320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Raio Piiroja (114/8)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oeh, nüüd hakkabki siis süü vaese pärnaka kaela lükkamine pihta. No kui küstakse ja öeldakse ühte ning pärast vannutakse teist asja, siis on midagi ikka selles organisatsioonis valesti.

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Ma arvan, et see oli õnnetu juhus ja kuna Piiroja küsis enda kohta, siis ilmselt oli tal kahtlusi seoses kaartidega. Isegi kui anti luba hoiatus teenida, siis kasutas ta seda võimalust väga rumalas olukorras. Ma ei tahaks teda kritiseerida, aga tema rapsivast stiilist oleme vahel kahju ka saanud. Kuulsas Hollandimängus oli ju tema pea see, mis ühe palli ilusasti oma väravasse saatis. Tahan lihtsalt öelda, et pahatihti Piiroja enne tegutseb ja siis mõtleb. Õnneks on meil Stepanov, kes teda tasakaalustab. Kaks piirojalikku kaitsjat vist head tööd teha ei suudaks.
      sa ytled seda sellisel toonil nagu oleks piiroja omale meelega värava löönud.nüüd hakkan ma aru saama miks keegi kes kunagi florast läinud(viikmäe ei käi selle alla) ei taha sinna kunagi tagasi minna.
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        aga tegelikult päris emm süsteem ju - kannad karituse ära ja naased platisle a la tingimisi.

        Raiost on isegi kahju.

        Ikka ja jälle tekib küsimus, et millega jalka liit siis ka tegeleb?
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          kuradi kahju raiost ikka, masendav värk aga usun sellesse nagu pohlak ütles et kui huvi on siis küll ta ikka ära ostetakse, või võetakse testimisele ei usu et nüüd kõik perses tal on

          Kommentaar


            Kui aus olla siis mõnes punktis tuleb nõustuda urmari lolli lobaga. Selles on tal ju siiski õigus, et Raio läheb alati tegema selliseid arusaamatuid vigu. Alati ju ei pea minema lõpuni.

            Teiseks tuleks ülevaadata millega meie abitreenerid ikka tegelevad ja kas nad on piisavalt pädevad mõnedes situatsioonides. Pohlaku eemaldamist selle seiga pärast ma siiski ei poolda.

            Kommentaar


              No tehku ta mis tahes vigu, aga kui talle ikka öeldakse, et kollane ei too kaasa mängust eemale jäämist, siis ta ju ikka arvestab sellega. No ja minu meelest oli see kollane isegi mingil määral õigustatud, et näitamaks, et horvaatiale ei kingita siin midagi niisama. Mins süüdistajks ikkagi EJL või kes iganes sellega tegeleb.

              Kommentaar


                Raio emotsioonidest võib aru saada.Pikalt oodatud mäng jääb sihukese asja pärast mängimata... samas ei usu ma ealeski,et see teadmine oleks teda mängu olukorras tagasi hoidnud ja kaarti poleks tulnud.Vot ei usu!

                Kommentaar


                  Algselt postitas kala2 Vaata postitust
                  mängija ise ei peagi mõtlema või arvet pidama ve?
                  minu meelest ka peaks, see on ju suht loogiline, et sa tead mitu kaarti sul all on...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -SaSs- Vaata postitust
                    minu meelest ka peaks, see on ju suht loogiline, et sa tead mitu kaarti sul all on...
                    Saa lõpuks aru, kõik teadsid ju mitu kaarti Piirojal all oli, asi polnud selles.
                    Algselt postitas budulojus
                    kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jaak Vaata postitust
                      Raio emotsioonidest võib aru saada.Pikalt oodatud mäng jääb sihukese asja pärast mängimata... samas ei usu ma ealeski,et see teadmine oleks teda mängu olukorras tagasi hoidnud ja kaarti poleks tulnud.Vot ei usu!
                      Miks ei usu? Mina usun küll.

                      Kommentaar


                        Jelle võttis hoopis süü endale! Vähemalt antud intervjuus oli see nii.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          sa ytled seda sellisel toonil nagu oleks piiroja omale meelega värava löönud.nüüd hakkan ma aru saama miks keegi kes kunagi florast läinud(viikmäe ei käi selle alla) ei taha sinna kunagi tagasi minna.
                          See on küll sinu haiglasest mõtteviisist tulenev arvamus, aga, kuna meil on demokraatlik ühiskond, siis peame ka selliseid sallima.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PraS Vaata postitust
                            Kui aus olla siis mõnes punktis tuleb nõustuda urmari lolli lobaga.
                            No kui sinusugune juba osaliselt minuga nõustub, siis on see ikka suur samm edasi. Oled ainult liiga tagasihoidlik, selle "mõnes punktis" võiks asendada lihtsalt nõustumisega kõiges ja loll loba on üldse kohatu väljend minu jutu kohta.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lenc Vaata postitust
                              Miks ei usu? Mina usun küll.
                              sõnastaks oma mõtte pisut ringi - mitte ei usu,vaid ei taha uskuda.Ja nimelt seda ei taha uskuda,et Raio oleks kaardi kartuses mängu vähem hingestatult võtnud selleks,et ikka Inglismaaga mängida saaks. Selline ebaprofessionaalne suhtumine ei sobi minu jaoks lihtsalt Raio imago`ga kokku.That`s it.

                              Kommentaar


                                Raio on suht kõva vend.Isegi soccernet.comis tema intervjuu püsti

                                Kommentaar

                                Working...
                                X