320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sergei Pareiko (65/0)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
    ning tavaliselt, kui sellisel juhul ebaõnnestutakse, on põhjust vv-ile käppa anda lepituseks, et tegin pisut liiga.., või ei ole nii?
    No ikka on nii .
    Aga pareiks lendas kohe poisile kallale... Väga ju ei vabanda, kui ei anta võimalustki.
    Vaatasin ja imestasin. Ja pärast lõpuvilet jätkas jalgpalli-etiketi alast koolitust?

    Ausalt öeldes, oleks ründaja olnud oma poiss, ning vv mingi suvaline jorss, siis pigem kiidaks ründajat, et mängis olukorra lõpuni välja. Ründaja ei läinud vv-d mitte vigaseks lööma, vaid väravat lööma..

    Kommentaar


      Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
      ja sinu arvamus on erapooletu? jalg ees läheb sisse, vaata uuesti!
      Miks mu arvamus ei peaks erapooletu olema? Kardad, et see neeger on mulle kuidagi sümpaatsem kui Pareiko?

      Ei lähe jalg ees sisse, vaid üritab kiirusega Pareikot ennetades pallini jõuda ja tõenäoliselt astus selle käigus talle käe peale. Ei midagi tahtlikku, mänguline situatsioon, selliseid juhtub ikka jalgpallis.

      Pareiko pahameel on muidugi mõistetav iseenesest, aga selliselt üle reageerida on ka ikkagi natuke lapsik.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust

        Pareiko pahameel on muidugi mõistetav iseenesest, aga selliselt üle reageerida on ka ikkagi natuke lapsik.
        Sellised olukorrad tingib tavaliselt asjade käik või mänguseis. Sõltub sellest, kellel on vaja agressiivselt mängida, kel mitte. Kahe mängu kokkuvõttes võis lõpuminutite närvilisus tingitud olla mitmest tegurist, ka kümnekesi jäämisest. Ega's spordimees taha kaotada, ses suhtes mingit ilkumist, a'la lapsik, ikkagi ei poolda.
        Kapten Trumm

        Kommentaar


          Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
          Sellised olukorrad tingib tavaliselt asjade käik või mänguseis. Sõltub sellest, kellel on vaja agressiivselt mängida, kel mitte. Kahe mängu kokkuvõttes võis lõpuminutite närvilisus tingitud olla mitmest tegurist, ka kümnekesi jäämisest. Ega's spordimees taha kaotada, ses suhtes mingit ilkumist, a'la lapsik, ikkagi ei poolda.
          No sellega olen ma juba rohkem nõus, nii et paneme selle teema lukku.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            kellel huvi, saab wisla mängu siit jälgida http://www.meczyki.pl/ mäng algab eesti aja järgi kell 19:00....ehk siis mõne minuti pärast

            Kommentaar


              Algselt postitas mürakaru Vaata postitust
              kellel huvi, saab wisla mängu siit jälgida http://www.meczyki.pl/ mäng algab eesti aja järgi kell 19:00....ehk siis mõne minuti pärast
              kindel? mina seal küll midagi ei näe

              edit:ma vaatan siit: http://atdhenet.tv/44197/watch-lechi...s-wisla-krakow

              Kommentaar


                http://livetv.ru/en/eventinfo/107917..._gdansk_wisla/ siin ikka keegi meelepärast midagi leiab, striime sitaks

                Kommentaar


                  Muidu eile hoidis Pareiko värava puutumatuna, aga 0:0

                  Kommentaar


                    Juba 20. sekundil tegi hea tõrje, kui võttis alt nurgast ära 5lt meetrilt löödud pealöögi.I poolaja lõpus tegi ühe koogi, kui andis kaitsjale nõrga söödu.Loomulikult lõigati see vahelt ära, aga Pareiko lappis oma sita söödu kindlate kätega, püüdes keskele tulnud löögi.Eriti rohkem midagi silmapaistavat ei olnud.

                    Kommentaar


                      Poola karikamäng algas praegu Wislal võõrsil ja Pareiko harjumuspäraselt põhis

                      Tegu siis veerandfinaali esimese mänguga

                      Kommentaar


                        Kellega mängivad

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Algselt postitas Cooked Vaata postitust
                            Kellega mängivad
                            Kõrgliiga kaheksanda Lech Poznani vastu, 80+ midagi juhtisid 0:1 mingi kaitsja väravast

                            Kommentaar


                              Järjekordne nulllimäng, nüüd siis 1:0 võit.

                              Kommentaar


                                UEFA distsiplinaarkomisjon määras Krakowi Wisla ja Eesti jalgpallikoondise väravavahile Sergei Pareikole kolme mängu pikkuse eurosarjades osalemise keelu.

                                UEFA distsiplinaarkomisjon määras Krakowi Wisla ja Eesti jalgpallikoondise väravavahile Sergei Pareikole kolme mängu pikkuse eurosarjades osalemise keelu.


                                Isiklikult arvan, et Wisla kaebab otsuse edasi. Pisut liiga karm karistus minu arvates.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X