320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sergei Pareiko (65/0)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma arvan ka, et Pareiko võiks koondises olla Kotenko asemel, aga ilmselt pole mõttekas kutsuda kaugest Siberist siia varuväravavaht, kes kõigile lisaks ei taha varupingil istuda, aga mängu pääsedes võib üle pingutada, kuna närvid ei pea vastu, nagu mängus Leeduga, kus tal polnud midagi vabandada. Oli küll kogenematu kaitseliin, aga tema isegi tundus täieliku äpuna.
    Ta on kindlasti hea kipper, aga ei süüdistaks treenerit, et ta Pareiko asemel Kotenkot kasutab.

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Ma arvan ka, et Pareiko võiks koondises olla Kotenko asemel, aga ilmselt pole mõttekas kutsuda kaugest Siberist siia varuväravavaht, kes kõigile lisaks ei taha varupingil istuda, aga mängu pääsedes võib üle pingutada, kuna närvid ei pea vastu, nagu mängus Leeduga, kus tal polnud midagi vabandada. Oli küll kogenematu kaitseliin, aga tema isegi tundus täieliku äpuna.
      Ta on kindlasti hea kipper, aga ei süüdistaks treenerit, et ta Pareiko asemel Kotenkot kasutab.
      Selles õnnetus Leedu-mängus oli minu arust näha, kuidas mees ise ei tahtnud üldse mängida (miks sunniti mind praegu mängima koos selle eksperimentaalse lasteaiaga kui minu oskused väärivad palju olulisemaid mänge): võttis mängu nagu treeningut, tõrjus pealelööke jalaga ja ei "suhelnud" eriti ka kaitsjatega. Pärast sai mees aru, et ta oli sellise suhtumisega oma mängu ära kaotanud ning ei saanud vist südametunnistuse piinade tõttu uuesti koondist esindama tulla. Küllap ta on siiski Poomi kõrval siiani kõige arvestatavam Eesti koondise väravavaht. Arvan, et just Venemaa vastu teeks Pareiko sellise mängu, et ei pea hiljem kahetsema.

      Kommentaar


        "Poomist paremat väravavahti meil veel mängimas nähtud ei ole. Vähemalt viimasel 15 aastal" /c/ URMAR

        Loosung.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
          "Poomist paremat väravavahti meil veel mängimas nähtud ei ole. Vähemalt viimasel 15 aastal" /c/ URMAR

          Loosung.

          See on Tõde!

          Kommentaar


            No need kõik kes siin vinguvad, et miks Poom koondise eest mängib veel, ise ei saa mängupraktikat. Minu arust on Poom viimase aasta jooksul tõestanud koondise eest mängides, et ta väärib esiväravavahi tiitlit. Kuigi kui vaadata klubitasemeil mänge, siis peaks jah Pareiko olema Eesti koondise põhiväravavaht.
            Algselt postitas budulojus
            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

            Kommentaar


              Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
              "Poomist paremat väravavahti meil veel mängimas nähtud ei ole. Vähemalt viimasel 15 aastal" /c/ URMAR

              Loosung.
              Siiski on üks parem väravavaht. Nimeks siis Margus Tagasaar.

              Kommentaar


                Venemaa jalgpallimeistrivõistluste 10. voorus kaotas Tomski Tom koduväljakul 1:2 Samaara Krõlja Sovetovile. Tomi puurivaht Sergei Pareiko seekord väljakule ei pääsenud.

                Tom andis edu käest, sest veel 11 minutit enne lõpuvilet juhiti, Krõlja Sovetov lõi aga võiduvärava kohtumise viimasel minutil. Lisaks kõigele jättis Tom kohtuniku poolt antud ülejaja 6. minutil realiseerimata penalti.

                Tom hoiab turniiritabelis 11 punktiga 9. kohta. Juhivad 19 silmaga Peterburi Zeniit ja Moskva Spartak.

                krt pareiko ka nyyd jälle nyhib pinki
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Pareiko on saanud siis Rubini vastu mängides algkoosseisu. Tom võitis mängu 2-0
                  Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                  Ken Lee tulibu dibu douchoo

                  Kommentaar


                    Huvitav,kas oleks võimalik saada Pareikot koondist esindama? See vist eeldaks Pareiko avalikku vabandust fännide ees, kuid kui see juhtuks, mina tahaksin teda näha nii 2 aasta pärast koondist esindamas. Hetkel hakkab Poom taas mänguaega saama ja suudab veel mängida, kuid ta on 35a vana juba. Pareikost võiks saada järgmine koondise esiväravavaht, kui just Kotenko ei murra kuhugile välismaale, mida hetkel kahjuks pole näha. Loodan,et Pareikol on tahtmis taas koondist esindada, see oleks võit-võit nii koondisele,kes vajab heal tasemel mänge saavat väravavahti kui ka Pareikole, kes saaks tugevaid mänge lisaks klubijalgpallile.

                    Kommentaar


                      No peale Pareiko on siiski ka Pavel Londak, kes peaks olema hetkel Sergeiga umbes samal tasemel. Samuti teenib ta oma klubis mänguaega.

                      Kommentaar


                        oot jutt on Londakust kes Norras senimaani vaid pingil istunud ikka?

                        Kommentaar


                          Kuidas "vaid pingil"? Ta oli ju vahepeal vigastatud ning enne seda mängis kõik mängud.

                          Kommentaar


                            oih,tõsised vabandused, mälu pettis väga väga.Mäletasin et ta polnud kordagi mängu saanud, kuid vist miskipärast ajasin Palatuga segi,kes mu teadmist kohaselt pole saanud veel mängida, kui just miskit maha pole maganud. Minu viga, kuid mis muud kui loota, et Londak suudab end tõestada. Samas siiski pean Pareikot hetkel paremaks mängijaks.

                            Kommentaar


                              Täna sai Tomsk tänu penaltite löömisel karikasarjas edai.Kellegil Pareiko kohta ka inffi on?

                              Kommentaar


                                Mängis kogu mängu ja tegutses ülevaadete järgi üsna suurepäraselt - normaalajal tõrjus mitu ohtlikku karistuslööki ja pendlaseerias lisaks veel kolm pennalt.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X