320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mark Shvets

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    6 mängu hooaja lõpuni, tuleb vist Safe Mid-table Position, aga Darida ja Lokomotiivi olek tabeli lõpus on mulle üllatus.
    ma just mõtlesin, suur valgevene jalka spets nagu ma olen

    Kommentaar


      Ah ärge pange tähele, minu teadmised põhinevad enamuselt FMil. Seal on need klubid Euroopa kohtade eest võitlemas...

      Kommentaar


        FC Smorgon 0 - 1 Din. Minsk, Švets 80 minutit

        Kommentaar


          0-2 kaotus, Švets 90 minutit

          Kommentaar


            Shvets on täna siis skoorinud.kas tegemist selle hooaja esimese väravaga?
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              Shvets on täna siis skoorinud.kas tegemist selle hooaja esimese väravaga?
              Smorgon 3-1 Darida, Švetsilt esimene värav Valgevenes, oli vist 90. muinutit platsil

              Kommentaar


                2-2 MTZ-Ripo karikamäng, esimese mängu kaotasid 0-4

                Kommentaar


                  FC Smorgon 3-1 Torpedo, Švets 80 minutit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                    OK, teda ei kutsu koonsisse puhtalt sportliku põhjusel : )
                    sa jahud siin sellest et miks Shvets koondises ei ole kui mei on küsimusi et miks mõned mehed just kutsutud on kuigi peaks alles ennast klubis tõestama
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      sa jahud siin sellest et miks Shvets koondises ei ole kui mei on küsimusi et miks mõned mehed just kutsutud on kuigi peaks alles ennast klubis tõestama
                      Kirjutasin sellest siin:

                      Kommentaar


                        Viimases voorus võideti 1-0 Dneprit. Švets sai 39. ja 43. minutil kollased. Kokkuvõttes saadi MLis 8. koht. Švetsil oli igati korralik hooaeg kokkuvõttes, kuuludes koguaeg põhisse.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                          Viimases voorus võideti 1-0 Dneprit. Švets sai 39. ja 43. minutil kollased. Kokkuvõttes saadi MLis 8. koht. Švetsil oli igati korralik hooaeg kokkuvõttes, kuuludes koguaeg põhisse.
                          järgmine hooaeg jätkab samas?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jaak Vaata postitust
                            järgmine hooaeg jätkab samas?
                            Kahjuks Smorgoni hooaeg hakkas hästi aga peatreeneri jamad tekitasid suure mõõna klubile, mistõttu jäädi reaalsest TOP 5 hulgast välja.

                            peatreener tuleb uus, eks sellest sõltub palju. aga selge on see, et Švets oli klubi üks selgroogudest

                            Kommentaar


                              Keegi oskab Valgevene jalgpallist midagi kirjutada kah? Pole ajaloo ja klubide tugevusega kursis ja vene keelt ka ei mõista piisavalt hästi, et netist otsida.

                              Kommentaar


                                tea kus siis see rändurmees Shvets uuel hooajal ka mängib?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X