320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Oliver Jürgens (Dunajska Streda DAC, Slovakkia)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Liivaku puhul räägitakse, et Floras olles oli tal lepingus punkt, et peab olema koondisesse kutsutud.

    Kommentaar


      Algselt postitas rallikas Vaata postitust
      Liivaku puhul räägitakse, et Floras olles oli tal lepingus punkt, et peab olema koondisesse kutsutud.
      Sa vist trollid, aga vastan siiski.

      See ilmselgelt kehtetu punkt nagu see, kui Kalju pani väidetavalt Sobtšenkolepingusse kirja, et võib vigastuse korral mängijaga lepingu lõpetada.

      Kommentaar


        Algselt postitas sanderk Vaata postitust

        Sa vist trollid, aga vastan siiski.

        See ilmselgelt kehtetu punkt nagu see, kui Kalju pani väidetavalt Sobtšenkolepingusse kirja, et võib vigastuse korral mängijaga lepingu lõpetada.
        kas sa üritad väita, et kui flora lepingus selline punkt on, siis see on okei?
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Väga kummalised arusaamad siin mõnel, et noortekoondised ei olegi tähtsad ja sinna ei peagi minema.

          Kommentaar


            Algselt postitas sanderk Vaata postitust

            Sa vist trollid, aga vastan siiski.

            See ilmselgelt kehtetu punkt nagu see, kui Kalju pani väidetavalt Sobtšenkolepingusse kirja, et võib vigastuse korral mängijaga lepingu lõpetada.
            Muuseas ei trolli. Jalgpalliringkondades erinevate inimestega suhedes on selline infokild välja tulnud.

            Kommentaar



              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              see on päris hea, no tahaks teada miks ta u12 ega u19 ei tulnud. ühesõnaga kui ta mängiks hetkel juve põhis, siis ka ei saaks koondisesse kutsuda, mingi põhjus ju pidi olema miks ta enne ei tulnud!
              Praegu sa genereerid oma peas mingeid olukordi ja sinna otsa veel stsenaariume, kuidas keegi sellises olukorras käitub. See on küll ilukirjanduslikult huvitav, aga argumendina sisutühi.


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              vabandust oskab iga loll otsida. mäletan kui ojamaaga käituti sarnaselt. eesti-soome mängus karjus kogu publik, et ojamaa sisse vahetataks. lõpuks see vahetus ära tehti ja teame ju nüüd kõik, et ojamaa on koondises väga tähtis lüli, aga oleks võinud olla juba palju varem, lihtsalt raisatud aeg.
              Hmm... Mina just mäletan teistpidi. Et Ojamaad (keda tõenäoliselt esindab see sinu vihatud trequarista) taheti koondisesse, taheti ka siin foorumis, tahtis ka Jormma ja tahtis ka nonoh. Aga kui ta lõpuks 2012 platsile jooksis (viis päeva varem 21aastaseks saanuna), siis ta oli okei, aga ei midagi sellist, mida mina ette kujutasin (olles suur tema blogi lugeja jne). Ja läks kuni 2018. aastani, kui ta lõpuks täismänge saama hakkas. (tõsi 2013 vs Holland 2:2 mälestuste õhtul oli ta ka terve mängu sees ja põhis). Ehk rahva ootused olid suured ja tal oli väga raske neid ootuste saapaid täita.


              Algselt postitas Hyrax Vaata postitust
              Ma olen nõus, et peab ikka täitsa putnik olema peast kui usud, et koondises asjad käivad ainult sportlike printsiipide järgi.
              Ega ei käigi. Vist praegugi on nii, et kui Eesti keelt ei valda, siis koondisesse ei saa - olenemata kodakondsusest. Võib-olla on see mitteametlik nõue nüüd küll lõdvemaks lastud.
              Samas, ma ei tahaks koondisesse ka ühtegi mängijat, kes õigustab näiteks Putinit ja venelaste sõda ukrainlaste vastu jne.

              Kommentaar


                ma ei genereeri midagi ja see ei ole ühestki otsast sisutüsi. enamus inimesi siin, kes pooldavad seda otsust, et ta koguaeg valikust välja jäetakse toovad argumendiks:
                aga ta ei lähe isegi u21 laagrisse!
                aga ta ei osalenud teistes U satsides!

                sellest see argument tulebki, ühesõnaga kui ta juventuses oleks põhis, siis peaksime sama argumenti kasutama? kuna ta noorena ei osalenud mingites u koondistes ükskõik mis põhjustel, siis enam teda A koondisesse võtta ei saa. ehk kui sa oled 24 ja pole noortekoondist esindanud ongi pu***. Või kui ta juve põhivend on, SIIS on ta ennast TÕESTANUD ja võib osaleda A koondises?

                võiks aru saada, et loevad jalgpalli oskused mitte mingid laagrites käimised või mitte.

                btw su teine paragrahv ojamaast on lihtsalt what the fuck? purjus oled?


                me ei ole inglismaa, me olime just mudaliigas, meil ei ole sellist valikut nagu teistel, kui meil on kuskil noored talendid, siis NEID TULEB KASUTADA. võta koondisesse, näed teda trennis, las istub pingil. tee järeldused, järgmine kord ei kutsu, selge ju siis ei saanud hakkama. kutsu aasta pärast uuesti, või siis vähemalt mine kohale ja vaata itaalias ta mänge ja mõtle seal mis teha. aga on ka väga suur võimalus, et on järjekordne paskotsi või hein kellest enam üle ega ümber ei saa.
                hetkel elame selles FC eesti flora maailmas edasi mis on nii fucking hale. kõige kurvem on see kuidas teised jalgpalli armastajad ei saa sellest aru, et nad mingit pohlakputinit toetavad.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Kas keegi kogu selle pika jauramise peale oskab lõpuks ikkagi ka kindla peale öelda, kas Jürgens siis sai koondisepausi ajal Torino esindusvõistkonnaga treenida või mitte? Esiti ei suuda selle kohta kusagilt ühtki kinnitust leida.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    ma ei genereeri midagi ja see ei ole ühestki otsast sisutüsi. enamus inimesi siin, kes pooldavad seda otsust, et ta koguaeg valikust välja jäetakse toovad argumendiks:
                    aga ta ei lähe isegi u21 laagrisse!
                    aga ta ei osalenud teistes U satsides!
                    Kas sa arvad, et need inimesed pooldavad seda otsust või püüavad leida võimalikke põhjendusi sellele otsusele?

                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    sellest see argument tulebki, ühesõnaga kui ta juventuses oleks põhis, siis peaksime sama argumenti kasutama? kuna ta noorena ei osalenud mingites u koondistes ükskõik mis põhjustel, siis enam teda A koondisesse võtta ei saa. ehk kui sa oled 24 ja pole noortekoondist esindanud ongi pu***. Või kui ta juve põhivend on, SIIS on ta ennast TÕESTANUD ja võib osaleda A koondises?
                    Sa oled õigel teel, et ilmselgelt kui mängija on ennast tõestanud, antakse talle rohkem andeks. Ja kui mängija ei ole ennast tõestanud, ollakse tema suhtes kriitilisemad. Noh, a la, mis on lubatud Kostjale, pole lubatud Paskotšile. Ehk kui Kostja ütleb, et peatreener ei oska ikka üldse meeskonda motiveerida, siis ilmselt enamus meist noogutab kaasa. Kui aga seda sama ütleks näiteks Paskotši, oleks segadust ja küsimärke õhus rohkem kui kopika eest. Ent see on kõik spekulatsioon.

                    Mida peaks Jürgens tegema, et minu isiklike A-koondise standarditele vastata? (mitte, et see midagi loeks). Noh, esiteks võiks ta näidata, et Eesti esindamine on tema jaoks au asi ja ei ole prioriteetide nimekirjas kuskil alumises otsas. Teiseks, võiks ta näidata, et saab meestega mängides hakkama. See ei pea üldse olema Juve põhimeeskond. Mu poolest oleks juba päris vinge, kui ta näiteks Serie B-sse müttama pääseks. Kui seal veel stabiilselt väravaid virutaks, oleks juba üsna raske teda mitte koondisesse kutsuda.

                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    võiks aru saada, et loevad jalgpalli oskused mitte mingid laagrites käimised või mitte.
                    Jällegi, loomulikult on jalgpalliline pädevus oluline (võib olla, et isegi kõige olulisem), aga ei, sa eksid. See ei ole ainus.

                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    btw su teine paragrahv ojamaast on lihtsalt what the fuck? purjus oled?
                    Ei, ilmselt ma lihtsalt ei oska ennast kõige paremini väljendada.



                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    me ei ole inglismaa, me olime just mudaliigas, meil ei ole sellist valikut nagu teistel, kui meil on kuskil noored talendid, siis NEID TULEB KASUTADA. võta koondisesse, näed teda trennis, las istub pingil. tee järeldused, järgmine kord ei kutsu, selge ju siis ei saanud hakkama.
                    Meenutan, kuis Jürgens käis (vist) U-16 koondises ja istus pingil. See okas on tema isa hinges veel endiselt ja tundub olevat üks põhjustest, miks ta edaspidi kogunemistele ilmunud pole. Pluss noh, kui ta A-koondise kohe ei saaks hakkama, saab vabalt väita, et meelega tehti talle lõks, võimatu ülesanne, et siis tema läbikukkumisel ei peaks teda rohkem kutsuma, saaks viidata läbi kukkumisele, kui esimest korda (ja liiga vara) teda koondisesse kutsuti jne jne.
                    Aga jah, noore talendi A-koondisesse kutsumine on peatreeneri asi ja mina saan aru, miks seda Jürgensi puhul tehtud ei ole ning ma ei arva, et selle taga on mingi vandenõu.

                    Hoopis rohkem on mulle meeldinud Tunjovi suhtumine, kuidas ta kirjeldas koondissesse pääsemist kui avanssi (tema mängis siis Serie A-s) ja kuidas ta nüüd peab tõestama, et seda vääris.

                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    kutsu aasta pärast uuesti, või siis vähemalt mine kohale ja vaata itaalias ta mänge ja mõtle seal mis teha. aga on ka väga suur võimalus, et on järjekordne paskotsi või hein kellest enam üle ega ümber ei saa.
                    Miks sa arvad, et Häberli ta mänge näinud ei ole?

                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    hetkel elame selles FC eesti flora maailmas edasi mis on nii fucking hale. kõige kurvem on see kuidas teised jalgpalli armastajad ei saa sellest aru, et nad mingit pohlakputinit toetavad.
                    Minu meelest on kurb, et mõned jalgpalli armastajad, kohates mingeid otsuseid mis neile ei meeldi ja/või millest nad aru ei saa, näevad nad pea alati selle taga mingit vandenõu. Ning kui keegi julgeb natukenegi asja üle arutleda, on tegu idioodi, pohlakputini käsilase või millegi veel hullemaga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

                      sellest see argument tulebki, ühesõnaga kui ta juventuses oleks põhis, siis peaksime sama argumenti kasutama?


                      Algselt postitas nonoh Vaata postitust

                      See ei pea üldse olema Juve põhimeeskond.

                      ...
                      Miks te Jürgensit Juvesse pushite?


                      Kommentaar


                        See oli Linnupoja hüperbool, et oma jutu iva rõhutada.

                        Kommentaar


                          Ma olen ka seda meelt, et Jürgens võiks ennast U21s tõestada hetkel. Seega selgelt loodan, et talle saadetakse kutse kui järgmine mäng on vms.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas nonoh Vaata postitust




                            Minu meelest on kurb, et mõned jalgpalli armastajad, kohates mingeid otsuseid mis neile ei meeldi ja/või millest nad aru ei saa, näevad nad pea alati selle taga mingit vandenõu. Ning kui keegi julgeb natukenegi asja üle arutleda, on tegu idioodi, pohlakputini käsilase või millegi veel hullemaga.
                            No see ikka suht fakt, et Pohlak on meil väga suure mõjuvõimuga diktaator.

                            A muidu üks väheseid kui mitte ainukene hea vastus teiselt poolt.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Väravaid oskab mees lüüa küll ja küll.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                Väravaid oskab mees lüüa küll ja küll.
                                Täna lõi juventusele 2, kahjuks juve lõi 4 vastu

                                Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                                Kommentaar

                                Working...
                                X