320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Oliver Jürgens (Dunajska Streda DAC, Slovakkia)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
    Uudiseid! Teema käib maha muidu!
    Kohe hakkab mäng Hellas Verona vastu. Jürgens põhis.

    EDIT: 1:0 kaotus https://tv.torinofc.it/video/primave...7-10-2022-1122
    Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

    Kommentaar


      Päris palju proovis, korra tõmbas vastase ka kohvipausile, aga saagiks assist:

      https://tv.torinofc.it/video/primave...6-10-2022-1140
      Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

      Kommentaar


        Täna sai 4:1 mängus värava kirja ja torino u19 liigub edasi.

        Google translate:
        ​​​​​​Pärast Primavera võitu kodus Cremonese vastu Primavera TIM Cupi kaheksandikfinaalis kehtivas kohtumises kommenteeris treener Giuseppe Scurto matši järgmiselt: „Hoolime Itaalia karikavõistlustest sama palju kui oma meistritiitlitest. Oluline oli teha hea esitus ja saime päris hästi hakkama, hoolimata mõningatest raskustest esimese poolaja alguses. Teises fraktsioonis oleme kasvanud ja järgmise vooru vääriliselt koju toonud. Need matšid on olulised, et kõik saaksid hästi hakkama, isegi need, kes on mänginud veidi vähem. Nüüd ootab meid Cagliari, kes on väga tugev meeskond ja seetõttu tuleb see tasavägine matš.
        Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

        Kommentaar


          Poiss on igatahes ära otsustanud. https://sport.delfi.ee/artikkel/1200...em-mitte-saata

          Kommentaar


            Noh Jorma kaitse oma poega!

            Kommentaar


              Kustutage see teema ära.

              Kommentaar


                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                Kustutage see teema ära.
                Et tuhistame ja kustutame poisi taielikult ara ja unustame ara, et tegelikult on ju vaga hea mangijaga tegu? Sama tegime ju sisuliselt Bogdaniga ja sealjuures oli asi minu hinnagul veelgi teravam. Aga naedsa mis juhtus - jalgpalli uhiskond andis andeks ja Bogdan kasvas suureks. Sama keiss Oliveriga, kui hetkel on olukord selline, siis on. Kull aga olen kindel, et asjad muutuvad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                  Kustutage see teema ära.
                  +1

                  Kommentaar


                    Las ma ennustan. Kolme aasta pärast Jürgens vabandusega esinemas aka ma tahtsin aga ei tahtnud, võõrriigi koondis iial mõttes polnud. Keeled suus euroopasse, pikalt Eesti moto olnud.

                    Kommentaar


                      Mõtteviis paistab siuke:

                      "Tra ma ei viitsi nende U21 luuseritega mängida, ma olen neist palju parem, ma ei arene seal. Lennureisid tüütud".
                      "Otse A-koondisesse vb kunagi lähen kui Pohlak ja muu ELJ mu ees pepsi uppi lükkavad ja algkoosseisu koha garanteerivad".

                      Ma ütleks et "The End" on paistab siin õige kokkuvõte. Koondiste fännide silmis on ta juba enne väljakule astumist endale vilekoorid selga tõmmanud.

                      Kommentaar


                        go on then fuck off..lõpetaks siis nüüdsest kõik jutud ja spekulatsioonid selle noormehe ümber

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust

                          Et tuhistame ja kustutame poisi taielikult ara ja unustame ara, et tegelikult on ju vaga hea mangijaga tegu? Sama tegime ju sisuliselt Bogdaniga ja sealjuures oli asi minu hinnagul veelgi teravam. Aga naedsa mis juhtus - jalgpalli uhiskond andis andeks ja Bogdan kasvas suureks. Sama keiss Oliveriga, kui hetkel on olukord selline, siis on. Kull aga olen kindel, et asjad muutuvad.
                          Ma täpselt ei mäleta, aga kas Vaštšukiga ei olnud pigem olukord, kus teda teatud põhjustel lihtsalt ei kutsutudki? Jürgens seevastu ütles otse, et tal pole Eesti esindamiseks mingit huvi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust

                            Et tuhistame ja kustutame poisi taielikult ara ja unustame ara, et tegelikult on ju vaga hea mangijaga tegu? Sama tegime ju sisuliselt Bogdaniga ja sealjuures oli asi minu hinnagul veelgi teravam. Aga naedsa mis juhtus - jalgpalli uhiskond andis andeks ja Bogdan kasvas suureks. Sama keiss Oliveriga, kui hetkel on olukord selline, siis on. Kull aga olen kindel, et asjad muutuvad.
                            Bogdan jäi lihtsalt Georgi lindiga vahele, aga kordagi ei öelnud, et ärge nüüd jumala eest koondisesse kutsuge vms. Ja ta hiljem vabandas selle eest ka.

                            Oliver tundub liiga tuhm selleks olevat.

                            Kommentaar


                              mis ta siis valesti tegi või ütles? vend treenib kuskil kus päriselt areneda saab, mingid oinad kutsuvad pidevalt U21 laagritesse. täitsa arusaadav kui vaadata kes meil A koondisesse kutsutud pidevalt on. Ei hakanud midagi jaurama ja ütles, et ärge enam kutsuge kuna te olete lihtsalt huiarid.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Las siis areneb. See on tema enda valik. Samamoodi on koondisesse kutsumine treenerite oma valik. Edu igaljuhul. Kasvõi see lugu, et Eestist on võimalik suurde jalgpalli jõuda, kui see ka õnnestuks, oleks ju positiivne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X