320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sergei Pareiko (65/0)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas midfielder Vaata postitust
    Samas mu eelneva postituse mõte oli selles, et Pareiko kui hea väravavaht võiks end proovile panna veel kõrgemal tasemel kui seda on Venemaa liiga, sest pidev garanteeritud koht Tomi väravasuul võib tekitada rahulolu, et enam ei peagi kõrgemale püüdlema, samas kui nt Bundesliga või Ligue 1 rääkimata Premieri või Serie A satsi esiväravavahi koha eest tuleb kindlasti rohkem pingutada. Püüdlemine kõrgema taseme poole peaks iseloomustama professionaalset mängijat, mitte et Vene liiga kehva oleks, kuid 9 a ühes liigas mängida iseenesest võib tekitada seisva vee efekti ehk rahulolu saavutatuga ning selle valguses värskendus ja kõrgemale tasemele püüdlemine võiks ju juhtivale koondislasele innustavaks teguriks olla.
    Jalgpallurina arenemiseks ei pea klubi vahetama. Kõige tähtsam on, et regulaarselt mängida saaks, eksole. Tomis on ta viimased 3 hooaega mänginud 14, 9 ja 20 mängu, mis on päris palju, aga ma ei tea... umbes pooled mängudest? Seega tundub, et konkurentsi peaks ka seal talle olema.

    Igatahes ma koondise poolehoidjana ütleks, et on parem mängida peaaegu tippliigas põhis kui kuskil Prantsusmaal või Inglismaal varus. Ma ei ütle, et ta oleks tingimata varumees, aga selleks on hea tõenäosus. Pareiko on viimane koondislane, kel on uut klubi vaja. Ma saan aru, et enamus siin foorumis on idioodid, aga muretsege parem, you know, Operi ja Piiroja pärast.

    Kommentaar


      Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
      Ukraina klubid on Hollandi omadest Euroopas paremini mänginud. Selle poolest on parem. Ma ei saa aru kuidas sellest on raske aru saada. Teil kahel tundub mingi imelik arvamus olevat, et kuna Venemaal(ja Ukrainas) on tugevamad meeskonnad kui Hollandis, siis see ei loe. Loeb küll. Kõige parem viis klubide tugevuste võrdlemiseks on omavahel(ja samade vastastega) mängida. Täpselt seda tehaksegi UEFA sarjades ja seal paneb Venemaa(kuigi küll ainult väga napilt(ma ei saa aru üldse miks siin Vene vs Holland vaidlus üldse tekkis(kui sellega seoses, et Klavan mängib Hollandis ja te tahate, et teie lemmik liiga(või mängija) oleks parem, siis nii või naa mängib Pareiko tugevamaid mänge(sest Klavan ei mängi(ta on varumees))))) Hollandile ära.

      Kogu see jutt, et bla-blab-bla Hollandi nõrgemad klubid on tugevamad kui Venemaa omad pole mitte essuga väärt, kuna nad ei mängi omavahel mänge.
      Su viimases lõigus toodud väide oleks tõepoolest parim tõe kriteerium kui kõik Vene vs Hollandi liiga satsid omavahel kokku läheks vastavalt tabelikohale 1-1 ga, 2-2 ga jne ning siis summaarselt tulemus liita ja vaadata, kes võidab. Paraku sellist asja suure tõenäosusega ei korraldata.

      Minu väide põhines siiski sellel, et punktitoojate satside ring Hollandile on suurem kui Venemaal ja ammugi Ukrainal. Silmas tuleb pidada ka asjaolu, et nii Zenidi kui Śahtari võidu toonud hooaegadel oli mõlema riigi osalevate klubide arv väiksem -4- kui sel hooaegadel. Lähtuvalt tabeli koostamise metoodikast on suurem tõenäosus kõrgemaid punkte teenida väiksema klubide arvuga esindatud riikidel, kui nad suudavad esineda samal tasemel kui riigid, kes sama tulemuse saavutavad suurema arvu klubidega. Nt. eelmisel hooajal oli edukaim riik Ukraina, edestades isegi kolme satsiga CL poolfinaali pääsenud Inglismaad (kas pole veider).

      Sama asi juhtus 2005/2006 hooajal kui Rumeenia oli punktide arvestuses parim riik (üks sats uefa cupi poolfinaalis, teine veerandfinaalis kusjuures osales neil vaid kokku 3 klubi euroopas) samas kui mõlemad eurosarja võidud sel hooajal kotti pistnud Hispaania jäi isegi neile alla. Loogiliselt see ju tähendaks, et Rumeenia liiga oli sel hooajal tugevam kui Hispaania !!! (vt tabelit http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uefa/data/method4/crank2010.html

      Kuna paremat võrdlustabelit meil kasutada pole, siis lähtub minu hinnang liiga tugevuse kohta sellele,et proportsionaalselt rohkem esindatud klubidega riigid vastavalt neile antud kohtadega on ikkagi ka laiapõhjalisema ja tugevama konkurentsiga liigad (Holland 6 st võimalikust klubist 5 konkurentsis, kui 1-2 euroopa mõistes tugevate satsidega esindatud liigad( 6 st võimalikust kohast 2 klubi konkurentsis- Ukraina, Venemaa).
      Wij komen terug met de cup in de hands

      Kommentaar


        Okei siis nad on võrdsed? Lepime kokku, et kõik on võrdsed?

        Kommentaar


          Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
          Jalgpallurina arenemiseks ei pea klubi vahetama. Kõige tähtsam on, et regulaarselt mängida saaks, eksole. Tomis on ta viimased 3 hooaega mänginud 14, 9 ja 20 mängu, mis on päris palju, aga ma ei tea... umbes pooled mängudest? Seega tundub, et konkurentsi peaks ka seal talle olema.

          Igatahes ma koondise poolehoidjana ütleks, et on parem mängida peaaegu tippliigas põhis kui kuskil Prantsusmaal või Inglismaal varus. Ma ei ütle, et ta oleks tingimata varumees, aga selleks on hea tõenäosus. Pareiko on viimane koondislane, kel on uut klubi vaja. Ma saan aru, et enamus siin foorumis on idioodid, aga muretsege parem, you know, Operi ja Piiroja pärast.

          Loomulikult on regulaarne mängupraktika ülimalt oluline koondise esikiiprile, kuid minu arvamus põhines Poomi hiljuti avaldatud sõnavõtust mitte rahulduda olemasolevaga ja püüelda kõrgemale.

          Mis iseenesest ei tähendaks, et Pareiko kui üks väheseid Euroopa 5 tippliiga potensiaalset taset omavaid koondislasi peaks asja ees teist taga jaanuaris end testimiste tarbeks Euroopa lennujaamadega sinasõprust sobitamas käima.

          Lihtsalt mehe esitused viimastel hooaegadel klubis ja koondises on allakirjutanule tekitanud sellise tunde, et miks mitte end tipptasemel proovile panna, seda enam kui varasematel aastatel on ju ka huvi ilmutatud.
          Wij komen terug met de cup in de hands

          Kommentaar


            aga mis siis, kui pareiko ongi rahul praeguse situatsiooniga?
            miks peaks vahetama klubi, kui hetkel klubil läheb hästi, hea palk, kapten ja garanteeritud nr 1?

            Kommentaar


              Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
              aga mis siis, kui pareiko ongi rahul praeguse situatsiooniga?
              miks peaks vahetama klubi, kui hetkel klubil läheb hästi, hea palk, kapten ja garanteeritud nr 1?
              Aga ta ilmselt ei ole ju rahul. On juba ammu teada, et tal jalad (Tema puhul ka peopesad) sügelevad. Tal on isegi väljaostuhind olemas (1m € oli vist.).

              Mingis hiljutises intervjuus ütles, et tahab kuhugile Inglismaale.

              Kommentaar


                Pareiko: "Kui saavutatuga rahul oleksin, võiks karjääri lõpetada".

                Kommentaar


                  Ma sellist vekslit küll välja käia ei julgeks, et väita nagu Eredivisie oleks tugevam Venemaa kõrgliigast.

                  Venemaa liiga pole kindlasti mitte tippliiga (absoluutsesse tippu kuuluv), aga seda pole ka Hollandi oma. Kui öelda, et liigatugevuselt on nad kuuendad Euroopas, siis see tundub minujaoks üsna tõelähedane.

                  Venemaa liiga plusspoolele võib kanda sealse finantspoole. Rahaliselt oleks mõnigi sealne klubi suuteline meelitama endale ka suured superstaarid. Siit ka kohe miinus: Venemaa liiga (või siis Venemaa üldiselt) on Euroopa mõistes ikkagi selline perifeeria, ääremaa, kuhu väga naljalt keegi ka siirduda ei taha. Rohkem on see atraktiivne ida-eurooplastele, lepingunäljas aafriklastele ja jalgpallureid "ületootvale" Brasiilia mängumeestele.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    venemaa liigast veel niipalju, et kui vaadata Vene liiga klubide esitlusi meistrite liigas, kus on tehtud suuri tegusid milani ja barcelona vastu peaks näitama liiga parimate klubide väga head taset või mis?

                    Kommentaar


                      Tomsk võitis viimases voorus Krylya Sovetov Samara 3-1.lõpuks jäi siis meeskond 9kohale
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Eesti jalgpallikoondise esiväravavaht Sergei Pareiko valiti koos serblasest kaitsja Dorde Jokiciga Tomski Tomi 2009. aasta parimaks mängijaks. 15. aastat järjest väljaantud auhind läks esimest korda jagamisele, sest Pareiko ja Jokic kogusid täpselt võrdselt hääli.

                        Kommentaar


                          päris kõva sõna!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                            päris kõva sõna!
                            On jah!!!!!!!!

                            Kommentaar


                              värske intervjuu vene keeles: http://www.sports.ru/football/64720397.html

                              Kommentaar


                                Oskab keegi mingi lühikokkuvõtte või lihtsalt paar huvitavamat asja eesti keeles ka välja tuua ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X