selles loos on ühepoolselt juba raske õnne leida, peavad kõik pingutama Oliver, Isa, Jalkaliit, Eesti jalgpallifännid foorumites. Katsume elada rohkem hetkes, mitte minevikus ega tulevikus. ja teeme kõik, et meie parimad mängijad oleks kohal. Oliver tuleb u21 mängule, isegi teades, et üldjuhul väravat sealt ei tule ja meil ei ole vaja kommenteerida näed ei löö u21 või midagi sellist. A-koondis kutsub kogunemisele näiteks Balti liiga mängudeks, kasvõi pingile. Noormängijaid võib alati motiveerida, ei pea alati rääkima, meesteliigades kogemusi on omandunud või mitte. Üksikuid talente peab lihtsalt edutama kasvõi korraks esindusvõistkondadesse, olgu siis klubi või koondise tasemel.

                        Vaadates tänast mängu San Marino vastu oli kohe tore näha, kui noored tulid sisse ja mida rutem, meil andekaid noori peale tuleb, seda parem

                        Tubli isa, täidab oma kohustust, edu perele

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Aga vasta sellele küsimusele nii, et kui sa vastutad mingi koondise tulemuse ja käekäigu eest, siis sa võtaksid Jürgensi koondisesse lihtsalt niisama?
                          Et laager talle ei sobi, u21 ka mitte, et siis kutsutagu ta kogu selle kisa pealt koondisesse?
                          Ma kutsuks ta U21 koondisesse kui mäng ka toimub. Lisaks suhtleks inimesega, teeks vähe paremat man managmenti. Võibolla isegi lendaks Itaaliasse mõnda mängu vaatama, kui vahendid seda lubavad. Ja ma ei solvuks nii palju .

                          Kommentaar


                            Algselt postitas $$$ Vaata postitust

                            Ma kutsuks ta U21 koondisesse kui mäng ka toimub. Lisaks suhtleks inimesega, teeks vähe paremat man managmenti. Võibolla isegi lendaks Itaaliasse mõnda mängu vaatama, kui vahendid seda lubavad. Ja ma ei solvuks nii palju .
                            Ei solvuks nii palju? Jürgens on siin solvuja või vähemalt ta kõneisik. Sellised räuskajad pannakse vähemalt mõneks ajaks ignore-listi ja õige on.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust

                              Ei solvuks nii palju? Jürgens on siin solvuja või vähemalt ta kõneisik. Sellised räuskajad pannakse vähemalt mõneks ajaks ignore-listi ja õige on.
                              Flora noor starründaja kes sõimas Reimi kui treeneri näo täis pallib kenasti noortekoondistes edasi. Kuidas seda kommenteerid ?
                              Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                              Kommentaar


                                Kas Oliver Jürgens on reaalselt eksisteeriv isik? Peale Jüri Jormma on keegi teda näinud? Või samasse punti Loch Nessi koletise ja lumeinimesega? Kas kolme tee ristis täiskuu ajal võib teda näha?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X