320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Oliver Jürgens (Dunajska Streda DAC, Slovakkia)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
    Ma arvan, et eriti valikuid sm Юргенс'il ei olnud - kas Vućići või Orbani juurde - pärast ta emme-issi intervjuus Правда'le räägivad, et ikka putinisõbrlikud riigid kõige paremad, sest pole p**esid, kõik on Venemaa sõbrad ja по-русски oskavad.
    Sul on ikka mõnus agenda Jürgensi vastu.

    Lükka mingid tõendid või noh mingid kuuldud lood ja nii.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
      Ma arvan, et eriti valikuid sm Юргенс'il ei olnud - kas Vućići või Orbani juurde - pärast ta emme-issi intervjuus Правда'le räägivad, et ikka putinisõbrlikud riigid kõige paremad, sest pole p**esid, kõik on Venemaa sõbrad ja по-русски oskavad.
      ei tea et jyrgens oleks koos karpinitega jõululauas istunud, ega tea ka et jyrgensi paps v pruut v pruudiisa oleks venemaaga businessi ajanud. see et pohlaku diktatuuri all keegi pole nõus mängima, ei tähenda et ta venemaa sõber on. kas Alika on ka venemaa sõber siis kui ta 9aastasena georgi lindiga venekeelseid laule 9. mai 2010 laulis? .. raudselt ise hääletasid ka eesti laulul tema poolt ja veel hullem, et venemeelne esindas eestit eurovisioonil eks?


      Kommentaar


        Algselt postitas xxD Vaata postitust

        ei tea et jyrgens oleks koos karpinitega jõululauas istunud, ega tea ka et jyrgensi paps v pruut v pruudiisa oleks venemaaga businessi ajanud. see et pohlaku diktatuuri all keegi pole nõus mängima, ei tähenda et ta venemaa sõber on. kas Alika on ka venemaa sõber siis kui ta 9aastasena georgi lindiga venekeelseid laule 9. mai 2010 laulis? .. raudselt ise hääletasid ka eesti laulul tema poolt ja veel hullem, et venemeelne esindas eestit eurovisioonil eks?

        Kui sina hääletasid Alika vastu, ei tähenda, et mina tegin sama. Kui sulle meeldib Eurolaul, ei tähenda, et mulle see meeldib. Eesti laul ja Eurovision mulle huvi ei paku jne.

        Mis puutub siis sellesse, milline agenda mul on, siis juhtus mul kohtuda tema vanematega ning jutud seal olid pöörased Samas võin viia inimesega kokku, kes mulle ta 404 kodakondsuse plaanist rääkis. No problem.

        Kommentaar


          Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust

          Kui sina hääletasid Alika vastu, ei tähenda, et mina tegin sama. Kui sulle meeldib Eurolaul, ei tähenda, et mulle see meeldib. Eesti laul ja Eurovision mulle huvi ei paku jne.

          Mis puutub siis sellesse, milline agenda mul on, siis juhtus mul kohtuda tema vanematega ning jutud seal olid pöörased Samas võin viia inimesega kokku, kes mulle ta 404 kodakondsuse plaanist rääkis. No problem.
          Olekski huvitav, mis nad rääkisid.

          Tean ka inimesi, kes temaga veidi rohkem suhtlevad ja ainus probleem (mis tuleneb tema vanematest) on enda potentsiaali ülehindamine.

          Et see vene projekt on tulnud reaalselt ainult sinu suust seni.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
            Ma arvan, et eriti valikuid sm Юргенс'il ei olnud - kas Vućići või Orbani juurde - pärast ta emme-issi intervjuus Правда'le räägivad, et ikka putinisõbrlikud riigid kõige paremad, sest pole p**esid, kõik on Venemaa sõbrad ja по-русски oskavad.
            Oliveri suurim probleem on hetkel olnud ise mitte midagi rääkida - samas Isa räägib tal liiga palju ja võiks parem suu kinni hoida, eriti kui midagi öelda ei ole. Kutt ei ole enam 15.

            Kommentaar


              Kust see vene teema üldse sisse tuleb? Isa on tegelikult Juri, mitte Jüri või millest üldse sellised seosed? Ega pole ka noormeest ennast kuskil rääkimas kuulnud, et aktsenti testida.

              Kommentaar


                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                Kust see vene teema üldse sisse tuleb? Isa on tegelikult Juri, mitte Jüri või millest üldse sellised seosed? Ega pole ka noormeest ennast kuskil rääkimas kuulnud, et aktsenti testida.
                Ema pidi venelanna olema.
                Jürgens õppis Tallinna Tõnismäe Reaalkoolis, mis peaks endiselt olema vene õppekeelega kool ning see pigem vihjab riigikeelest erinevale kodusele keelele.

                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Vene keel tundub 1 keel olevat.
                  Oliver Jürgens on verinoor jalgpalliklubi Nõmme United mängija. Viimased kaks aastat on teda mitmed maailmaklassi akadeemiad kutsunud turniiridele ja testimistele. Pühendunud ja andekat ründajat võiks ees oodata värvikas karjäär tippjalgpallis, ainult et FIFA reeglite järgi ei saa ükski akadeemia temaga lepingut teha enne 16. eluaasta täitumist.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Eranio Vaata postitust
                    Vene keel tundub 1 keel olevat.


                    Räägib suht puhtalt eesti keelt. Paremini kui nii mõnigi koondislane.
                    Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                    Kommentaar


                      Äkki tuleb debüüt. Mäng kell 17.45
                      379063033_691865582984911_8323747188479764437_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=49d041&_nc_ohc=BXfFu9SSUl4AX8jjDmD&_nc_ht=scontent.ftll3-1.fna&oh=00_AfAB4WHou9IYc5AS5fYiqmO27opToTZzusJhlbYDdcl1iw&oe=650B5185.jpg
                      Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                      Kommentaar


                        Debüüt tehtud jah, 70ndal minutil sisse, väravad olid selleks ajaks juba löödud.

                        Kommentaar


                          a miks see teema siin on, siuke madal tase nagu ungari ei kõlba nkn koondisesse. meil siukseid poisse igaltpoolt võtta.Üldse ta ju ei mängi meesteliigas, siis ei saa võttagi kuhugi teda, rääkimata koondisesse.
                          "a miks sa lased isal rääkida, sa pole enam 15" - peab isa ära tapma v?
                          igasugused ratnikovid ja hutnikovid võiks tunnistada, et pohlak ei ole mitte lihtsalt eesti jalgpalli perse keeranud, vaid on ka ühe hea talendi meilt jõuga eemale surunud.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            a miks see teema siin on, siuke madal tase nagu ungari ei kõlba nkn koondisesse.
                            Asi on selles, et Jürgensil on Eestist pärit ründadajatest ainulaadne stiil. Kümned teised meie pallirid mängivad välismaal, aga need on tüüpilised. Jürgens on teistsugune, ebatüüpiline. Aga et tema stiil on ebatüüpiline ei garanteeri, et temast saab ülekeskmine tase ründaja.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tallinec Vaata postitust
                              Asi on selles, et Jürgensil on Eestist pärit ründadajatest ainulaadne stiil. Kümned teised meie pallirid mängivad välismaal, aga need on tüüpilised. Jürgens on teistsugune, ebatüüpiline. Aga et tema stiil on ebatüüpiline ei garanteeri, et temast saab ülekeskmine tase ründaja.
                              Räägi lähemalt ebatüüpilisest stiilist, noortemänge mida kunagi näinud tundus, et oli kiiruselt kõvasti üle ja vormistamine oli lisaks üks trump aga mis ebatüüpiline stiil seda tahaks teada.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ZinedineZidane Vaata postitust
                                Räägi lähemalt ebatüüpilisest stiilist, noortemänge mida kunagi näinud tundus, et oli kiiruselt kõvasti üle ja vormistamine oli lisaks üks trump aga mis ebatüüpiline stiil seda tahaks teada.
                                Kirjutasin juuni kuus sel teemal Foorumis . Ei tule meelde midagi lisata. "Ta (Oliver Jürgens) on pidevalt liikluses (tema liiklus ei ole sirgjooneline), otsib palli ja terav. Muuseas ta on vinge, teeb palju nõkse. Samas stiilis mängisid 80-tel Ott Mõtsnik ning 2000-te alguses Vladimir Tselnokov".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X