320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vitali Gussev - FC TRELLEBORG-i ryndaja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'Vitali Gussev - FC TRELLEBORG-i ryndaja\'

    Originally posted by Ono


    Originally posted by Kosk


    Tähendab ma olen täpselt selline nagu ma tahan ja ilmselt mitte keegi ei hakka mulle siin selgeks tegema, millised rahvused mulle peaks meeldima.

    Rassistiks end oluliselt ei pea, aga venelesi ei salli küll jah. Ja mis on selles halba?
    Ma jugleks väita, et kui kõik sinusugusega tutvuks kuskil, siis sina ei meeldiks neile kellegile, ainus mis ma siit foorumis sinu nime alt välja loen, on rassism, sõimamine, mingi lahe rullnoklik huumor.
    See tähendab et... Kosk, hoolimata oma vigadest meeldid Sa mulle Seda siis kui sõber :P
    Supplies!

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'Vitali Gussev - FC TRELLEBORG-i ryndaja\'

      kuna endale pakub samuti huvi nii gussevi kui ka tjunini käekäik, siis palun abi kellegilt, kes oskab rootsi keelt, et tõlkida ntx see ja see
      www.jalgpall.ee
      http://www.last.fm/user/lennartk

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'Vitali Gussev - FC TRELLEBORG-i ryndaja\'

        Lühidalt: Tjunin on vigastatud, Gussev vormi kogumas. Augustis on Gussev kahes mängus vahetusest pooleks tunniks sekkunud, viimases kohtumises IF Sylvia vastu alustas põhis ja teenis kollase.
        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'Vitali Gussev - FC TRELLEBORG-i ryndaja\'

          Ma vabandan, et selle rassismi teema juurde korra veel tagasi pöördun aga kas keegi ei ole vaadanud Kosk´i kirjutisi kui \"kepi torkamist sipelgapessa\" ehk kui lihtsat manipulatsiooni

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'Vitali Gussev - FC TRELLEBORG-i ryndaja\'

            Originally posted by Janek


            Ma vabandan, et selle rassismi teema juurde korra veel tagasi pöördun aga kas keegi ei ole vaadanud Kosk´i kirjutisi kui \"kepi torkamist sipelgapessa\" ehk kui lihtsat manipulatsiooni
            Ei ole, aga sinu oma vaatan küll sellise pilguga.
            Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'Vitali Gussev - FC TRELLEBORG-i ryndaja\'

              Tekkis viitsimus Trelleborgi käekäiku üle pika aja uurida, kuna mujalt kajastamist pole ega vist tule.

              Esiviisik:
              1. Kalmar FF 22 14 4 4 33 - 19 46
              2. Trelleborgs FF 22 13 4 5 41 - 23 43
              3. BK Häcken 22 13 2 7 37 - 33 41
              4. Västra Frölunda IF 22 12 4 6 38 - 26 40
              5. Västerås SK FK 22 10 5 7 38 - 32 35

              Kuida siis Gussevil läinud ka on - 24.augustil võõrsil Sylvia vastu (1:1) oli nr.16 Gussev algkoosseisus (700 pealtvaataja ees - huviväärne fakt), ning vahetati lõpus välja. Viimane mäng oli teisipäeval, Malmö FK-ga (2:1), ka selles mängus oli Gussev algkoosseisus (koduväljakul publikut aga 2300). Seekord vahetati 2.poolaja keskel välja.

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'Vitali Gussev - FC TRELLEBORG-i ryndaja\'

                2003-09-07 Bodens BK - Trelleborgs FF 1 - 2 (publik: 2400)

                Gussev täna ei mänginud, küll aga tõusis Trelleborg esikohta punktidega jagama (peaks olema muidu väravate vahega 2.), kuid on mängu enam pidanud, liider Kalmar mängib homme Malmö IFK-ga.

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'Vitali Gussev - FC TRELLEBORG-i ryndaja\'

                  Tegin siis väiksest luuretööd Gussevi kohta ning siin on veidi tulemusi, Trelleborgi enda toetaja läbi.

                  It\'s about Gussev being substituted in the game versus IFK Malmö at home. Discussion whether it was right or wrong to do it as he\'s a quality scorer, but at the same time he\'s in really bad form.
                  His recent performances, well, his performances this season have been very poor. Not lived up to the expectations that we\'ve had, we all saw his qualities last season at Trelleborgs FF. Scored some very good and important goals back then - but has yet to score this season (also missed a penalty kick this season vs Bodens BK at home).

                  Kommentaar

                  Working...
                  X