320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Raio Piiroja (114/8)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ise on ka vedel. Kui igasugune initsatiiv väljaspool pallimuru uue tööandja otsingul puudub, siis ainult oskustest jääb väheks. Jalgpall on tricky business nagu kõik siin elus. Piiroja, aga arvab asja liiga mustvalgeks. Mängin hästi ja lähen, mängin hästi ja lähen. Kuid ei läinud ju. Jõuga tuleb võtta, mis pakutakse. Käinud vähemalt seal Inglismaal korragi ära, saanud märgi kirja, et testimaski käinud, aga ju võttis kala tol päevadel hästi. Hetkeseisuga on viiekordne aasta parim mängija kümnekordne naljanumber.

    Kommentaar


      Algselt postitas magicm Vaata postitust
      Ise on ka vedel. Kui igasugune initsatiiv väljaspool pallimuru uue tööandja otsingul puudub, siis ainult oskustest jääb väheks. Jalgpall on tricky business nagu kõik siin elus. Piiroja, aga arvab asja liiga mustvalgeks. Mängin hästi ja lähen, mängin hästi ja lähen. Kuid ei läinud ju. Jõuga tuleb võtta, mis pakutakse. Käinud vähemalt seal Inglismaal korragi ära, saanud märgi kirja, et testimaski käinud, aga ju võttis kala tol päevadel hästi. Hetkeseisuga on viiekordne aasta parim mängija kümnekordne naljanumber.
      Äkki oskad täpsemalt välja tuua, millisel moel tal initsiatiiv puudub? Näib, et sa oled veidi täpsemalt teemaga kursis kui lihtsalt leheveergudel ja foorumites räägitu põhjal. Valgusta ka teisi.

      Kommentaar


        Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
        Äkki oskad täpsemalt välja tuua, millisel moel tal initsiatiiv puudub? Näib, et sa oled veidi täpsemalt teemaga kursis kui lihtsalt leheveergudel ja foorumites räägitu põhjal. Valgusta ka teisi.
        Suhtumise ja mentaliteedi võib ka puhtalt intervjuudest välja lugeda. Ok, oma osa on ka Fredrikstadil, kes ei taha teda minna lasta, aga igast august on võimalik välja rabeleda.
        See ei ole nüüd küll üks ühele (vabaagent) võrdlus, aga näiteks Lindpere tahe fjordidemaaga lõppakord kirjutada tundus suurem. Mees hoidis 6-7 agenti töös, lisaks testis 20 päeva jutti erinevaid klubisid ja lahendus saabus enam kui rahuldav. Ega banaan ise suhu ei kuku, vahel tasub ka puud raputada.

        Kommentaar


          Ma usun, et Piiroja raputab puud täiesti jõust. Kuid erinevalt siinsetest Piiroja suurtest kummardajatest, ei leidu mujal neid, kes sooviksid teda palgata. Tema väärtus on siin tugevalt ülehinnatud. Loomulikult on kurb, et koondise tugitala ei leia endale tugevamat mängukohta. Kuid järelikult ei ole ta piisavalt tugev, et kõrgemal tasemel mängida.

          Kommentaar


            kaljusse hõiisa

            Kommentaar


              Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
              kaljusse hõiisa
              nõmmel ei saa kala püüda...

              frerdrikstad vahetas peatreeneri ära. äkki nüüd pääseb minema

              Kommentaar


                Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
                Ma usun, et Piiroja raputab puud täiesti jõust. Kuid erinevalt siinsetest Piiroja suurtest kummardajatest, ei leidu mujal neid, kes sooviksid teda palgata. Tema väärtus on siin tugevalt ülehinnatud. Loomulikult on kurb, et koondise tugitala ei leia endale tugevamat mängukohta. Kuid järelikult ei ole ta piisavalt tugev, et kõrgemal tasemel mängida.
                Ma ei kahtle küll hetkekski et Piiroja saaks nt Championshipis suurepäraselt hakkama. Masendav et selline mees peab mängima Norra esiliigas.

                Kommentaar


                  Piiroja kohta peaks ka tegema tutvustava video, nagu on nt Sander Puri kohta. Sinna oleks kokku mätserdada nii mõnigi hea lõik, mis aitaks teda müüa.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                    nõmmel ei saa kala püüda...
                    Nõmmel saab Männiku karjäärist igasuguseid muid huvitavaid asju püüda

                    Ülinummi oleks kui viimasel hetkel tuleks mingilt klubilt normaalne pakkumine

                    Kommentaar


                      Kas siis isegi laen kuhugi ei tuleks kõne alla ?
                      Inter - ausaim klubi Itaalias.

                      Kommentaar


                        Piiroja siirdumistele pani ja paneb põntsu see, et ta omal ajal päris pika lepingu Fredrikstadiga sõlmis (oli vist 4-aastane leping). Ise sidus oma tuleviku nii pikalt ühe klubiga ja nüüd võib ta kiruda vaid ennast. Lühema lepingu puhul oleks norrakatel hirm "äkki mees läheb lepingu lõppedes tasuta minema" ja siis oleks ka Fredrikstadi meestel olnud mingitki huvi keskkaitsjast lahti saada. Praegusel juhul oli norrakatel selge võit-võit olukord: proovime Piiroja eest võimalikult palju pappi kätte saada ja kui ei õnnestu, siis on ka pohhuj, sest tugev mängumees jääb nagunii aastateks veel nende ridadesse.

                        Kommentaar


                          No aga on see siis nii hull, kui iga eestlane, kes läheb välismaale, ei lahku kohe sealt esimesel võimalusel? Ta on ju seal fännide lemmik, meedia peab temast lugu, tuleb nüüd iseloomu näidata ning esiliigast kõrgseltskonda tagasi murda ning seal omakorda mehetegusid tegema hakata.

                          Lihtsalt imelik on veidi neid usutlusi lugeda, kus paljud väljamaale saanud eestlased arvavad, et uus klubi neile vaid hüppelauaks (samamoodi ka siinse foorumi arvamusliidrid).

                          Kommentaar


                            jah, billybob, piirojal on seal ilmselgelt tore põli, kõiges mis puudutab jalgpalli vahetult ümbritsevat ja elukeskkonda. kuid kurb on, et just tema ei jõua kunagi oma võimetele vastavasse liigasse (nt viikmäe on jõudnud küll ja rohkemgi). Piiroja on minu arvates viimase viie aasta konkurentsitult parim eesti jalgpallur, ainukene, kes omas elemendis on võrreldav absoluutse tipuga. Ja kuigi tema isiklik õnn on mängida norras, siis mina isiklikult oleks õnnelik, kui ta oleks jõudnud premierleague'i. loomulikult ei saa teda hukka mõista, et ta oma õnne minu omale eelistab:P

                            Kommentaar


                              Piirojat ma päris absoluutse tipuga ei võrdleks. Mehel on küll meeletult tahtmist ja puha, kuid seejuures pole kindel, et ta kõrgeimal tasemel hakkama saaks. Mees on natuke liiga pea seljas jooksja ja sellist kindlat ja rahulikku tegutsemist jääb vajaka. Parimad kaitsjad on ikka need, kes ei pea tegema meeletuid robinsonaade, et enda meeskonda päästa, vaid kellel selliseid robinsonaade enda positsioonivalikuga väga vaja tehagi pole (ala Cannavaro). Lisaks on Piirojal üks väike negatiivne külg klubi poolelt vaadates, mis on kindlasti positiivne pool koondise küljelt vaadates, et mees tuleb kasvõi täiesti vigaselt koondist aitama ning mingil põhjusel ma arvan, et see ei meeldiks suurte klubide peatreenerile, kui sinu mitusadatonni teenev mees mingis ö-kategooria sõprusmängus vigase reiega ringi siblib. Samas oleks tahtnud kindlasti näha tipptasemel, et on's mu mõtetel ka tõepõhi all või oleks ta mu suu rangelt kinni pannud.

                              Kommentaar


                                Piiroja etteasted vahetus konkurentsis tippudega, mis on aset leidnud koondises, on jätnud küll enamjaolt suurepärase mulje. samas tihti, kui lisada tippmeeskonnale kasvõi juba nn 'valmis täht', ei pruugi tulemus hea olla. selles suhtes nõustun sinuga dannar, et ennekõike ongi kahju sellest, et me ei saanud isegi näha, kas Piiroja premier'is hakkama saab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X