320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Raio Piiroja (114/8)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Kuule! Mängijatel on sitaks muud teha ,kui kaartide arvu lugeda .Seda enam ,et seda nelja kaardi süsteemi. Enamik meist polnud sellest ennem kuulnudki. See on puhtalt abitreeneri asi jälgida ja mängijale meelde tuletada. Mängiat küll süüdistada ei saa ,kui ta mingeid UEFA imereegleid ei tea.
    Kuule! See, et mängija kõiki reegleid ei tea ei tee teda ju vähem mustaks lambaks. Möni Eesti liiga mängija ei tea kõiki jalgpallireegleidki (uuendusi pean silmas), kas siis ei peaks talle reeglite rikkumise eest kollast kaarti andma?

    Ja löppude löpuks kui koos Piirojaga oleks kaotatud ntks 2:1 ja nüüd kaotatakse 4:1, siis mis vahet sel on?

    ps märkate ikka, et panin Eesti ka väravat lööma :P

    Kommentaar


      Minu jaoks on väga suur vahe ,kas kaotame 2-1 või 4-1 .
      Ja nüüd veel kord AK-d vaadates siis küsis Raio spetsiaalselt ju EJL-st ,et kas ta võib riskivabalt mängida. Vastus oli JAH. Keegi ei hoiatanud teda.
      FCF Forever

      Kommentaar


        Algselt postitas yheksa Vaata postitust
        Kuule! See, et mängija kõiki reegleid ei tea ei tee teda ju vähem mustaks lambaks. Möni Eesti liiga mängija ei tea kõiki jalgpallireegleidki (uuendusi pean silmas), kas siis ei peaks talle reeglite rikkumise eest kollast kaarti andma?

        Ja löppude löpuks kui koos Piirojaga oleks kaotatud ntks 2:1 ja nüüd kaotatakse 4:1, siis mis vahet sel on?

        ps märkate ikka, et panin Eesti ka väravat lööma :P
        minu jaoks on ka vahe kas kaotame 1-4 või 1-2.JA SELLES EI NÄE MINA KÜLL RAIO SÜÜD,SELLE KALA PANI IKKA MEIE KALLIS EESTI FUCKING JALGPALLILIIT
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Algselt postitas kala2 Vaata postitust
          seda et kui elumäng seisab ees peakas ju ise kahh mõtlema ja kaaluma kas ikka kõik korras kaartidega
          Mees tuli ju just karistuselt ja mida sa arvaksid, kui oled just pidanud mängu vahele jätma, et kui saad ühe kollase, et siis peaksid uuesti karistust kandma, vaevalt. Ning muide nagu ROOTSI KUNN ütles, et Raio küsis EJL kas ta võib riskivabalt mängida, talle vastati jah ning sellest peaks järeldama, et EJL koosneb suurtest ajukääbikutest, kui ei teada UEFA reeglitest midagi.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Seal EJL peaks mingi koolituse läbima ennem kui kedagi tööle võetakse,tekitab juba odavamarketi Maxima teeninduse kvaliteeti....samas ei saa ainult töötajaid süüdistada,kui ikka ei maksta raha väärikalt siis ei teki ka tahtmist/motivatsiooni tõmmelda...parem ütlen jah kui tõmmelda 1h et väljaselgitada mingi case..

            Kommentaar


              tüüpiline eesti

              Kommentaar


                Ma mingil määral mõistaks Piirojat, kui ta oleks selle kaardi saanud kaitses, aga rumalalt rünnakul, kusjuures jalad ees mängu eest võib ka otse punase saada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  Ma mingil määral mõistaks Piirojat, kui ta oleks selle kaardi saanud kaitses, aga rumalalt rünnakul, kusjuures jalad ees mängu eest võib ka otse punase saada.
                  Kas EJL on sinu arust õigesti käitunud?
                  Algselt postitas budulojus
                  kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                  Kommentaar


                    Kas Piiroja on õieti käitunud?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                      Kas Piiroja on õieti käitunud?
                      Minul pole küll Piirojale etteheiteid, selge see et ta läheb võitluslikumalt olukordadesse kui ta teab et ta võib ühe kollase saada, aga mulle lihtsalt ei meeldi kuidas urmar tihti tuleb erinevatesse teemadesse EJL või Florat ülistama.

                      ÕIGESTi, mitte õieti.
                      Algselt postitas budulojus
                      kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                        Minul pole küll Piirojale etteheiteid, selge see et ta läheb võitluslikumalt olukordadesse kui ta teab et ta võib ühe kollase saada, aga mulle lihtsalt ei meeldi kuidas urmar tihti tuleb erinevatesse teemadesse EJL või Florat ülistama.

                        ÕIGESTi, mitte õieti.

                        Jah, sellest olen ma ammu aru saanud, et ausat juttu ei tohi sa mitte rääkida, ikka tulevad veel ausamad välja ja kukuvad lahmima.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Jah, sellest olen ma ammu aru saanud, et ausat juttu ei tohi sa mitte rääkida, ikka tulevad veel ausamad välja ja kukuvad lahmima.
                          Väga kahtlane, et su aus jutt ülistab alati Florat ja Jalgpalliliitu. Aga ütle ikkagi, mis sina arvad EJL käitumisest Piiroajaga antud juhul?
                          Algselt postitas budulojus
                          kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                            Väga kahtlane, et su aus jutt ülistab alati Florat ja Jalgpalliliitu. Aga ütle ikkagi, mis sina arvad EJL käitumisest Piiroajaga antud juhul?

                            Ma arvan, et see oli õnnetu juhus ja kuna Piiroja küsis enda kohta, siis ilmselt oli tal kahtlusi seoses kaartidega. Isegi kui anti luba hoiatus teenida, siis kasutas ta seda võimalust väga rumalas olukorras. Ma ei tahaks teda kritiseerida, aga tema rapsivast stiilist oleme vahel kahju ka saanud. Kuulsas Hollandimängus oli ju tema pea see, mis ühe palli ilusasti oma väravasse saatis. Tahan lihtsalt öelda, et pahatihti Piiroja enne tegutseb ja siis mõtleb. Õnneks on meil Stepanov, kes teda tasakaalustab. Kaks piirojalikku kaitsjat vist head tööd teha ei suudaks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Kuulsas Hollandimängus oli ju tema pea see, mis ühe palli ilusasti oma väravasse saatis.
                              Kahju, aga Sul on jällegi õigus! Piiroja peast tulnud vintpall lendas üle Tibu pisut kohmakate ja pisut amatöörlike käte paraja sibulavindi ja kolksuga lati alla.

                              Kommentaar


                                Urmar,mine perse!
                                Parem ära võta üldse sõna,sest neidsamu lauseid kuuleme meedia vahendusel su batja käest....
                                Hale tüüp!
                                EJL ja koondise staff ei ole milleski süüdi,ikka Raio ainult oma talupoja mõistusega ei osanud neljani lugeda...
                                Täitsa prses kui haige möla
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X