320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Raio Piiroja (114/8)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Piiroja...\'

    Ei tea nagu mida öelda..

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Piiroja...\'

      Algselt postitas SundanceKid


      rahu rahu! võtame seekord vaikselt ja ärme hakka siin midagi ära sõnuma.

      Kordan sama mõtet.

      Päris armas jah

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Piiroja...\'

        Lausidiootsus - Raio pole Arsenali kvaliteet lihtsalt - poleks uskund et veel selliseid uudiseid näen
        Juhul kui härra Wenger on nii pilves et Piiroja ostab lõigun ma oma ema salli ribadeks keedan spagetiks ja söön ketsupiga ülevalatult ära

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Piiroja...\'

          Algselt postitas malagar


          Lausidiootsus - Raio pole Arsenali kvaliteet lihtsalt - poleks uskund et veel selliseid uudiseid näen
          Juhul kui härra Wenger on nii pilves et Piiroja ostab lõigun ma oma ema salli ribadeks keedan spagetiks ja söön ketsupiga ülevalatult ära
          Njaa, saab mis saab aga loodame, et me malagari postituse taga siin mõne aja pärast edit´it ei näe

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Piiroja...\'

            Algselt postitas SundanceKid


            Algselt postitas malagar


            Lausidiootsus - Raio pole Arsenali kvaliteet lihtsalt - poleks uskund et veel selliseid uudiseid näen
            Juhul kui härra Wenger on nii pilves et Piiroja ostab lõigun ma oma ema salli ribadeks keedan spagetiks ja söön ketsupiga ülevalatult ära
            Njaa, saab mis saab aga loodame, et me malagari postituse taga siin mõne aja pärast edit´it ei näe
            Milleks pessimistlik olla? See on masendav ju! Küll vihmad ükskord ära lõppevad, ning päike ka välja tuleb, malagar. Elu pole nii masendav, kui sa arvad!

            Edit: aga võib-olla on sul madal enesehinnang?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Piiroja...\'

              Algselt postitas SundanceKid
              Njaa, saab mis saab aga loodame, et me malagari postituse taga siin mõne aja pärast edit´it ei näe
              ma arvan, et selleks pole põhjust.
              võiks ju näiteks otsida välja mängijate nimekirja, keda igapäevaselt seostatakse arsenaliga, ning keda ka skaudid vaatamas käivad. lühike see nimekiri küll pole, tõotatud maale aga jõuab neist vaid murdosa.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Piiroja...\'

                Njah...kas ta nüüd tõesti arsenali tase on, seda on raske öelda. Samas ei tasu unustada, et arsenal on varemgi endale kokku ostnud mängijaid, keda alles hiljem hakatakse jagama põhimeeskonna ja reservi või väljalaenamise vahel. Nii ka lätlaste Stepanovs( keda küll Piirojast paremaks ei jugle nimetada), on mänginud pikalt reservis, olnud teisejärgulises klubis laenul, kuid ka esindanud kahurimehi väga tähtsates mängudes. Seega laus utoopilist või mõttetut arsenali huvis küll pole

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Piiroja...\'

                  ma ei usu, et keegi siin väga sinisilmne oleks. ei maksa aga ka uudist sellise suurklubi huvi Raio vastu ingoreerida onja? peaasi, et see Raiole endale edasiseks indu juurde annaks!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Piiroja...\'

                    Loomulikult on selline \"huvi\" viimane asi, mille pärast tasub ärevusse minna. Aga kui kui kui, siis - Piiroja kusagile Arsenali reservidesse ilma reaalse võimaluseta põhisse pääseda paariks aastaks - oleks kenakesti kurb stsenaarium. Koondise keskkaitsja peaks ikka pidevalt mängida saama vähegi vastuvõetaval tasemel. Pigem jätkaku Norras.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Piiroja...\'

                      Algselt postitas mcnamara


                      Loomulikult on selline \"huvi\" viimane asi, mille pärast tasub ärevusse minna. Aga kui kui kui, siis - Piiroja kusagile Arsenali reservidesse ilma reaalse võimaluseta põhisse pääseda paariks aastaks - oleks kenakesti kurb stsenaarium. Koondise keskkaitsja peaks ikka pidevalt mängida saama vähegi vastuvõetaval tasemel. Pigem jätkaku Norras.
                      Jutt jumala õige. Isegi Valerenga pingil püksiperset nühkides langes Raio mängutase ikka kohutavalt.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Piiroja...\'

                        Kui kaagutatakse, siis maandutakse superklubis Valerenga. Kui ei, siis suhteliselt normaalsemas lõppsihtkohas. Huvitav trend.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Piiroja...\'

                          Algselt postitas ethan


                          Algselt postitas SundanceKid


                          Algselt postitas malagar


                          Lausidiootsus - Raio pole Arsenali kvaliteet lihtsalt - poleks uskund et veel selliseid uudiseid näen
                          Juhul kui härra Wenger on nii pilves et Piiroja ostab lõigun ma oma ema salli ribadeks keedan spagetiks ja söön ketsupiga ülevalatult ära
                          Njaa, saab mis saab aga loodame, et me malagari postituse taga siin mõne aja pärast edit´it ei näe
                          Milleks pessimistlik olla? See on masendav ju! Küll vihmad ükskord ära lõppevad, ning päike ka välja tuleb, malagar. Elu pole nii masendav, kui sa arvad!

                          Edit: aga võib-olla on sul madal enesehinnang?
                          Minu eneshinnangul pole viga midagi aga sorry küll ma lihtsalt ei hinda Piirojat Arsenali vääriliseks ja kõik - Oleks omamoodi huvitav kui tulevik paneks mind sõnu sööma aga ma ei usu eladeski et Wenger hakkaks ostma endale kahtlase kvaliteedi ja halva töösesuhtumise( Raio mängib igas totras sõprusmängus koondise eest ja jätab leivaisad unarusse - muidugi on au koondist esindada jne aga igas sõprusmängus kah pole vaja mängida eriti kui 2 päeva hiljem oma liigamäng on ja ise poolvigane ollakse ) ja pisut liiga tihti vigastatud mängijat.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Piiroja...\'

                            Algselt postitas mcnamara


                            Loomulikult on selline \"huvi\" viimane asi, mille pärast tasub ärevusse minna. Aga kui kui kui, siis - Piiroja kusagile Arsenali reservidesse ilma reaalse võimaluseta põhisse pääseda paariks aastaks - oleks kenakesti kurb stsenaarium. Koondise keskkaitsja peaks ikka pidevalt mängida saama vähegi vastuvõetaval tasemel. Pigem jätkaku Norras.
                            Lisaks juurde et Arsenali reservides on ilmselt konkurents märksa tihedam kui norras , treeningud tihti paremad ja Inglismaa reservliiga mängud on kindlasti tugevamad kui Norra meistirliiga omad - esiteks on mitmete meeskondade noored ülikõvad ja teiseks taastavad reservides oskusi ka vigastusest naasvad staarid . Ma ei usu igastahes et Arsenali reservides Piiroja vorm kannataks , moraal ilmselt küll aga tyhja see kõigest jabur kuulujutt .

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Piiroja...\'

                              Algselt postitas malagar
                              Lisaks juurde et Arsenali reservides on ilmselt konkurents märksa tihedam kui norras , treeningud tihti paremad ja Inglismaa reservliiga mängud on kindlasti tugevamad kui Norra meistirliiga omad - esiteks on mitmete meeskondade noored ülikõvad ja teiseks taastavad reservides oskusi ka vigastusest naasvad staarid . Ma ei usu igastahes et Arsenali reservides Piiroja vorm kannataks , moraal ilmselt küll aga tyhja see kõigest jabur kuulujutt .
                              Kahtlemata on Arsenali reservide tase päris kõrge, mõnede nende liigakonkurentide oma vist siiski mitte. Vähemalt kui reservliiga tulemusi vaadata. Aga just asja moraalset või vaimset külge ma mõtlesingi - reservides mängides (eriti kui seal kaua viibida) tekib paratamatult tunne, et tööandja justkui ei vajakski sind. Ja pealegi pole Piiroja enam nii lapsuke ka, et Arsenal tema reservis hoidmisest eriti huvitatud peaks olema. Lihtsalt täpsustasin oma mõtet.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Piiroja...\'

                                Ühesõnaga on suhteliselt loogiline, et Arsenal ei taha endale vaid sellist kaitsjat, kes suudab küll peapalle võita ja palle puhtaks lüüa, kuid loomisoskus ja söödutäpsus ei ole kuigi kõrgel tasemel...

                                Piiroja sobiks oma tasemelt ja mängustiililt pigem mõnda divariklubisse... Küsimus on vaid selles, et isegi, kui oleks vastav huvi, siis milline sealne meeskond suudaks Pohlaku poolt küsitud summa välja käia? Leeds äkki? (jajah, see tüütab juba vaikselt mindki). Aga siiski küsiks siinkohal Martini käest hüpoteetilise küsimuse, et kumba ta eelistaks, kas Raiot või Duberry\'d?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X