320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sergei Pareiko (65/0)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keegi teab palju tal veel Tomskiga lepingut on?

    Kommentaar


      Algselt postitas LambiAhv Vaata postitust
      Keegi teab palju tal veel Tomskiga lepingut on?
      Kas ta talvel mitte seda veel ei pikendanud?
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar




        5 milli võlgu, lahe.

        Kommentaar


          ÕL:Tomi mängijad aga ei kavatse käed rüpes istuda, vaid on protesti märgiks loobumas meeskonna treeninglaagrist Saksamaal.

          Kommentaar


            Pareikost sai Tomski kapten: http://jalgpall.postimees.ee/?id=137541
            LFC

            Kommentaar


              mis on ikka väga kõva sõna
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                Новости в Эстонии и за рубежом: самый авторитетный русскоязычный новостной портал в Эстонии. Ознакомься поближе

                Kiidab olukorda koondises fantastiliseks.

                Kommentaar


                  Muidugi ei taheta ju kiidelda intervjuudes kuid see lause et hetkel neli võrdset väravavahti, mina ei usu. Pareiko on minu silmis hetkel teistest kõvasti üle.
                  LFC

                  Kommentaar


                    Ma ei tea, mina pean teda nt Londakuga suhteliselt võrdseks. Väga head mõlemad.

                    Kommentaar


                      Pareikolt nullimäng Lokomotiv Moskva vastu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fan of tottenham Vaata postitust
                        Ma ei tea, mina pean teda nt Londakuga suhteliselt võrdseks. Väga head mõlemad.
                        Pareiko ikka parem, tihedad nulli mängud vene kõrgliigas ja head välja söödud. Londak kuulus millal viimati algkooseisu??? Siis lasi ka neli väravat sisse:S

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                          Pareiko ikka parem, tihedad nulli mängud vene kõrgliigas ja head välja söödud. Londak kuulus millal viimati algkooseisu??? Siis lasi ka neli väravat sisse:S
                          Anna andeks, aga fakk, nimevahetus ei teinud sind targemaks, sa oled idioot!

                          Lõik Soccernet.ee uudisest pühapäeval, 12. juulil:

                          Kõrgliigas püsimajäämise eest võitlev Pavel Londaku ja Alo Bärengrubi koduklubi Bodö/Glimt sai olulise võidu, alistades võõral väljakul viimasel kohal paikneva Oslo Lyni 1:0. Londak tegi kaasa kogu kohtumise, Bärengrub sekkus vahetusest 86. minutil.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas 17 Vaata postitust
                            Anna andeks, aga fakk, nimevahetus ei teinud sind targemaks, sa oled idioot!

                            Lõik Soccernet.ee uudisest pühapäeval, 12. juulil:

                            Kõrgliigas püsimajäämise eest võitlev Pavel Londaku ja Alo Bärengrubi koduklubi Bodö/Glimt sai olulise võidu, alistades võõral väljakul viimasel kohal paikneva Oslo Lyni 1:0. Londak tegi kaasa kogu kohtumise, Bärengrub sekkus vahetusest 86. minutil.
                            Nagu Sa nägid siis ma küsisin millal ta kuulus viimati kooseisu! Ja nimetasin ühe hiljutise mängu

                            Kommentaar


                              No joomaijoo, Londak oli viimati algkoosseisus EILE, ta tegi nullimängu ja aitas võõrsil oma klubi võidule, sa oled ikka ehe lammas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas 17 Vaata postitust
                                No joomaijoo, Londak oli viimati algkoosseisus EILE, ta tegi nullimängu ja aitas võõrsil oma klubi võidule, sa oled ikka ehe lammas.
                                jommaijoo eile ma ei jõudnud enam õhtul netti ei teadnud sellest selleks küsisingi!? Tumba

                                Kommentaar

                                Working...
                                X