320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Raio Piiroja (114/8)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Piiroja...\'

    Algselt postitas malagar


    Algselt postitas überalles


    Tõepärasemaks teeb lootused fakt et nii arsenal kui feyenoord on teada oma armastuse poolest võõrmängijate sisseostmise vastu vähearenenud riikidest. Mõlemad loodavad odavast tööjõust pärle väljasõeluda. Ehk ongi Piiroja järgmine pärl, kuid kaldun arvama, etkui tõesti üleminek toimuks, oleks ees vintsutav ja rusuv periood reservmeeskondades.
    reservmeeskonna pingil Arsenali puhul - no offence aga meil on seal paksult noor kaitsjaid praegu .
    Noh siis põhisse kohe

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Piiroja...\'

      Algselt postitas malagar


      Algselt postitas PraS


      Algselt postitas malagar


      Ja ma toonitan veelkord et sellist bollocksit nagu Piiroja minek Arsenali reaalses maailmas ei juhtu .
      Isegi mõttetu ajaraisk on nalja visata sel teemal
      miks mitte arsenal piirojale?

      wengeri nõudmised kaitsjale on, et oleks hea taglaja ja oskaks pikka panna mõnele jänesele sinna ründesse!!!!
      ajudega .
      Piirojal on kahjuks seni veel puudujääke kõigis viies kategoorias.
      viktoriin on treeningus olulisel kohal?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Piiroja...\'

        loomulikult on viktoriin tähtis
        Platsile pääsemise eeltingimuseks on vastata monsieur Wengeri poolt esitatavale küsimustikule formaadis 33 küsimust .
        Kui mingile kohale pretendeerib kaks mängijat veab Wenger kohe võistluspuldi kohale , paneb prillid ette ja mäng algab - muu mansa saab lõbuga pealt vaadata ja popcorni mugida .
        Mängija kes osutub võidukaks ja tõesta nõnda oma kõrgemat ajupotentsiaali ja sellest tulenevat potentsiaalselt loogilisemat ja intelligentsemat tegutsemispotetnsiaali platsil läheb põhisse ja kaotaja kas reservi või pingile.
        Selline viktoriin on Arsenali eripära üldsielt- mitemed vihatud konkurendid on kah midagi sarnast üritanud , kuid on ebaõnnestunud kas mängijate nõrga teadmistepagasi või treeneri viletsate saatejuhi oskuste läbi .

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Piiroja...\'

          Algselt postitas malagar


          loomulikult on viktoriin tähtis
          Platsile pääsemise eeltingimuseks on vastata monsieur Wengeri poolt esitatavale küsimustikule formaadis 33 küsimust .
          Kui mingile kohale pretendeerib kaks mängijat veab Wenger kohe võistluspuldi kohale , paneb prillid ette ja mäng algab - muu mansa saab lõbuga pealt vaadata ja popcorni mugida .
          Mängija kes osutub võidukaks ja tõesta nõnda oma kõrgemat ajupotentsiaali ja sellest tulenevat potentsiaalselt loogilisemat ja intelligentsemat tegutsemispotetnsiaali platsil läheb põhisse ja kaotaja kas reservi või pingile.
          Selline viktoriin on Arsenali eripära üldsielt- mitemed vihatud konkurendid on kah midagi sarnast üritanud , kuid on ebaõnnestunud kas mängijate nõrga teadmistepagasi või treeneri viletsate saatejuhi oskuste läbi .
          See selgitab ka seda, miks Operit ei tahetud ja seda, miks Lehmann väravas on :P
          .. tahaks veel norida, aga ei saa midagi paha praegu öelda Arsenali kohta.
          minge Kingissepa praami peale

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Piiroja...\'

            Platsile pääsemise eeltingimuseks on vastata monsieur Wengeri poolt esitatavale küsimustikule formaadis 33 küsimust .
            Olen täheldanud, et 33-s küsimuses on ka väga palju õnne vaja, seda aga pidavat just vaimult vaesetel palju olema?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Piiroja...\'

              Algselt postitas FCOperBK



              See selgitab ka seda, miks Operit ei tahetud ja seda, miks Lehmann väravas on :P
              .. tahaks veel norida, aga ei saa midagi paha praegu öelda Arsenali kohta.
              Kahjuks pean sind kurvastama. Lehmanni ajupotensiaal on kindlasti kõrgem kui enamusel jalgpalluritel. Erinevalt nendest paljudest, kes mängupõrgutes ja grupiseksiga oma vaba aega veedavad, on Lehmannil ka spordiväliseid huvisid. Näiteks ülikoolis õppimine pole profijalgpalluri jaoks just tavapärane.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Piiroja...\'

                Tore, et foorumlased sellise olevusega nagu \"ajupotensiaal\" hädas pole. Isiklikult soovitaks siiski enne ärplemist keelt õppida ning ennast harida.

                Ärplemine käib eelkõige kellegi malagari-nimelise kohta.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Piiroja...\'

                  muide potentsiaal tuleb sõnast potents ja seega kirjutatakse t-ga

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Piiroja...\'

                    mulle tundus, et sellele ethan viitaski ...

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Piiroja...\'

                      Algselt postitas ethan


                      Tore, et foorumlased sellise olevusega nagu \"ajupotensiaal\" hädas pole. Isiklikult soovitaks siiski enne ärplemist keelt õppida ning ennast harida.

                      Ärplemine käib eelkõige kellegi malagari-nimelise kohta.
                      Trükivigu juhtub kõigil ja põhjalikumal vaatamisel ilmneb neid mu eelmises postis hulgi .
                      Kahjuks ei suutnud konkreetset Ethani toodud näidet leida aga jätsin nimelt parandamata, et oleks näha palju jama kokku tuleb, kui kiiruga trükkida ja mitte hoolikas olla
                      Mis puutub keele õppimisse ja eneseharimisse siis viimasega on päris pikalt tegeldud juba

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Piiroja...\'

                        Algselt postitas malagar
                        Trükivigu juhtub kõigil ja põhjalikumal vaatamisel ilmneb neid mu eelmises postis hulgi .
                        Kahjuks ei suutnud konkreetset Ethani toodud näidet leida aga jätsin nimelt parandamata, et oleks näha palju jama kokku tuleb, kui kiiruga trükkida ja mitte hoolikas olla
                        Mis puutub keele õppimisse ja eneseharimisse siis viimasega on päris pikalt tegeldud juba
                        Põhimõtteliselt pole ma kunagi kedagi kritiseerinud tema kirjavigade pärast, ammugi pole ma sellele erilist tähelepanu pööranud netikommentaarides (mõelda vaid kui suureks saaks kergitada sel viisil oma postituste arvu), sa aga tõmbasid Piiroja arvel nii et tolmurull järel, nagu oleks sul midagi konkreetselt selle vastu kui mõnel eestlasel edukalt läheb. Iga loll saab ju aru, et selliseid uudiseid tuleb igapäevaselt, aga mõtle väheke, kust me tuleme ja milline kompliment see on, isegi kui neid inglaste, prantslaste kohta on non-stop. Saad ehk mõttekäigule pihta.

                        Eriti irriteeriv on siis lahmimine ilma kirjakeelt taipamata. Sellisel juhul on ju loogiline juhtida tähelepanu inimese harimatusele.

                        Muideks, ega õppimine ja eneseharimine ei tee sind harituks. Lisaks, oma mõtteid oled sa juba väljendanud, ning neid tagasi võtta sa ei saa. Teisisõnu, jätsid märgi maha. Mitte, et see sulle muidugi tähtsust omaks.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Piiroja...\'

                          Oma mõtetest ma ei tagane kulla poja ja mul suhteliselt ükskõik mis märgi ma siin sinu meelest maha jätan .

                          Ma lihtsalt soovisin omalt lükata kirjaoskamatuse raske taaga , mis mulle kui humanitaarinimesele eriti ränk tundus.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Piiroja...\'

                            Lisaks veel juurde , et mul pole midagi selle vastu kui eestlastel hästi läheb , aga Piiroja on end minu silmis näidanud kui paras toorutsev töll ja tal läheb veel õige jupp aega enne kui ta oma renomee puhtaks suudab pesta .
                            Kunagi Piraaja mulle täitsa meeldis , aga siis suutis ta liigamängudes Eestis sellist küünarnukkidega peksmist , kohtunikuga vingumist ja vigastusohtlikute taklingute kavalkaadi näidata , et südame ajaks pahaks . Kui toorutsemisele lisada taktikaline naiivsus, nõrk sööduoskus ja kiiruse krooniline puudumine , siis saamegi kokku kaitsja, keda Arsenaliga seostavate juttude peale ma lihtsalt ei saa jätta oma negatiivset arvamust avaldamata.
                            Kui keegi ennast solvatuna tunneb, on see tema mure aga mina ei ole kunagi tagasi hoidunud oma arvamust avalikult välja kisamast.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Piiroja...\'

                              ei, kui kell ei oleks nii hiline, ma ikka ei jätaks mainimata, et humanitaarteadlasest arsenalifänn eksib teatud keelereeglite vastu.
                              jah, just: koma EES ja JÄREL ei ole mitte tühik.
                              Kummale poole see salakaval tühik, va vigurivänt, aga panna, hea sõber, sellele leiad vastuse \'Humanitaarteadlase käsiraamatust algajale komapanijale\'. Nüüd ka araabia keeles!
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Piiroja...\'

                                Kui keegi äkki norra keelt jagab tõlgiks,mis seal kirjas? http://www.vg.no/pub/vgart.hbs?artid=248632

                                Kommentaar

                                Working...
                                X